żaluzje drewniane do kuchni, białe żaluzje drewniane w kuchni, żaluzje drewniane w kuchni opinie

żaluzje drewniane w kuchni
Niewymuszony powiew luksusu w Twoim Domu

Żaluzje drewniane w kuchni są bardzo efektownym i funkcjonalnym rozwiązaniem na udekorowanie tych w końcu trochę niestandardowych okien. Jako że jesteśmy my firmą która zajmuje się kompleksową aranżacją okien, na tej stronie powiemy ci wszystko co musisz wiedzieć o tym konkretnym rozwiązaniu. Zachęcamy do poczytania 🙂

żaluzje drewniane w kuchni
Niewymuszony powiew luksusu w Twoim Domu

Żaluzje drewniane w kuchni są bardzo efektownym i funkcjonalnym rozwiązaniem na udekorowanie tych w końcu trochę niestandardowych okien. Jako że jesteśmy my firmą która zajmuje się kompleksową aranżacją okien, na tej stronie powiemy ci wszystko co musisz wiedzieć o tym konkretnym rozwiązaniu. Zachęcamy do poczytania 🙂

żaluzje drewniane do kuchni, białe żaluzje drewniane w kuchni, żaluzje drewniane w kuchni opinie

Dlaczego żaluzje drewniane są tak popularne w kuchni?

W wielkości polskich domów i mieszkań w kuchni spotykamy się z układem w którym nad blatem znajduje się niedużych rozmiarów prostokątne lub kwadratowe okno. Uniemożliwia on paryczne zastosowanie firan lub zasłon dlatego też taką popularnością cieszą się na takich oknach rolety. 

Dlaczego nie firanki lub zasłony?

Są dwa główne podwody dlaczego te dekoracje nie sprawdzają się na oknach w takim układzie. 

Pierwszy to względy praktyczne. Jako że firany nie mają możliwości podciągania na wysokości a jedynie przesunięcia po szekorajci, zawsze będą pozostały ok  1-1,5cm nad blatem lub parapetem. W sytuacji kiedy gotujesz coś co może budzić dekoracji okienne, zawsze będą bardzo na to narażone. 

Drugim powodem są walory estetyczne. W naszym zespole przyjęliśmy że jeżeli chcesz efektownie udekorować okno za pomocą firanek, to praktycznie zawsze muszą się one kończyć przy podłodze. W innym wypadku, zaburzą proporcje pomieszczenia sprawiając wrażenie że jest ono niższe. A tego chyba nikt by nie chciał. 

Żaluzje drewniane są na równi z roletami rzymskimi oraz zwijany bardzo popularnym rozwiązaniem na dekoracje takiego okna. Nie tylko wyglądają świetnie ale także po podciągnięciu ich praktycznie wykluczamy możliwości zabrudzenia. W przypadku żaluzji derewniccy , nawet jeżeli coś się “rozbryzgnie” na nich, wystarczy przetarcie szmatką i po kłopocie. Rozwinięte za to wypełniają całe okno i tworzą świetne promocje. Są także bardziej praktyczne pod kątem regulacji wpadającego światła. Jeśli słońce akurat trochę razi cię podczas gotowania, wystarczy zmienić kąt położenia lameli.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Bartłomiej Adamski
Bartłomiej Adamski
Firma nie zapłaciła za usługę transportu z Belgii(proszę sobie wyobrazić jakie ponieśliśmy koszty, a nie zobaczyliśmy złamanego grosza). Nie polecam. Oszuści.
Wiktoria Staszczuk
Wiktoria Staszczuk
Zasłony wyszły przepiękne, kontakt bezproblemowy. Najlepsza współpraca jak dotąd, a z wieloma fachowcami mieliśmy do czynienia 🙂 bardzo polecamy Tym bardziej, że zasłony mają nietypowy wielki format i są elektryczne, a wiele firm nam odmówiło.
Ewelina Gubańska
Ewelina Gubańska
Trafiliśmy do P.Małgosi po roku od pierwszych wycen trzech innych firm . Myśleliśmy ze nie stać już nas na taki wydatek . Fakt dom duży i dużo okien ! Tu okazało się że wycena wychodziła 1/3 ceny innych firm na tych samych materiałach ! Pani Małgosia przemiła sympatyczna osoba, która umie doradzić i umie słuchać , nie wciska najdroższego, ale umie wyśrodkować. Efekt dom prezentuje się przepięknie, każdy kto wchodzi od razu docenia efekt jej pracy . Po roku znowu poprosiliśmy o pomoc przy sypialni i pokoju córeczki- efekt znów przerósł nasze oczekiwania . Polecam polecam polecam !
Grzegorz Sieg
Grzegorz Sieg
Świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz wykonania dekoracji👌
Daria Przybylska
Daria Przybylska
Świetna jakość szycia, szeroki wybór tkanin oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.
Adam Solarek
Adam Solarek
Jakość, rzetelność to są cechy które charakteryzują Zespół Pani Małgorzaty. Ze względu na cenny profesjonalizm, współpraca z Zespołem Pani Małgorzaty to przyjemność.
Pozn Naniak
Pozn Naniak
Firma nie ma nic wspólnego z rzetelnością. Nie polecam.
Olga Filatova
Olga Filatova
nie polecam!!!!!!

Jakie lamele na okno w kuchni?

Na rynku jak i w naszej ofercie dostępne są dwa typy lameli różniące się szerokością: 25 i 50mm. Praktycznie w każdym przypadku rekomendujemy szerszy wariant. Dlaczego? Jako że my odpowiadamy za efekt wizualnych tworzonych przez nas dekoracji zawsze staramy się stosować to co będzie wyglądało efektownie, bogato i solidne. Takie właśnie są żaluzje drewniane z lamelami 50mm. Właśnie dzięki temu że są one grubsze i szersze od swoich mniejszych odpowiedników, świetnie wypełniają okno i przy odpowiednim doborze koloru są widocznym, dobrze prezentującym się elementem wystroju kuchni.

Jak zamontować żaluzje drewniane w kuchni

Dekorując okna w kuchni z doświadczenia wiemy że w większości przypadków najbardziej efektowny jest montaż od sufitu. Przy wystarczającej ilości miejsca nad oknem (20-30 cm) umożliwia on wygodne jego otwieranie. Do tego takie połączenie optycznie podwyższa pomieszczenie, zlewając się z szafkami kuchennymi które także zazwyczaj zakończone są na suficie.

Czasami w bardzo wysokich pomieszczeniach może się zdarzyć że przestrzeń między oknem a sufitem będzie zacznijcie zbyt dużą (powyżej 0,5m) Wtedy żałuje najlepiej zamontować na ścianie ok 30 cm nad oknem. 

Kiedy jednak przestrzeń nad oknem jest zabudowana, rozwiązaniem jest zamontowanie żaluzji do ramy okna. Przy takim rozwiązaniu musisz pamiętać że mechanizm rolety może znacznie przeszkadzać w otwieraniu okna. Bezproblemowe będzie jednak jego uchylenie, które zazwyczaj wystarcza do przewietrzenia kuchni.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Żaluzje drewniane elektryczne w kuchni

Wielu naszych klientów mówiło nam że jedyną rzeczą która przeszkadza im w ich żaluzjach drewnianych to niezbyt intuicyjny sposób regulacji wysokości i kąta lamelek. Cały problem rozwiązują żaluzje drewniane elektryczne. Dzięki jednym kliknięciem możesz zarówno regulować wysokość jaki i ustawienie lameli. A wszystko to za pomocą pilota radiowego lub aplikacji na smartfona. System ten zadba też żeby żaluzja układała się zawsze idealnie równo.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.