fbpx
małe logo małgorzata dekoracja i automatyka

Małgorzata

Bądź eko z MDiA Poznań
Zobacz jak dbamy o środowisko.

Wszystkie nasze działania promocyjne, tworzenie najszerszej oferty rozwiązań zaciemnienia okien to wstęp, który pomaga nam sfinansować oraz stworzyć efektywną firmę mającą zmienić nasz rynek na ekologiczny.

Recykling Tkanin, Recykling Dekoracje

W czym tkwi problem i jak chcemy z tym walczyć?

Niestety aktualnie większość starych firan i zasłon oraz odpady powstałe w ich produkcji trafiają na wysypiska śmieci. Same tkaniny w większości są także produkowane bez użycia polietylenów pochodzących z recyclingu. Zważając na popularność takich dekoracji, brak jakichkolwiek działań będzie skutkować tylko namnażaniem się gór odpadów tekstylnych. My chcemy temu zapobiec.

Wprowadzamy zmiany na wszystkich etapach życia dekoracji okiennych. Dosłownie!

Tkaniny z Recyclingu

Część tkanin które możesz wybrać podczas spotkań są wykonane w 80% lub nawet 100% z plastiku PET, który właśnie pochodzi z recyklingu butelek plastikowych. Cały czas pracujemy z producentami na całym świecie, aby jak najbardziej rozszerzyć naszą ofertę tych tkanin tak aby wkrótce wszystkie z nich pochodziły z recyclingu.

Zanim trafią na twoje okna

Podczas produkcji chcemy maksymalnie ograniczyć emisje CO². Zmierzmy pozbyć się wszystkich jednorazowych narzędzi i zastąpić je wielorazowymi. Dodatkowo chcemy aby energia zużywana do produkcji naszych dekoracji pochodziła w całości z odnawialnych źródeł. Możliwie ograniczamy też odpady tekstylne oraz te których nie udało się uniknąć poddajemy recyklingowi. Zobaczcie chociażby jak wyglądają nasze pokrowce transportowe na zasłony. Szyjemy je z odpadów oraz resztek które są często nieuniknione podczas rozkroju tkanin.

Musimy się pochwalić, że tak wpadają one w oko naszym klientom, więc kiedy odbierasz w nich swoje zasłony do samodzielnego zawieszenia doliczamy 50 zł kaucji. PS Świetnie sprawdzają się na suknie i garnitury.

Pranie dekoracji na miarę XXI wieku

Chcemy także aby nasze dekoracje podczas ich użytkowania były w odpowiedni sposób (ekologicznie i profesjonalnie) konserwowane. Dlatego też od niedawna w naszej ofercie jest także usługa, profesjonalnego, ekologicznego prania dekoracji. Pokrótce wygląda to tak, że przyjeżdżamy do ciebie, zdejmujemy dekoracje, czyścimy, jak trzeba naprawiamy a później przywozimy, wieszamy czyściutkie i pachnące. A wszystko to za pomocą metod wyjątkowo bezpiecznych dla ciebie, naszej planety oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Śledź najnowsze aktualizacje na naszych socjalach!

A na końcu, wszystko trafia w odpowiednie miejsce

Już niedługo kupując nasze dekoracje otrzymasz gwarancję że przy chęci ich zmiany odbierzemy je od ciebie, oraz zostaną poddane procesowi recyklingu a na nowe otrzymasz 5% rabatu.

Kupując nasze dekoracje okienne jednocześnie stajesz się Patronem tego projektu🤠

Zamawiając nasze produkty stajesz się automatycznie naszym Patronem. To właśnie nikt inny jak nasi klienci wybierający dekoracje okienne z pierwszego ekologicznego źródła pomagają nam się rozwijać. Bardzo zależy nam abyś mogła/mógł mówić każdemu z twoich znajomych, że te dekoracje które tak bardzo im się spodobały (a z pewnością tak będzie), są właśnie od Małgorzaty👩

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.