fbpx

Zamów u nas najlepszy karnisz
do sypialni na wymiar

Pokój nocny to nasza oaza spokoju, miejsce, w którym chcemy wypocząć po ciężkim dniu i naładować akumulatory do kolejnych wyzwań zawodowych i rodzinnych. Przytulne wnętrza, prywatność i konieczne do tego zaciemnienie pomieszczenia pomogą Wam zapewnić karnisze do sypialni, które przygotowaliśmy w funkcjonalnych i jednocześnie efektownych wizualnie wersjach.

Jaki karnisz do sypialni kupić?
Radzimy jak uniknąć błedu

Dobra
Na podstawie 154 opinii
tzw_wiktoria_
tzw_wiktoria_
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Małgorzaty. Ceny nie wygórowane, bardzo miła, profesjonalna obsługa. Montaż karniszy elektrycznych również bez zarzutów. Mimo że nie do końca było przygotwane miejsce pod ich montaż, Pan instalator poradził sobie z tym beż najmniejszego problemu. Zasłony także wyglądają świetnie, a wybór tkanin do ich uszycia był naprawdę pokaźny. Zdecydowanie polecamy.
Nikita Litvinovich
Nikita Litvinovich
Firma Pani Małgorzaty to zespół prawdziwych specjalistów. Od wyboru tkanin, miejsca na montaż karniszy aż po same zawieszenie uszytych firan, wszystko zostało wykonane bez zarzutów. Jeszcze raz dziękujemy😁
Agata Derda
Agata Derda
Świetna, bardzo profesjonalna obsługa klienta❤️ Samo wykonanie zasłon również bez zarzutów👌🏻 Zdecydowanie polecam!
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna

Karnisze elektryczne do sypialni

Nowoczesnym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem w tej sytuacji jest karnisz elektryczny. Warto przy tym wspomnieć, że ponad połowa montowanych przez nas karniszy elektrycznych trafia właśnie do sypialni. Świadczy to o tym, że jest to miejsce, w którym opisywana opcja sprawdza się najlepiej, dając nam upragnioną wygodę. Wpływa na to szereg korzyści, z których Ty również możesz skorzystać.

Skontaktuj się z nami:

Przede wszystkim jest to najszybszy system obsługi dekoracji okiennej, który jest dla Ciebie dostępny. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie odsłonisz czy zasłonisz swoje okna, a co więcej, nie musisz wcale męczyć się obsługą, aby taki efekt uzyskać. Oczywiście możesz za każdym razem użyć do tej czynności chociażby pilota, ale przygotowaliśmy dla Ciebie wygodniejsze rozwiązanie. Jest to opcja zaprogramowania karnisza elektrycznego do sypialni za pomocą aplikacji na smartfona. Wtedy raz ją ustawiając, już nie będziesz musiał/a więcej nic robić.

Ich możliwości możemy wymieniać dalej, a poprzestaniemy na jeszcze kilku cechach karniszy elektrycznych do sypialni. Wiążą się one z finansami, a pierwszy z parametrów dotyczy niewielkiego poboru prądu takiego systemu. Nie będzie on większy od zwykłych domowych urządzeń elektrycznych wykorzystywanych przez nas na co dzień. Funkcjonowanie tego rozwiązania wspólnie z przesuwającymi się o odpowiednich porach zasłonami ma też spory wpływ na termoizolację budynku w trakcie całego roku. Latem ochronisz wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, zimą zaś zabezpieczą one pokój przed wychłodzeniem również wtedy, gdy nie ma Cię w domu lub gdy zapomnisz to zrobić. Da Ci to komfort przyjemnej temperatury podczas zasypiania i pozwoli wypocząć.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Szyna karniszowa ks do sypialni

Jeśli nie chcesz montować w swojej sypialni karnisza elektrycznego, najlepszą opcją dla Ciebie będzie szyna karniszowa ks. To uniwersalne rozwiązanie, które można wykorzystać do różnych typów pomieszczeń i rodzajów okien. Jest to funkcjonalna propozycja, gdy instalujesz dekoracje na oknach łukowych – wykorzystanie giętej szyny karniszowej ks do sypialni umożliwi taki montaż bez większych problemów.

Omawiania uniwersalność ma swoje odzwierciedlenie także w sposobach montażu. Tutaj możemy wskazać 3 metody, których wybór jest zależny od stopnia zaawansowania prac remontowych. Najprostszą opcją jest montaż szyny karniszowej ks w sypialni do samego sufitu. Lepszy efekt wizualny możesz uzyskać, gdy zdecydujesz się na przyczepienie systemu we wnęce sufitowej lub, gdy nie ma takiej możliwości, do zasłonienia karnisza zastosować można maskownicę wykonaną z tkaniny lub styropianu.

Ze względu na to, że chcemy w sypialni w jak największym stopniu ograniczyć dostęp światła do pomieszczenia, zdecydowanie najlepszym wyjściem montażowym jest zastosowanie wnęki. Wykorzystanie zasłon czy firan na fleksach jest jednak sytuacją, gdy możemy od tego odejść. Są one tak zamontowane, aby “wylewały się z sufitu”, co jest bardzo efektowne, ale też uniemożliwia przenikanie światła ponad karniszem i zasłonami. Warto również powiedzieć, że jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, dlatego jeśli cena jest dla Ciebie kluczową kwestią, to trafiłeś/aś na odpowiednią opcję.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Karnisz drążkowy do sypialni – czy warto?

W większości przypadków nie jest to najlepsze wyjście, polecamy raczej wybór jednej z dwóch opcji opisanych wcześniej. Szczególnie kłopotliwe byłoby wykorzystanie karnisza drążkowego do sypialni wtedy, gdy w pomieszczeniu nie ma wnęki. Wówczas karnisz odstaje od ściany, a górą będzie dostawać się do środka światła, którego w tym pomieszczeniu chcemy uniknąć, zwłaszcza o poranku, gdy akurat chcemy się wyspać...

Karnisz drążkowym na ścianie
Firanka na karniszu drążkowym

Jaki kolor karnisza do sypialni wybrać?

Odpowiedź jest prosta – wszystko zależy od tego, w jakim stylu urządziłeś/aś swój pokój nocny. Przykładowo, jeżeli podobają Ci się wnętrza industrialne, loftowe – możesz z powodzeniem zamontować karnisz do sypialni w barwie czarnej. Z kolei w stylu boho czy skandynawskim zdecydowanie lepszym wyborem będą jasne barwy, w tym przede wszystkim biały kolor. W przypadku aranżacji w stylu folkowym można pozwolić sobie na innowację z doborem materiału, z którego wykonywany jest karnisz do sypialni - może być wtedy stworzony z drewna lub metalu imitującego drewno. Dzięki temu połączysz niepowtarzalną estetykę z funkcjonalnością, która pomoże Ci zapewnić błogi sen.

Jak zawsze interesuje nas długość karnisza oraz wymiar od karnisza do podłogi, jednakże z delikatną zmianą. Jako że aby zawiesić zasłony na flekach będą nam potrzebne rolki lub ślizgi z oczkami to właśnie do nich będziemy odnosić się z zwykłością. A więc gdy będziecie mierzyć wysokość zasłon, potrzebny nam jest wymiar liczony od dolnej, wewnętrznej krawędzi oczka. To właśnie o nią docelowo będzie zaczepiony haczyk.

Karnisz elektryczny do sypialni w stylu nowoczesnym

Skontaktuj się z nami:

Karnisze do sypialni a nasze realizacje

Chcielibyśmy pokazać Ci, że za teorią idzie u nas praktyka, dlatego wdrażamy całą naszą wiedzę w realizacje dla naszych klientów. Przedstawimy Ci 3 wybrane przez nas efektowne i funkcjonalne aranżacje z karniszami do sypialni.

karnisz do sypialni

W przypadku pierwszej z przedstawionych realizacji w sypialni, mamy tutaj zasłony z tkaniny dekoracyjnej, które zostały uszyte na szarej podszewce. Posiada ona właściwości przyciemniające w zakresie 70% zatrzymywania światła. Warto dodać, że zasłony zostały tutaj zawieszone na fleksach na karniszu elektrycznym, a po odsłonięciu parkują one na jednym z boków okna. Sam karnisz jest schowany za styropianową maskownicą o szerokości 15 cm. Ciekawostką jest fakt, że zastosowana stylistyka w tej aranżacji inspirowana jest dekoracjami popularnymi w Izraelu, ze względu na kraj pochodzenia naszego klienta.

Do karniszy do sypialni w drugiej aranżacji także są doczepione fleksy, na których zawieszone są zasłony. Sam karnisz, w tym przypadku manualny, umieszczony jest w szynie podtynkowej aluminiowej, która schowana jest w suficie podwieszanym. Zasłony opierają się o podłogę, co jest przemyślanym zabiegiem – dzięki temu światło nie wpada do pomieszczenia pod nimi. Dekoracja ta wykonana jest z tkaniny welurowej, która posiada właściwości zaciemniające światło w 70 %.

Karnisz schowany w suficie sypialni

W trzeciej z realizacji elektryczny karnisz do sypialni umieszczony jest w maskownicy, która wykonana jest z tej samej tkaniny przyciemniającej, co zamontowane zasłony. Maskownica pokrywa konstrukcję stalową, do której przytwierdzony jest karnisz. Poza tym okno ozdobione jest jeszcze dekoracją w postaci firan z jedwabnego woalu. Z kolei cały dom został stworzony w konwencji nowoczesnej stodoły, a jego wnętrza zaaranżowane w nowoczesnym stylu z elementami nawiązującymi do czasów PRL-u. Przykładem takiego dodatku jest chociażby widoczny na zdjęciu fotel.

Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące wyboru najlepszej opcji lub właśnie jesteś zdecydowana/y na którąś z naszych propozycji, skontaktuj się z nami, a wszystko Ci opowiemy!

karnisz do sypialni z firanką i zasłonami zaciemniającymi

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.