Podawanie dłoni

Kariera w MDiA Poznań

Pracuj dzieląc się pasją do tworzenia.

Misja firmy MDiA Poznań

Misą firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka, jest dostarczanie do polskich domów, niedrogich, świetniej jakości, a co najważniejsze ekologicznych dekoracji okiennych. By wprowadzić tą branżę na zupełnie inny poziom, zatrudniamy najzdolniejszych i najkreatywniejszych ludzi.

Kogo obecnie poszukujemy?

Poszukuje wykwalifikowanych i doświadczonych Webmasterów/Specjalistów SEO do zespołu marketingowego w naszej firmie Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o.

Kliknij po więcej informacji >>

Szukamy wykwalifikowanych, kreatywnych krawców i krawcowych do pracy w siedzibie firmy w Poznaniu. Jeżeli krawiectwo to Twoja pasja i chcesz się rozwijać w tym kierunku nie przegap okazji na pracę w świetnym, zgranym i zróżnicowanym wiekowo zespole. Stawiamy na rozwój umiejętności i chęć do pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj>>

Interesujesz się projektowaniem wnętrz? Szukasz pracy pełnej wyzwań oraz nieszablonowych działań? Potrafisz zjednywać sobie ludzi, a kontakty z nimi sprawiają Ci przyjemność? Oferujemy pracę dla młodej, energicznej osoby z bardzo dobrymi zdolnościami interpersonalnymi, z doświadczeniem w sprzedaży, która pomorze w kontaktach z rynkiem HORECA (hotele, restauracje, kawiarnie).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj>>

Rozpocznij rozmowę ...
1
Cześć! Dziękujemy za wizytę na naszej stronie. Kliknij żeby rozpocząć rozmowę :)

Zacznij rozmowę

Przewiń do góry

Skontaktuj się ze mną lub zostaw swoje dane...

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Małgorzata Kaczmarek

Profesjonalnie doradzę w dekoracji i automatyce okien, ...

Tel. kom. +48 601 782 190