Chcesz żeby praca była Twoją pasją?
Pracuj z nami!

Misą firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka, jest dostarczanie do polskich domów, niedrogich, świetniej jakości, a co najważniejsze ekologicznych dekoracji okiennych. By wprowadzić tą branżę na zupełnie inny poziom, zatrudniamy najzdolniejszych i najkreatywniejszych ludzi.

Nasze motto:

“W dekoracje okienne wszywamy przyszłość.”

W dekoracjach okiennych które tworzy nasz zespół, codziennie wprowadzamy nowe innowacyjne rozwiązania. Bardzo zależy nam aby także na co dzień cieszyły oczy naszych klientów oraz by jak najprędzej stały się w 100% ekologiczne.

Wiemy że proces aplikowania o pracę nieważne w której firmie jest dla większości z nas stresujący. My chcemy aby było to dla was jak najprzyjemniejsze. Dlatego też, w każdym z ogłoszeń znajdziesz opis każdego etapu rekrutacji na wybrane stanowisko.

Kogo obecnie poszukujemy?

Szukamy wykwalifikowanych, kreatywnych krawców i krawcowych do pracy w siedzibie firmy w Poznaniu. Jeżeli krawiectwo to Twoja pasja i chcesz się rozwijać w tym kierunku nie przegap okazji na pracę w świetnym, zgranym i zróżnicowanym wiekowo zespole. Stawiamy na rozwój umiejętności i chęć do pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj>>

Średnia ocen użytkowników to 3.3 na podstawie 3 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.