fbpx

Zasłony na wymiar -
do altany

W altanach ogrodowych lubimy spędzać miłe letnie popołudnia i ciepłe wieczory. Niestety, często są one zbyt ciepłe, a słońce, które jeszcze nie zaszło za horyzont, potrafi świecić prosto w oczy, psując nastrój. Z tego powodu warto zainwestować w jakościowe zasłony na wymiar do altany ogrodowej, które nie tylko będą pełnić funkcje praktyczne, ale również doskonale udekorują niesamowitą konstrukcję altany!

Zasłony na wymiar
Z wodoodpornego materiału Do altanki

Co wyróżnia zasłony do altany na wymiar?

Piękne i estetyczne zasłony do altany ogrodowej na wymiar to niesamowity przykład oferowanych przez naszą firmę tkanin, z których my jesteśmy bardzo dumni, a nasi klienci są nimi zachwyceni. Zasłony szyte na miarę do Twojej altanki to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz skutecznie ochronić siebie, domowników, jak i gości przed nadmiernym słońcem, wiatrem czy niechcianymi spojrzeniami sąsiadów, czy przechodniów. Decydując się na zasłony do altany, koniecznie sprawdź naszą ofertę, gdyż mamy Ci sporo do zaproponowania!

W czasie dokonywania wyboru zasłon do altany, pod lupę musisz wziąć materiał, z jakiego są produkowane. W naszej pracowni możesz postawić na tkaniny wodoodporne, które nie tylko nie absorbują wody, ale również są niesamowicie łatwe w czyszczeniu. W altanie, która narażona jest na działanie rozmaitych warunków atmosferycznych, doskonale sprawdzi się poliester z dodatkową powłoką odpychającą krople deszczu. Tak uszyta tkanina równie skutecznie ochroni przed nieprzyjemnym wiatrem w chłodniejsze dni czy wieczory.

Skontaktuj się z nami:

Zasłony do altany ogrodowej na wymiar powinny się stosunkowo łatwo odsuwać i zasuwać. Materiał nie może być zbyt ciężki, ponieważ wtedy te czynności będą miały negatywne nacechowanie. Z drugiej jednak strony, im cięższy materiał zasłon do altany, tym lepsza, skuteczniejsza ochrona przed mocnymi porywami wiatru. Takie zasłony sprawdzą się więc w wietrznych regionach, takich jak góry, wyżyny czy miejsca występowania korytarzy powietrznych.

Zasłony do altany na wymiar pełnią fantastyczną funkcję dekoracyjną. Są w stanie nadać altanie eleganckiego charakteru i wyrafinowanego stylu. Kolor warto dopasować do ogólnej estetyki działki czy nieruchomości, przy której znajduje się altana, a także do samej altany. Nierzadko są to konstrukcje drewniane, dlatego wiele osób stawia na barwy natury — beże, brązy, zieleń czy błękity. Są też osoby, które preferują znacznie mocniejsze barwy, np. butelkową zieleń, granat, turkus, oranż, żółć czy bordo.

Zasłony do altany ogrodowej na wymiar

Wybierając zasłony do altany na wymiar, koniecznie skorzystaj z naszego fachowego doradztwa. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, a na koncie mamy ogromną liczbę usatysfakcjonowanych klientów oraz rewelacyjnych realizacji i aranżacji.

Z naszą pomocą szybko przearanżujesz przestrzeń altany ogrodowej stawiając na najlepszej jakości materiały, które posłużą Ci długie lata! Każdą tkaninę dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu poczujesz się w swojej altanie niczym w prawdziwym raju.

Z nami zwrócisz uwagę nie tylko na kolor zasłon czy ich wzór, ale także na długość, dopasowanie do stylu, aranżacji, miejsca, jak i na skład tkanin, w których będziesz wybierać. Wspólnie zadbamy o to, by zapewnić Tobie i Twoim bliskim maksymalnie przyjemną aranżację z wykorzystaniem jakościowych materiałów, często pochodzących z recyklingu, materiałów najwyższej jakości sprowadzanych zza granicy czy tkanin naturalnych. Zdecyduj się na współpracę z nami, a Twoja altana ogrodowa będzie prezentować się nieziemsko!

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.