fbpx

Jak zamontować karnisz na skosy?

Jak zamontować karnisz na skosy? Jest kilka sposobów które opisuję poniżej, ale na dobrą sprawę to bardzo proste. Trzeba jednak odpowiedzieć sobie na pytanie jaki efekt chcemy osiągnąć? Czy chcemy powiększyć optycznie nasze pomieszczenie? Czy karnisz ma pełnić funkcje dekoracyjne czy tylko być miejscem mocowania zasłon? Za chwilę wszystko będzie jasne 🙂

Karnisz na skosach - jak do tego podejść?

Przede wszystkim – czy konieczny będzie karnisz? Jest wiele ciekawych rozwiązań które możemy zastosować zamiast karnisza. Np. medaliony bądź zwykłe haczyki. Karnisz jednak ma swoje zalety.

Odpowiedz sobie na pytanie czy będziesz często zasłaniać i odsłaniać zasłony w tym miejscu? Jeżeli tak – wybierz karnisz. W innym przypadku możesz zdecydować się na inne rozwiązanie.

Jeżeli w Twoim przypadku karnisz jest jedyną opcją, to mam jest kilka rzeczy o których warto pamiętać. Pierwsza to podążanie za linią skosu. To bardzo istotne ze względów estetycznych. Ciąg dalszy w następnym akapicie.

Co oferujemy w kwestii karnisza na skosy?

Katalog tkanin

+/- 300 pozycji

Wycena 24h

Szybko i dokładnie

Customer service

Na wysokim poziomie

Okna specjalne

Duże i ogromne

Full service

O nic się nie martwisz

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Maja Dejneka
Maja Dejneka
Read More
Współpraca z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność . Firmę znalazłam na instagramie, nie wiedziałam czego się spodziewać, a już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, ze to strzał w dziesiątkę , przedstawiono mi kilka pomysłów zaprezentowano wiele materiałów do tego przemiła atmosfera . Kontakt z firma rewelacyjny. No i na koniec wisienka na torcie, efekt końcowy firanek i zasłon przerósł moje oczekiwania, wykonanie na najwyższym poziomie, jakość materiału taka jaką sobie wymarzyłam , montaż szyn ekspresowy i świetnie wykonany. Wszystkim serdecznie polecam, jestem oczarowana. Przy okazji pozdrawiam cały zespół to przekochane osoby i jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje 😊😊😊
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!

Ciekawe rozwiązania karniszy na skosach.

Dowiedz się więcej na temat karniszy elektrycznych

Zobacz co oferujemy w kwestii karniszy elektrycznych. Z głównej zakładki dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz wiedzieć zanim zamówisz karnisz elektryczny.

Montażysta wiercący otwory pod uchwyty do montażu karniszy ks

Kolejną rzeczą godną uwagi jest sposób dekoracji w zależności od okoliczności – czyli z jakim oknem i skosem mamy do czynienia. Przy pojedynczym skosie rozwiązanie wydaje się oczywiste. Montujemy karnisz pochyło i blokujemy ostatni haczyk tak żeby zasłona się nie zsunęła.

Ważne żeby utrzymać skos czyli kąt zawieszenia karnisza powinien być taki sam jak kąt skosu. Trzeba pamiętać, że dobrym rozwiązaniem na podwójnym skosie jest odpowiednio dopasowana poprzeczka. Można ją zamówić przez Internet bądź u lokalnego rzemieślnika.

Czasami warto nie dekorować

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 3 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.