fbpx

Karnisze Elektryczne Kraków
Montaż Karniszy Elektrycznych w Krakowie

Czy karnisze elektryczne stanowią dla Krakowa nowinkę technologiczną, zarezerwowaną dla elit? W dzisiejszych czasach takie rozwiązanie to już norma, w szczególności w mieszkaniach i apartamentach Krakowa o wysokim standardzie. Dostarczamy nowoczesną, niezawodną i dostępną cenowo technologię karniszy elektrycznych mieszkańcom Krakowa. Z dumą stwierdzamy, że o karniszach elektrycznych wiemy wszystko i z przyjemnością podzielimy się tą wiedzą z klientami w Krakowie.

Nasze karnisze elektryczne wiszą już w wielu lokalizacjach w Krakowie. Istnieje jednak mnóstwo powodów, dla których karnisze elektryczne Kraków powinien pokochać jeszcze bardziej! Z chęcią zaprojektujemy dla Was spersonalizowane i najkorzystniejsze warianty oraz dostarczymy i zamontujemy karnisze elektryczne na terenie Krakowa i okolic.

Karnisze Elektryczne Kraków
Montaż Karniszy Elektrycznych w Krakowie

Najlepsze karnisze elektryczne w Krakowie – Firma Małgorzata

Małgorzata Dekoracja i Automatyka to ponad 30 lat doświadczenia w aranżacji okien i ich systemów również w Krakowie. Nic więc dziwnego, że również w kwestii karniszy elektrycznych znani jesteśmy jako eksperci. Nasi specjaliści posiadają wiedzę na temat budowy wszystkich, proponowanych przez nas systemów. Ponadto stale poszerzamy ofertę karniszy elektrycznych, szukając najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań dla naszych klientów z Krakowa. Niestraszne nam są okna nietypowe, wcielimy więc w życie najbardziej wyszukane projekty wymagających mieszkańców Krakowa oraz krakowskich architektów wnętrz. Jeśli szukasz najlepszych karniszy elektrycznych w Krakowie, skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami:

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 154 opinii
tzw_wiktoria_
tzw_wiktoria_
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Małgorzaty. Ceny nie wygórowane, bardzo miła, profesjonalna obsługa. Montaż karniszy elektrycznych również bez zarzutów. Mimo że nie do końca było przygotwane miejsce pod ich montaż, Pan instalator poradził sobie z tym beż najmniejszego problemu. Zasłony także wyglądają świetnie, a wybór tkanin do ich uszycia był naprawdę pokaźny. Zdecydowanie polecamy.
Nikita Litvinovich
Nikita Litvinovich
Firma Pani Małgorzaty to zespół prawdziwych specjalistów. Od wyboru tkanin, miejsca na montaż karniszy aż po same zawieszenie uszytych firan, wszystko zostało wykonane bez zarzutów. Jeszcze raz dziękujemy😁
Agata Derda
Agata Derda
Świetna, bardzo profesjonalna obsługa klienta❤️ Samo wykonanie zasłon również bez zarzutów👌🏻 Zdecydowanie polecam!
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna

W jakich przypadkach warto zdecydować się na karnisze elektryczne w Krakowie?

Zazwyczaj na karnisze elektryczne decydują się właściciele krakowskich hoteli o wysokim standardzie. Jest to zrozumiałe ze względu na ryzyko uszkodzeń i zabrudzeń, spowodowane przez szarpanie i ciągnięcie zasłon przez gości hotelowych. Karnisze elektryczne niwelują te problemy, co więcej pomagają zachować ład na oknach krakowskich apartamentów, budując ich prestiż.

Karnisze elektryczne to także doskonały wybór posiadaczy mieszkań w Krakowie z dużymi oknami, które generują straty ciepła. Automatyczny system karniszy elektrycznych steruje zasłonami, blokując słońce w upały i chroniąc mieszkanie zimą przed wychłodzeniem. Można więc śmiało stwierdzić, że karnisze elektrycznie znacząco zmniejszą zużycie energii na ogrzewanie i klimatyzację krakowskich domów.

Krakowscy esteci z pewnością docenią fakt, że karnisze elektryczne po prostu cieszą oczy. Ich idealne ułożenie podkreśla charakter nowoczesnych wnętrz w Krakowie. Karnisze elektryczne będą szczególnym powodem do dumy podczas kolacji biznesowych, czy towarzyskich spotkań rodzinnych i w gronie przyjaciół.

Biały karnisz do salonu
Zasłony na karniszu elektrycznym do salonu w stylu nowoczesnym
Karnisz do salonu elektryczny

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Karnisze elektryczne Kraków – ciche działanie, szybkość i ekonomia

Karnisze elektryczne zamontujemy w Krakowie na anodowanych szynach, charakteryzujących się cichą i płynną pracą systemu. Anodowanie to proces tworzący idealnie gładką powierzchnię, która sprawia, że dźwięki karniszy elektrycznych ograniczają się tylko do działania silnika.

Zamontujemy i przywieziemy do Krakowa najwyższej jakości karnisze elektryczne Mervino™ 3.6, które są kompatybilne z większością aplikacji inteligentnego domu. Wartym uwagi jest fakt, że ten zestaw urządzeń poszczycić się może szybkim odsłanianiem i zasłanianiem zasłon, które wynoszą tylko 0,18 m/s.

Ekonomiści z Krakowa na pewno docenią niskie koszty eksploatacji karniszy elektrycznych. Opłaty nie powinny przekroczyć ceny użytkowania suszarki do włosów. Natężenie prądu systemu wynosi bowiem od 100 do 240 V, a niewielki pobór prądu może wynosić 0,3 Ampera.

Karnisz elektryczny we wnęce w sypialni
karnisz do sypialni
Zieline zasłoni i karnisz elektryczny w sypialni

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Skontaktuj się z nami:

Walory dobrego karnisza elektrycznego: konserwacja, spokojny sen i wygoda

Karnisze elektryczne Kraków pokocha za to, że dopiero po 10 latach należy je wyczyścić, usuwając kurz zgromadzony latami. Taka pielęgnacja trwa 5 minut i powinna być przeprowadzona przez ekspertów. Można więc śmiało powiedzieć, że karnisze elektryczne praktycznie nie wymagają żadnych działań konserwacyjnych z naszej strony.

Wszechobecny pęd jest dobrze znany zwłaszcza mieszkańcom takich wielkich miast jak Kraków. Karnisze elektryczne, zaprogramowane na wybrane godziny, pomogą w unormowaniu rytmu dnia. Zasłanianie zasłon o 21:00 oraz ich odsłanianie np. o 5:00 bez naszej ingerencji pomoże w kreowaniu zdrowych nawyków, zachowaniu dobrej kondycji i lepszego samopoczucia, tak ważne dla świadomych mieszkańców Krakowa.

Codzienne odsłanianie i zasłanianie okien w krakowskich mieszkaniach może być uciążliwe. Zwłaszcza, gdy mówimy o kilkumetrowych oknach nowoczesnych pomieszczeń w Krakowie. Często również dostęp do manualnej obsługi tak dużych okien jest ograniczony. Karnisze elektryczne, za sprawą jednego przycisku na smartfonie lub pilocie, zapewnią komfortowe korzystanie z dekoracji okien. Wygodne w użytkowaniu będzie też automatyczne zaprogramowanie zasłaniania i odsłaniania karniszy elektrycznych w Twoim mieszkaniu w Krakowie.

W jaki sposób montujemy karnisze elektryczne na wymiar?

Karnisze elektryczne montujemy inaczej niż te klasyczne z racji konieczności podłączenia instalacji elektrycznej. Oferujemy montaż karniszy elektrycznych w Krakowie i okolicy, po wcześniejszej, profesjonalnej konsultacji z naszym doradcą. Wszyscy montażyści z naszego zespołu posiadają pełną i bogatą wiedzę dotyczącą karniszy elektrycznych, dlatego ich instalacja na terenie Krakowa odbywa się profesjonalnie i w krótkim czasie. Montaż karniszy elektrycznych w Krakowie obejmuje także pełną konfigurację systemu z aplikacjami Smart Home.

Naszym zadaniem jest idealne wykonanie usługi, ku zadowoleniu klientów, którym proponujemy tylko uniwersalne i sprawdzone karnisze elektryczne z montażem, które fachowo zainstalujemy na terenie Krakowa. Perfekcyjnie dopasujemy karnisze elektryczne do Twojego domu lub mieszkania, gdyż nasze usługi montażu cechuje nie tylko fachowość, ale także elastyczność w dostosowaniu do Twoich potrzeb. 

Współpracuj z nami na terenie Krakowa, a zyskasz pewność, że montaż karniszy elektrycznych zostanie wykonany w wyjątkowo krótkim czasie i z najwyższą starannością. Zespół naszych specjalistów wykorzystuje profesjonalne narzędzia oraz nowoczesne technologie, by instalacje elektryczne były trwałe i bezpieczne.

Montaż karniszy elektrycznych w Krakowie – przygotowanie powierzchni

Przygotowanie powierzchni pod montaż karniszy elektrycznych w Krakowie to zasadnicza część, która warunkuje trwałość rozwiązań, które proponujemy. Wstępne konsultacje z naszymi ekspertami to czas wyceny na podstawie podstawowych informacji dotyczących projektu. Po zaakceptowaniu oferty kolejnym etapem są bardziej szczegółowe działania. Konieczne są dokładne oględziny powierzchni pod montaż karniszy elektrycznych oraz pomiary laserowe przy pomocy nowoczesnych technologii. Te sprawdzone przez nas praktyki umożliwiają osiągnięcie najwyższej jakości instalacji dekoracji okien. Unikamy w ten sposób niedokładności i zapewniamy perfekcyjne dopasowanie karniszy elektrycznych do wnętrz w Krakowie. Następnie przechodzimy do wyboru najlepszego sposobu zamontowania, dopasowanego do rodzaju okien i potrzeb użytkowników. Doświadczenie naszego zespołu zaprocentuje dokładną analizą specyfiki wnętrza, w którym zawisnąć mają dekoracje okna. Często zdarza się, że sufit nie może pełnić funkcji konstrukcyjnej pod montaż karniszy elektrycznych, w szczególności, gdy jest to sufit napinany. W innych przypadkach pomieszczenia w stylu klasycznym dekorują fasety i/lub sztukaterie, których mieszkańcy Krakowa nie chcą zasłaniać. Wówczas sami tworzymy stelaż, który dobieramy do danego systemu karniszy elektrycznych i który wpisuje się w wymagania estetyczne krakowian. Dzięki tym zabiegom wykonany przez nas montaż karniszy elektrycznych przetrwa przez wiele lat!

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.