fbpx

Rolety Elektryczne Wewnętrzne
Powiew luksusu w Twoim Domu

Jeżeli szukasz firmy zajmującej się dostarczaniem rolet elektrycznych wewnętrznych na wymiar, to trafiłeś bądź trafiłaś idealnie. Na tej stronie omawiamy wszystkie istotne aspekty rolet elektrycznych zwijanych. Zachęcamy do poczytania, na pewno pomoże ci to w wyborze najlepszego rozwiązania dla twoich wnętrz.

Rolety Elektryczne Wewnętrzne
Powiew luksusu w Twoim Domu

O nas jako o wykonawcy rolet elektrycznych wewnętrznych

Jesteśmy firma zajmującą się dostarczaniem dekoracji okiennych na wymiar, takich jak firany, zasłony, rolety rzymskie czy “rolety na pilota” o których właśnie szerzej opowiadamy na tej stronie. Od początku wykonamy pomiary, pomożemy ci w przygotowaniu miejsca na montaż, wybierzemy z tobą tkaniny, wyprodukujemy rolety a na końcu je zamontujemy i podłączymy. Odpowiadamy też za to jak rolety będa wygladały w twoich wnętrzach ponieważ żadne dekoracje okienne nie współgrać z innymi elementami aranżacji, nie tworzą efektu wow, który na co dzień będzie cieszyć twoje oczy.

Skontaktuj się z nami:

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 154 opinii
tzw_wiktoria_
tzw_wiktoria_
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Małgorzaty. Ceny nie wygórowane, bardzo miła, profesjonalna obsługa. Montaż karniszy elektrycznych również bez zarzutów. Mimo że nie do końca było przygotwane miejsce pod ich montaż, Pan instalator poradził sobie z tym beż najmniejszego problemu. Zasłony także wyglądają świetnie, a wybór tkanin do ich uszycia był naprawdę pokaźny. Zdecydowanie polecamy.
Nikita Litvinovich
Nikita Litvinovich
Firma Pani Małgorzaty to zespół prawdziwych specjalistów. Od wyboru tkanin, miejsca na montaż karniszy aż po same zawieszenie uszytych firan, wszystko zostało wykonane bez zarzutów. Jeszcze raz dziękujemy😁
Agata Derda
Agata Derda
Świetna, bardzo profesjonalna obsługa klienta❤️ Samo wykonanie zasłon również bez zarzutów👌🏻 Zdecydowanie polecam!
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna

Silnik naszych rolet elektrycznych

Rolety wewnętrzne elektryczne które dostarczamy naszym klientom wyposażone są w bardzo nowoczesny silnik. Posiada on wiele usprawnień względem napędów rolety zawijanych starszych generacji. Zacznijmy może od sterowania. Nasze rolety można odsłaniać i zasłaniać na dwa sposoby: za pomocą pilota radiowego i aplikacji Tuya Smart. Aplikacja ta umożliwia również programowanie godziny odsłaniania rolet. Takie rozwiązanie bardzo fajnie sprawdza się w sypialni, kiedy dostosujesz je do godziny o której zadzwoni twój budzik. Bardzo ważnym aspektem który wpływa na to jak rolety postrzegane są we wnętrzu jest ich głośność. Testowaliśmy już wiele typów silników ale ten który tobie dostarczymy jest z nich zdecydowanie najcichszy. Istotnie na efekt wizualny wpływa także prędkość rolet. Szybko i cicho zwijające się rolety to dokładnie to, co robi efekt wow, gdy ktoś wejdzie do twojego mieszkania. I właśnie takie są nasze mechanizmy.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Kasety rolet elektrycznych zwijanych

Ważnym elementem funkcjonalnych rolet elektrycznych są kasety. Mają one dwie bardzo ważne funkcje. Po pierwsze taka kaseta znacznie ułatwi utrzymanie rolet w czystości. Powoduje ona że gdy są zwinięte, na tkaninie nie osadza się kurz. Po drugie pełnią bardzo ważną funkcję wizualną. Szczególnie kiedy montujemy rolety na ścianie na do oknem, to widok uchwytów i rolki tkaniny nie jest zbyt ciekawy. Wygląda to po prostu jakby czegoś brakowało. Całą sytuację ratują kasety które przykrywają mechanizm oraz po dobraniu odpowiedniego koloru, zlewają się z ścianą lub wspójgrają z jakims innym elementemy wyposlażenia wnatrza.

Rolety elektryczne wewnętrzne i zasłony

Ciekawym rozwiązaniem które również prezentujemy tobie na tej stronie jest połączenie rolety elektrycznych wewnętrzny i zasłon. Na takie właśnie zdecydowali się nasi klienci do sypialni. W tym przypadku rolety zwijane które blokują światło w ok 20% pełnią funkcje firanek. Osłaniają wnętrze przed wzrokiem przechodniów jednocześnie wpuszczając dużo światła do wnętrza. Funkcje zaciemniającą pełnią tu za to zasłony uszyte z tkaniny blokującej światło w 80%. Dzięki temu, mimo to że mieszkanie znajduje się w centrum miasta, w nocy światła ulicznie nie przeskzadzją w spokojnym śnie. Dodamy także, że te zasłony zostały zawieszone na karniszach elektrycznych. Obydwa systemy sterowane są także z aplikacji Tuya Samrat, więc klienci mogą zaprogramować odsłonięcie zasłon i opuszczanie rolet o danej godzinie.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Jak czyścić takie rolety

Rolety zwijane należą do dekoracji okiennych których czyszczenie jest niezwykle proste. Ich konserwacja ogranicza się do ścierania kurzu. Każda tkanina na rolety zwijane jest wykonana tak aby odpycha brud, więc wystarczy co kila miesięcy odkurzaczeniem lub śrciekra przatrzeć całą roletę oraz jej kasetę.

Sposoby montażu rolet elektrycznych wewnętrznych

To jak zamontujemy twoje “rolety na pilota” bardzo istotnie wpłynie na efekt wizualny jaki stworzą we wnętrzu. Są trzy popularne rozwiązania. Pierwsze z nich to na ścianie, bezpośrednio nad oknem. Te stosujemy w przypadku gdy przestrzeń między oknem a sufitem jest duża oraz nie ma możliwości budowy wnęki sufitowej. Takie rolety montowane w kasecie mogą jak już wcześniej pisaliśmy zlać się ze ścianą lub dopasować do koloru innego elementu wnętrza, jak na przykład kaloryfer. Drugim sposobem jest zamontowanie rolety w kasecie do sufitu. Takie rozwiązanie prezentuje się bardzo podobne jak montaż do ściany. Ostatnim jednakże najbardziej efektownym sposobem na zamontowanie rolet, jest instalacja we wnęce sufitowej. Chodzi tutaj o uzyskanie efektu, jakby tkanina wypływała z sufitu. Wtedy przy zastosowaniu kaset w jego kolorze, taka roleta wypełnia całą wnękę a przy podejściu do niej jedyne co zobaczysz to aluminiowy obciążnik.

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.