fbpx

Zasłony welurowe
na wymiar

Welurowe zasłony zachwycają miękką, mięsistą strukturą oraz stylowym wyglądem. Wspaniale wzbogacają rozmaite aranżacje, wnosząc do nich elegancję, ale i przytulność. To również szybki, dość prosty sposób na zmianę wystroju wnętrza. Sprawdź, dlaczego warto wybrać nasze zasłony welurowe na wymiar!

Zamów u nas z dostawą-
I zawieszeniem w całej Polsce!

Skontaktuj się z nami:

Co wyróżnia zasłony welurowe na wymiar?

Kluczowa kwestia przemawiająca za ich wyborem to walory estetyczne. Welur to szczególna tkanina o przyjemnie gładkiej, aksamitnej powierzchni. Wyróżnia go charakterystyczny, lekko połyskujący wygląd, który zmienia się w zależności od kąta padania światła. Wszystko to sprawia, że zasłony welurowe prezentują się niezwykle wytwornie! Ponadto zapewniają dobrą ochronę przed światłem, co w mocno nasłonecznionych pokojach staje się niemałą zaletą.

Zasłony welurowe na wymiar często trafiają do salonów, sypialni oraz wszelkich reprezentacyjnych pomieszczeń. Do czego pasują najlepiej? Z pewnością doskonale wpisują w dekoracyjny, nierzadko pełen przepychu styl glamour. Subtelny blask to coś, czego we wnętrzach o takim charakterze nigdy dość. Na tym jednak nie koniec, ponieważ welurowe zasłony okazują się zaskakująco wszechstronne – pasują do klasycznych aranżacji, jak również takich utrzymanych w stylu vintage. Mogą nawet znaleźć się w nowoczesnym salonie, zwłaszcza jeśli zależy Ci na dodaniu mu przytulności oraz szyku. Szeroki wybór kolorów naszych zasłon welurowych na wymiar ułatwi Ci dopasowanie zarówno do danego wystroju, jak i własnego gustu.

Dlaczego warto wybrać welurowe zasłony szyte na wymiar?

Zasłony na wymiar to rozwiązanie dosłownie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Nasze usługi pozwalają na bezbłędne dostosowanie zasłon do konkretnych okien, co eliminuje problemy związane z zasłonami gotowymi, które bywają za krótkie, za długie, za szerokie czy też za wąskie. Kolejna zaleta zasłon welurowych na wymiar to możliwość uwzględnienia konkretnych czynników, takich jak styl i przeznaczenie pomieszczenia, a także jego zaciemnienie. Możesz również zdecydować się na dodatkowe elementy, takie jak podszewki, taśmy marszczące czy określony sposób montażu karnisza. Dzięki temu ostateczny efekt jest perfekcyjny, a przede wszystkim w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

Zawsze korzystamy ze starannie dobranych, wysokiej jakości tkanin, które są nie tylko piękne, ale też trwałe i łatwe w pielęgnacji. Nasze zasłony welurowe na wymiar będą zdobić Twoje wnętrza przez lata. Zdecyduj się na nasze usługi, a odkryjesz nowy wymiar aranżacji okien!

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.