rolety zwijane ⋆ tradycja w wydaniu "Na bogato!"

Roleta zwijana to standard w
lepszym
wydaniu

Chociaż roleta zwijana to standard, nie byli byśmy sobą gdybyśmy nie dodali czegoś od siebie. Żeby wyciągnąć maksimum stylu i walorów dekoracyjnych z tej pięknej, bo prostej konstrukcji potrzeba doświadczenia.

Nasze rolety charakteryzuje dbałość o szczegóły. Materiały użyte do wykonania są zaprojektowane tak, żeby działały niezawodnie przez wiele lat. Oczywiście, żebyś nie przejmował się jakością naszych wyrobów oraz kojarzył naszą firmę z jak najlepszej strony stosujemy sprawdzone rozwiązania.

Jest nam niezmiernie miło kiedy nasi klienci mogą nas polecać swoim znajomym i partnerom biznesowym. To oznacza, że nasze zadanie wykonaliśmy jak należy.

Z czego zbudowane są nasze rolety zwijane?

Rolety naszej produkcji zbudowano z najwyższej jakości komponentów. Zawieszone za pomocą stalowych uchwytów, trzymają się pewnie. Często do zawieszenia tańszych modeli używa się tworzyw sztucznych, czyli zwykłego plastiku. My uważamy, że tak newralgiczne dla poprawnego działania rolety jak mocowanie potrzebuje odpowiednio mocnego tworzywa.

Obudowy naszych rolet zwijanych wykonano z proszkowanego aluminium. To materiał ze wszech miar odpowiedni dla konstrukcji tego typu. Jest lekki, stosunkowo twardy, ale przede wszystkim zapewnia trwałość produktu.

Rolka oraz wszystkie elementy ruchome, również wykonano z aluminium. To też pokazuje, że nie idziemy na skróty, a nasze rolety zwijane wykonano ze starannością i nie mają sobie równych wśród zrobionych z tworzyw sztucznych, tańszych modeli.

Jeśli chodzi o rolkę, na którą nawijany jest materiał rolety, jest ona dostępna w dwóch wariantach. Pierwszy, stosowany przy oknach do 100 cm szerokości mierzy 16 mm średnicy. Do okien szerszych niż 1 metr, stosujemy 34-ro milimetrową rolkę.

Roleta zwijana
zasłony Poznań

Jaka tkanina będzie najlepsza dla rolet zwijanych?

Materiał do rolet zwijanych dzielimy na dwie grupy główne: tkane oraz PCV.

Tkanina PCV dlatego, że nie jest tkana. Świetnie sprawdzi się w miejscach mocno nasłonecznionych. Blokuje 100 % światła co często doceniają w sezonie letnim nasi klienci.

Tkaniny “tradycyjne” możemy podzielić na trzy podkategorie. Z pewnością najlepszy do rolet zwijanych będzie materiał typu blackout. Jest materiałem zaciemniającym. Bez wątpienia dobry będzie też typ przesłaniający, zaciemniający pomieszczenie do 50 % oraz typ prześwitujący którego zadaniem jest wpuszczenie jak najwięcej światła przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Rozpiętość rolet zwijanych? Limity – wysokości.

Maksymalna wysokość naszych rolet manualnych to 550 cm, głównie ze względów na zachowanie łatwości użytkowania rolety. Do wyższych pomieszczeń stosujemy inne rozwiązania jak np. rolety elektryczne.

Cena rolety zwijanej?

Podajemy orientacyjną cenę rolety manualnej na przykładzie jednej z naszych realizacji.

Klient miał do wykonania zaciemnienia pewne uwagi. Z racji, że okna które posiadał w mieszkaniu w kamienicy były wysokie, bo mierzyły ok 3,5 metra, a chciał je bezproblemowo zasłaniać i odsłaniać. Długo szukał firmy która by dla niego zrealizowała zamówienie na rolety zwijane ze względu na ich wysokość. Jako firma specjalizująca się w takich realizacjach stanęliśmy na wysokości zadania. Przygotowaliśmy tkany materiał blackout zaciemniający.

Problem: Przy tak wysokim pomieszczeniu materiał z którego została wykonana roleta musi być wycięty z niezwykłą precyzją. Rolka pozostawia margines błędu, ale każdy milimetr braku lub nadmiaru materiału na górze to centymetry wykrzywienia rolety na dole, ale mamy na to sposób 😋

Szerokość rolety: 120 cm
Wysokość rolety: 380 cm

Cena: 799 zł brutto

Roleta zwijana

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.