fbpx

Montaż Karniszy Poznań
Zobacz Różne Inspiracje

Jeżeli szukasz firmy która profesjonalnie zajmuje się montażem karniszy, to lepiej nie mogłaś/eś trafić🚀 Oprócz tworzenia pięknych dekoracji okiennych, w całej Polsce świadczymy usługi montażu karniszy i każdych innych systemów zawieszania dekoracji okiennych. Tutaj opisujemy, jak działamy a także dowiesz się tutaj wszystkiego co musisz wiedzieć o tych ustrojstwach 😎 A wiec do roboty!

Montaż Karniszy Poznań
Inspirujemy innych

Jak działamy?

Nasza firma zajmuje się kompleksową aranżacją okien. Co to oznacza? Od początku gdy kontaktujesz się z nami, przysyłasz nam zdjęcia oraz wymiary swoich okien. 

Wybieramy z tobą system zawieszenia, tkaniny oraz typ i styl dekoracji. Później dopracujemy z firmami wykończającymi twoje mieszkanie, wszystkie szczegóły. 

Gdy nadchodzi czas, dostarczamy i montujemy karnisze. Wieszamy i prasujemy dekoracje, a ty otrzymujesz perfekcyjnie udekorowane okno Twoich marzeń.

Dlaczego warto zlecić to profesjonalistom?

Żeby dekoracje okienne wyglądały tak jak na okładkach najpopularniejszych magazynów wnętrzarskich, najważniejsza jest dbałość o szczegóły. A takim szczegółem jest chociażby to jak zamontowany jest karnisz na którym zawisną zasłony. 

Kiedy projektujemy z Tobą firany bądź zasłony do Twojego mieszkania, bierzemy pod uwagę jak będą one zachowywać się na oknach i czy nie będą kolidowały z innymi meblami. Dlatego też, jest to tak istotne żeby montaż karniszy został wykonany przez osoby, które robią to na co dzień.

Montażysta wiercący otwory pod uchwyty do montażu karniszy ks
montaż karniszy w poznaniu
montaż karniszy w poznaniu krakowie
montaż karniszy w poznaniu

O co często nas pytacie?

Jak wygląda profesjonalny montaż karniszy Poznań i ile to trwa?

Aby lepiej zobrazować wam, to jak powinien wyglądać profesjonalny montaż karniszy, podzielmy go na etapy. Pierwsze co nasi montażyści robią po dojechaniu na miejsce i wniesieniu całego sprzętu, to przygotowanie miejsca do rozstawienie rusztowania/drabiny i zabezpieczenie podłogi folią. Następnie po sprawdzeniu powierzchni montażu, wyznaczane są miejsca montażu uchwytów, tak aby karnisz był zamontowany idealnie prosto, do nie zawsze prostej ściany  Po wywierceniu otworów, montowane są kołki/dyble w zależności od materiału z którego wykonany jest sufit. Kolejny etap to wkręcanie uchwytów i a do nich karnisza. Każdy z naszych montażystów wyposażony jest w odkurzacz przemysłowy, więc po zakończonej „brudnej robocie” możecie załapać się na darmowe odkurzanie

Montaż karniszy elektrycznych

Montaż a właściwie instalacja karniszy elektrycznych, z goła różni się od ich manualnych kuzynów. Montaż karniszy elektrycznych to nie tylko założenie systemu na sufit. To przede wszystkim tona pracy z instalacjami elektrycznymi oraz sterowaniem przewodowym lub bezprzewodowym. Nasi wykwalifikowani instalatorzy ze wszystkimi wymaganymi licencjami zajmą się od początku do końca doprowadzeniem zasilania i sterowania. Jest to też, podłączenie od instalacji sterowników inteligentnego domu (jeżeli nie jest wbudowany w dany silnik) a także montaż włączników naściennych w komfortowym miejscu. Nie musicie się więc martwić że „coś miedzy nami zaiskrzy”.

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.