fbpx

Zasłony na wymiar
na taśmie

Zasłony na taśmie są fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które chcą udoskonalić swoją aranżację wnętrza, udekorować mniejsze czy większe przeszklenia, a jednocześnie zapewnić sobie ogrom prywatności i intymności. Jak się okazuje, wygląd przeszkleń ma ogromny wpływ na to, jak prezentuje się całość pomieszczenia. Na szczęście zasłony na wymiar na taśmie mogą być w niedługim czasie Twoje! Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej firmy!

Realizujemy zamówienia
W całej Polsce

Rewelacyjne zasłony na wymiar na taśmie

Zasłony na taśmie są elegancką dekoracją okienną, która powstała z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. W naszej pracowni oferujemy klientom rozmaite wzory zasłon, kolory, a także materiały, z jakich mogą zostać uszyte. Szeroka gama dekoracyjności i funkcjonalności to klucz do zaspokojenia potrzeb każdego klienta. 


Z naszą profesjonalną pomocą bez większego trudu dobierzesz fantastyczne zasłony na wymiar na taśmie do swojego wnętrza. Działamy na zasadzie kontrastu, znamy najmodniejsze trendy aranżacyjne, jak i dopasowujemy rozwiązania do wizji klienta. Decydując się na zasłony ze strukturą, czyli tkaniny z widocznymi splotami, zalecamy zestawienie ich z gładkimi firankami, np. woalem, aby nie przesadzić z nadmierną dekoracyjnością. Z kolei jeśli klienta interesują gładkie zasłony, warto zastosować do nich firany ze strukturą.

Zasłony — szycie na wymiar to usługa, z której zadowoleni są wszyscy klienci, którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Zasłony na taśmie znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i w biurach, szkołach, hotelach czy innych obiektach publicznych. Są eleganckim akcentem niezależnie od przeznaczenia konkretnego pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami:

Wybierz zasłony na wymiar na taśmie!

Zdecyduj się na zasłony na wymiar na taśmie, jeśli cenisz sobie wygodę i komfort. Produkt ten jesteśmy w stanie ściśle dopasować do wymagań klienta i estetyki jego wnętrza. W przypadku zasłon na taśmie możemy wykorzystać różnorodne rodzaje taśm — szerokie, wąskie, zapewniające delikatny lub mocny efekt marszczenia. Wybierając zasłony na taśmie, możesz mieć pewność, że nie czeka Cię żmudne upinanie ozdobnych zakładek. Wszystko otrzymasz gotowe wraz z zasłoną!

Zasłony na wymiar na taśmie przez długi czas będą cieszyć oko Twoje, domowników oraz gości. Dysponujemy materiałami, które zachowują na długo swój elegancki wygląd, wysoką jakość oraz praktyczne funkcje, takie jak zaciemnianie czy wygłuszanie. Wybierz zasłony na taśmie z gotowym marszczeniem, aby wydobyć ze swojego wnętrza dużo nowoczesnej estetyki, przytulności i jakości!

Skontaktuj się z nami:

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.