fbpx
małe logo małgorzata dekoracja i automatyka

Małgorzata

Żaluzje drewniane, Żaluzje aluminiowe, Żaluzje elektryczne

Żaluzje Poznań
Małgorzata Poznań - twój ekspert od żaluzji i innych dekoracji okiennych

Żaluzje drewniane i aluminiowe sterowane zarówno manualnie jak i elektrycznie są jednym z wielu rozwiązań dekoracji okien jakie oferujemy naszym klientom.

Wybierając nas, odstajesz niejako gwarancję że twoje okna będą udekorowane efektownie i praktycznie. Wspólnie z tobą wybierzemy najlepszy typ dekoracji okien dla twoich potrzeb i skomponujemy go tak aby idealnie wpasował się do stylu wnętrza. Od początku wykonamy pomiary, pomożemy ci w przygotowaniu powierzchni pod montaż żaluzji a później wyprodukujemy je i zamontujmy. 

Działamy na terenie całej polski ale nasza siedziba i biuro są w Poznaniu na ul.Radziwoja 18, więc zapraszamy cię do odwiedzenia nas na miejscu.

Żaluzje Poznań
Co polecamy jako eksperci?

Żaluzje Poznań drewniane i aluminiowe sterowane zarówno manualnie jak i elektrycznie są jednym z wielu rozwiązań dekoracji okien jakie oferujemy naszym klientom.

Wybierając nas, odstajesz niejako gwarancję że twoje okna będą udekorowane efektownie i praktycznie. Wspólnie z tobą wybierzemy najlepszy typ dekoracji okien dla twoich potrzeb i skomponujemy go tak aby idealnie wpasował się do stylu wnętrza. Od początku wykonamy pomiary, pomożemy ci w przygotowaniu powierzchni pod montaż żaluzji a później wyprodukujemy je i zamontujmy. 

Działamy na terenie całej polski ale nasza siedziba i biuro są w Poznaniu na ul.Radziwoja 18, więc zapraszamy cię do odwiedzenia nas na miejscu.

Żaluzje drewniane, Żaluzje aluminiowe, Żaluzje elektryczne

Jakie żaluzje oferujemy?

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane przez ostatnie lata coraz częściej dekorują okna domów i mieszkań w Poznaniu oraz całej polsce. Dzięki swojemu surowemu, naturalnemu  charakterowi świetnie wpasowują się w style które aktualnie przodują w aranżacji wnętrz. Przekładów w stylu nowoczesnym, drewniane akcenty na roletach świetnie komponują się z surowością i przestrzenią jakimi cechują się nowoczesne wnętrza. Do tego naturalny charakter żaluzji drewnianych to idealne rozwiązanie do wnętrz urządzanych właśnie w stylu naturalnym. Takie świetnie wyglądają z całą masą roślin i innych elementów wyposażenia nimi inspirowanymi. 

Dowiedz się więcej o żaluzjach drewnianych na wymiar

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 151 opinii
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna
Paweł D
Paweł D
Profesjonalna i miła obsługa. Doskonałe firany i zasłony. Paweł Dobski

Żaluzje Poznań: aluminiowe

Żaluzje aluminiowe podobnie jak drewniane zyskują na popularności. Szczególnie w szerokości 50mm świetnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Na równi z naturalnymi akcentami, aktualnie bardzo popularne w aranżacji nowoczesnych wnętrz jest stosownie wielu elementów w kolorach ciemnej szarości lub antracytu. W połączeniu z żaluzjami również w tych kolorach, uzyskujemy bardzo ciekawy efekt.

Żaluzje elektryczne

W naszej ofercie znajdują się żaluzje elektryczne drewniane i aluminiowe o szerokości 50mm. Żaluzje elektryczne prezentują się dokładnie tak samo jak ich manualne wersje. Na pierwszy rzut oka dosłownie nie zauważysz różnicy. Jedyne czego zabraknie w żaluzjach elektrycznych to sznurków służący do regulowania wysokości i nachylenia lamelek.

I to właśnie one sprawiają największy problem. Duża cześć naszych klientów skarży się że ten mechanizm mimo swojej prostoty jest dość nieintuicyjny i wymaga to trochę wprawy aby estetycznie układać żaluzje. Właśnie ten problem rozwiązują żaluzje elektryczne. Dzięki nim za pomocą jednego kliknięcia na pilocie radiowym, panelu ściennym czy w aplikacji mobilnej ustawisz wysokość swoich żuki jaki kąt nachylenia lamelek.

żaluzje poznań na oknie z zieloną rośliną w doniczce
żaluzje i rolety poznań w gabinecie, żaluzje poznań

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Żaluzje Poznań : 25 czy 50mm?

W naszej ofercie znajdują się żaluzje drewniane i aluminiowe zarówno o szerokości 50 jak i 25mm. Każdy z tych typów ma swoje zastosowanie. Przykładowo żaluzje o szerokości 25mm łatwiej zamontować na małych oknach kuchennych. W ich przypadku mniejsza szekrosoś pozwala na otwieranie okna w węższym zakresie w prady montażu na jego ramię który jest bardzo częstym rozwiązaniem. Żaluzje o szerokości 50mm za to sprawdzają się świetnie przy dekoracji dużych okien tarasowych oraz mniejszych gdy możliwy jest montaż do sufitu lub ściany nad oknem.

Gdzie najczęściej stosowane są żaluzje?

Żaluzje są bardzo uniwersalnym typem dekoracji. Można je stosować na praktycznie każdym oknie w każdym pomieszczeniu. Są jednak miejsca gdzie szczególnie dobrze się sprawdzają. Takim miejscem są na przykład okna w kuchni. W przypadku małych okien nad blatem kuchennym świecie wypełniają je oraz przy dopasowaniu koloru koloru lameli do zabudowy powodują świetnie żaluzje zlewają się z aranżacją. Podobnie sytuacja jest w przypadku okien w łazience. Pod tymi bardzo podobnymi okna i umieszcza jest na przykład wanna. Żaluzje świetnie sprawują się w miejscach gdzie mogą być pomocne lub zabrudzone, ponieważ ich konserwacja ogranicza się do przetarcia ich wilgotna szmatką. 

Żaluzje drewniane śniadanie sprawdzają się także na dużo większych oknach balkonowych. 

Jako że nasze żaluzje produkujemy maksymalnie do szerokości 270 cm, możemy za ich pomocą kierować większość mniejszych okien balkonowych. Jeśli jednak okno jest szersze, możemy podzielić jest na dwie lub więcej żaluzji oraz zamontować je tak aby ich lemele idealnie schodziły się. 

 

Dowiedz się więcej o żaluzjach drewnianych w kuchni

Budowa naszych żaluzji

Od początku kiedy zdecydowaliśmy się na dodanie żaluzji do naszej oferty, robiliśmy z myślą o dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości jakas dostępna jest na rynku. Wychodzimy z założenia że nasze żaluzje powinny pozostać na twoich oknach latami i przeżyć niejeden remont. Dzięki temu ograniczamy emisję CO2 co bezpośredni przkełada się na środowisko w którym żyjemy. Żałuje dostarczamy zarówno z atestem sznurkowym i taśmowym, więc wybór należy do ciebie podczas procesu projektowania.

Ile kosztują żaluzje - Małgorzata Poznań

Ceny żaluzji najlepiej obrazują konkretne przykłady okien które z dużym prawdopodobieństwem możesz mieć w swoim domu lub mieszkaniu. I tak przykładowo żaluzja drewniana 50mm na okno w kuchni o szerokości 100 cm  i 160 cm wysokości to koszt ok 770 zł brutto + montaż. W przypadku żaluzji 50mm na okno balkonowe o wymiarach 270 cm szerokości na 260 cm wysokości to koszt 2570 zł brutto + montaż.

Żaluzje Poznań coraz bardziej popularne wśród poznaniaków

Już tutaj wspominaliśmy że żaluzje stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem na dekorowanie okien w Poznaniu i całej polsce. W konsultacjach z projektantami wnętrz wnioskowaliśmy że te niezwykle praktyczne i efektowne rozwiązanie coraz częściej wybierane jest ze względu na jego higieniczność. Każdy inny typ rolet wiąże się z użyciem różnego typu tkanin. A właśnie tkaniny cechuje to że dość skomplikowana jest ich konserwacja, co więcej stosunkowo łatwo zbierają kurzu i inne zabrudzenia. Żaluzje za to za każdym razem, możesz zdezynfekować, umyć i precyzję nigdy nie zmienią swoich walorów wizualnych. Dlatego też jako że coraz większą uwagę kładziemy na bakterie i inne wolno ustroje wokół nas, żaluzje dzięki swoim właściwością stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.