fbpx

Roleta zwijana
to standard w lepszym wydaniu

Chociaż roleta zwijana to standard, nie byli byśmy sobą gdybyśmy nie dodali czegoś od siebie. Żeby wyciągnąć maksimum stylu i walorów dekoracyjnych z tej pięknej, bo prostej konstrukcji potrzeba doświadczenia.

Roleta zwijana
to standard w lepszym wydaniu

Z czego zbudowane są nasze rolety zwijane?

Rolety naszej produkcji zbudowano z najwyższej jakości komponentów. Zawieszone za pomocą stalowych uchwytów, trzymają się pewnie. Często do zawieszenia tańszych modeli używa się tworzyw sztucznych, czyli zwykłego plastiku. My uważamy, że tak newralgiczne dla poprawnego działania rolety jak mocowanie potrzebuje odpowiednio mocnego tworzywa.

Obudowy naszych rolet zwijanych wykonano z proszkowanego aluminium. To materiał ze wszech miar odpowiedni dla konstrukcji tego typu. Jest lekki, stosunkowo twardy, ale przede wszystkim zapewnia trwałość produktu.

Rolka oraz wszystkie elementy ruchome, również wykonano z aluminium. To też pokazuje, że nie idziemy na skróty, a nasze rolety zwijane wykonano ze starannością i nie mają sobie równych wśród zrobionych z tworzyw sztucznych, tańszych modeli.

Jeśli chodzi o rolkę, na którą nawijany jest materiał rolety, jest ona dostępna w dwóch wariantach. Pierwszy, stosowany przy oknach do 100 cm szerokości mierzy 16 mm średnicy. Do okien szerszych niż 1 metr, stosujemy 34-ro milimetrową rolkę.

Jaka tkanina będzie najlepsza do rolet zwijanych?

Elektryczne rolety rzymskie dostępne w naszej ofercie mają także możliwość sterowania za pomocą aplikacji na smartfona czy tablet. Otwiera to przed każdym użytkownikiem masę nowych możliwości. Przykładowo instalując dedykowaną aplikację możemy praktycznie zapomnieć o pilocie. Wszystko zała z pomocą jednego kliknięcia z każdego zakątka mieszkania (w którym jest zasięg wifi). Jednak najbardziej docenianą przez użytkowników funkcją tych rolet, jest możliwość zaplanowania pozycji rolety na oknie o danej godzinie. W praktyce wygląda to tak, że gdy przykładowo takie rolety zaciemniające okna naszej sypialni, to ustawiamy w aplikacji tak by o tej samej godzinie o której zadzwoni nasz budzik odsłoniły się i pomogły “w procesie wstawania”.

Materiał do rolet zwijanych dzielimy na dwie grupy główne: tkane oraz PCV.

Tkanina PCV dlatego, że nie jest tkana. Świetnie sprawdzi się w miejscach mocno nasłonecznionych. Blokuje 100 % światła co często doceniają w sezonie letnim nasi klienci.

Cena rolety zwijanej?

Podajemy orientacyjną cenę rolety manualnej na przykładzie jednej z naszych realizacji.

Klient miał do wykonania zaciemnienia pewne uwagi. Z racji, że okna które posiadał w mieszkaniu w kamienicy były wysokie, bo mierzyły ok 3,5 metra, a chciał je bezproblemowo zasłaniać i odsłaniać. Długo szukał firmy która by dla niego zrealizowała zamówienie na rolety zwijane ze względu na ich wysokość. Jako firma specjalizująca się w takich realizacjach stanęliśmy na wysokości zadania. Przygotowaliśmy tkany materiał blackout zaciemniający.

Problem: Przy tak wysokim pomieszczeniu materiał z którego została wykonana roleta musi być wycięty z niezwykłą precyzją. Rolka pozostawia margines błędu, ale każdy milimetr braku lub nadmiaru materiału na górze to centymetry wykrzywienia rolety na dole, ale mamy na to sposób 😋

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 2 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.