fbpx

Zasłony Do Ogrodu Zimowego
Ciepło, prywatność i zaciemnienie wnętrza

Zasłony na wymiar do ogrodu zimowego czyli przytulne miejsce do wygodnego spędzania czasu przez cały rok czy lokalizacja służąca przechowywaniu roślin również w okresie zimowym – takie możliwości oraz wiele innych opcji podczas domowego wypoczynku daje ogród zimowy. Żeby zwiększyć poczucie relaksu, przygotowujemy zasłony, które pozwolą cieszyć się nim przy każdej pogodzie i w każdych warunkach.

Zasłony Do Ogrodu Zimowego
Ciepło, prywatność i zaciemnienie wnętrza

Specjaliści od zasłon do ogrodu zimowego

Tworzenie takiej konstrukcji, na której będzie można zawiesić, a następnie wygodnie obsługiwać zasłony do ogrodu zimowego, jest trudnym zadaniem w zakresie wykonywania dekoracji oraz montażu automatyki okiennej. Wymaga sporego doświadczenia, a my właśnie je mamy i możemy je dla Ciebie wykorzystać! Już nie raz wykonywaliśmy takie rozwiązania dla klientów z różnych rejonów Polski, z których są oni zadowoleni i mogą korzystać bez ograniczeń. Dzięki temu mamy więc pewność, że zaciemnimy Twoje pomieszczenie i sprawimy, że będzie w nim przytulnie, ciepło, ale jednocześnie nie będzie zbyt gorąco, a także zapewnimy intymność, chroniąc przed wzrokiem sąsiadów.

Skontaktuj się z nami:

Opinie naszych klientów

Jakie zasłony do ogrodu zimowego?

Na początku warto powiedzieć, że ze względu na specyfikę przygotowanego pomieszczenia, w wielu przypadkach najlepszym wyjściem będzie zamontowanie zasłon termicznych, które umożliwią uzyskanie komfortowej temperatury, przede wszystkim w okresie zimowym. Z taką sytuacją spotkasz się, gdy pragniesz połączyć ogród zimowy wraz z salonem – wówczas podczas chłodnej aury mogłoby do domu przenikać zimne powietrze, które wpłynęłoby negatywnie na Twój komfort. Wtedy najlepszą możliwością jest zamontowanie zasłon termicznych pomiędzy pomieszczeniami, co zapobiega wychładzaniu się salonu i skutecznie oddzieli je od siebie.

Inny efekt uzyskasz stosując przyciemniające zasłony do ogrodu zimowego, wykonane z tkaniny dimout. Ich główną rolą nie jest zaciemnienie pomieszczenia, ale uzyskanie prywatności w trakcie przebywania wewnątrz niego. Dzięki temu żaden ciekawy sąsiad nie będzie widział, jak spędzasz swój wolny czas. To samo rozwiązanie może pełnić również inną pożyteczną funkcję. Gdy jest on połączony z salonem, a chcemy stworzyć w nim przyjazną atmosferę chociażby do oglądania filmów, przyciemniające zasłony do ogrodu zimowego pomogą stworzyć odpowiedni nastrój i przyciemnić pokój, dzięki czemu możesz poczuć się jak w kinie.

Nie musisz martwić się również o komfort przebywania wewnątrz tego pomieszczenia w okresie letnim. Intensywne padające promienie słoneczne mogą je ogrzać, dlatego możemy dla Ciebie uszyć zasłony do ogrodu zimowego, które sprawią, że nie będzie wewnątrz zbyt ciepło, ale też słońce nie będzie razić w oczy. Zasługą uzyskania takiej funkcjonalności jest zastosowanie podszewki refleksyjnej, odbijającej światło.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 2 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.