fbpx
rolety drewniane na wymiar, Żaluzje drewniane elektryczne

żaluzje drewniane na wymiar
Drewno W Służbie Stylu

Jeżeli jesteś na tej stronie najprawdopodobniej szukasz żaluzji drewnianych na wymiar. Są one zaledwie ułamkiem z naszego wachlarzu usług kompleksowej dekoracji okien. Tutaj znajdziesz sporo ważnych informacji na temat samych żaluzji a także czym się zajmujemy.

żaluzje drewniane na wymiar
Zobacz jak żaluzje nadają wystroju

Jeżeli jesteś na tej stronie najprawdopodobniej szukasz żaluzji drewnianych na wymiar. Są one zaledwie ułamkiem z naszego wachlarzu usług kompleksowej dekoracji okien. Tutaj znajdziesz sporo ważnych informacji na temat samych żaluzji a także czym się zajmujemy.

rolety drewniane na wymiar, Żaluzje drewniane elektryczne

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 145 opinii
Paweł D
Paweł D
Profesjonalna i miła obsługa. Doskonałe firany i zasłony. Paweł Dobski
elabosa
elabosa
Fachowe i profesjonalne podejście do klienta 😊. Efekt końcowy 👍. Polecam 🤗.
Wojciech Mucha
Wojciech Mucha
Zasłony z klasą! Piękne, stylowe, zmieniają wystrój na wyjątkowe miejsce! Polecam
Kasia Wieczor
Kasia Wieczor
Przepiękne lniane zasłony 🙂
Joanna Jozwiak
Joanna Jozwiak
Bardzo ładne firany i zasłony . Polecam:)
Sylwia Rutkowska
Sylwia Rutkowska
Właśnie o taki efekt mi chodziło, a to dzięki Pani Małgorzacie i jej załodze! Zasłona zaciemniająca- zdjęcia robione w ciągu dnia. Niestety nie jestem w stanie uchwycić całej okazałości okna wraz z zasłona od wewnątrz. Pełen profesjonalizm, baaardzo polecam.

Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje drewniane na wymiar?

Przy wyborze żaluzji drewnianych na wymiar, tak samo jak w wypadku każdego innego typu dekoracji kluczowe jest dobranie ich do danego stylu wnętrza oraz wymiarów okna. Większość sklepów internetowych proponuje szeroki wybór stylów lameli jednakże rolety są tylko o określonych wymiarach. To co my oferujemy, to usługa w której razem z tobą zaprojektujemy, dobierzemy idealny kolor oraz wykonamy je na taki wymiar aby zachowując idealne proporcje, świetnie prezentowały się na oknie.

biała lampa i żaluzja drewniana w tle
prosta sypialnia z łóżkiem i meblami

Do jakiego stylu wybierane są rolety drewniane?

Rolety drewniane są dosyć uniwersalnym rozwiązaniem. Z powodu mnogości wzorów oraz kolorów lameli, mogą one wpasować się do bardzo różnych stylów wnętrz. Chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie jak po prostu powiemy wam jak skonfigurowane rolety drewniane pasują do danego stylu. Zacznijmy może od stylu nowoczesnego. W jego przypadku bardzo często wybierane są rolety w kolorze antracytowym, czarnym a także wiele odcieni szarości. Zupełnie inaczej rolety drewniane będą wyglądać dla stylu rustykalnego. Jako że w takich wnętrzach nieodłącznym elementem są białe akcenty, także na roletach bardzo dobrze będą wyglądać różne odcienie tego koloru. Bardzo podobnie mogą prezentować się rolety drewniane do wnętrz w stylu naturalnym. Kolor biały lub kremowy w jasnych naturalnych wnętrzach prezentuje się świetnie. Jak sama nazwa stylu mówi w tym przypadku także sprawdzą się naturalne kolory drewna z którego zostaną wykonane lamele.

Typy lamelek

Lamele szerokie na 25 mm

Żaluzje drewniane oparte na lemalakach o szerokości to budżetowa wersja ich bardziej szerokich odpowiedników. Takie zazwyczaj stosujemy w przypadku montażu na ramie okna. Wraz z szerokością lameli zwiększa się wielkość mechanizmu. W przypadku okien otwieranych na bok, duży system przeszkadzał by opierając się o wnękę okienną.

Lamele szerokie na 50 mm

Lamele o szerokości 50mm prezentują się w każdym przypadku znacznie lepiej od węższych. Dzięki większej szerokości jak i grubości, takie rolety wyglądają znacznie masywnej oraz stają się mocno zauważalnym elementem we wnętrzu. Żaluzje drewniane o lamelach 50mm świetnie prezentują się zarówno na małych oknach kuchennych, gdzie optycznie je powiększają jak i na bardzo dużych oknach tarasowych dokładnie je wypełniając.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Typy montażu żaluzji drewnianych

Rolety drewniane podobnie jak inne typy rolet, można zamontować na trzy główne sposoby. Pierwszy- najwolniejszy to montaż do sufitu. Dzięki niemu możesz uzyskać, efekt optycznego podwyższenia pomieszczenia. Do tego kiedy zostaną wcześniej przygotowane wnęki sufitowe, możemy schować mechanizm tak że rolety będą wyglądały jakby wypływały z sufitu. Drugi równie typowy to montaż do ściany. Dwa pierwsze stosujemy zamiennie, w przypadku kiedy nie ma możliwości montażu do sufitu lub ściany. W niektórych przykładach można także zastosować montaż do ramy okna. Stosuje sią go główne w przypadku gdy nad oknem jest za mało przestrzeni aby mogła tam “zaparkować” zwinięta roleta. Kiedy nie ma wystarczającej przestrzeni, zazwyczaj uniemożliwia to bezkolizyjne otwieranie i uchylanie okna. Takie rozwiązanie jest niestety mniej efektowne, od dwóch poprzednich. Zaburzając proporcje okna, powoduje ono jego optycznie zmniejszenie.

Czyszczenie rolet drewnianych

Bardzo ważnym aspektem z którego powodu nasi klienci wybierają właśnie żaluzje drewniane na wymiar, jest łatwość w ich konserwacji. W przeciwieństwie do firan i zasłon ich czyszczenie które ogranicza się do starcia kurzu co kilka miesięcy nie wymaga zdejmowania dekoracji z okna. Poza tym często konserwacji firan lub zasłon wiąże się z szybsza degradacja tkanin, tu też zmniejszeniu ich atrakcyjności. Rolety drewniane są łatwiejsze w konserwacji także od rolet zwijanych. W ich przypadku, zdarza się że brud wejdzie strukturę tkaniny i będzie trudny do usunięcia. Rolety drewniane praktycznie całkowicie eliminują taką możliwość.

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.