Zasłony Z Kryształkami • Zaskocz Swoich Gości Magią Kryształków

Zasłony Z Kryształkami!

Szukasz zasłony z kryształkami? Właśnie znalazłeś kogoś, kto powie Ci jak powstają, jakie są ich rodzaje i ile trzeba włożyć pracy żeby efekt końcowy przyniósł olśniewający rezultat. Rozsiądź się wygodnie. Weź kubek herbaty i zobacz co się kryje pod nazwą zasłona z kryształkami.

Rodzaje - Zasłony Z Kryształkami

Wyróżniamy dwa rodzaje zasłon z kryształkami. Zasłony z kryształkami wszywanymi lub zasłony z kryształkami naklejanymi. Ciężko powiedzieć która metoda jest lepsza, bardziej doceniana przez klientów i chyba zostaje tylko powiedzieć, że obie. Każda z nich ma wady jak i zalety co łatwo można sobie wyobrazić. Wszyte kryształki, na pewno będą bardziej nieregularne. A to za sprawą maszyn które je wszywają. Ręczne dodawanie kryształków pomaga w momencie kiedy chcemy utworzyć jakieś wzory na zasłonach np. popularne małe serduszka.

Wybór metody powinien zależeć od efektu który zamierzamy uzyskać. Warto wziąć też pod uwagę montaż dodatkowego oświetlenia w celu wyeksponowania kryształków. Świadcząc kompleksowe usługi szycia i zdobienia zasłon nie zapominamy o detalach które sprawią, że nasze realizacje będą olśniewały nie tylko właścicieli i inwestorów, ale również odwiedzających ich biura czy domy gości. Dodatkowe, punktowe oświetlenie pozwoli nam na podkreślenie oraz lepszą widoczność kryształków. 

Będą się mieniły blaskiem podczas lekkich ruchów zasłon, ale również przy zmianie pozycji oglądającego zasłony. Blask powinien być na tyle widoczny żeby nie było potrzeby przyglądania się. Ma być widoczny, ale też nie nachalny. Mnogość czy raczej gęstość kryształków to już nasza dowolna fantazja. Dobrze jeżeli zastosujemy je na ciemnych zasłonach w pomieszczeniach z niewielką ilością światła. Wtedy wyglądają naprawdę szałowo. A jeżeli chcemy, możemy je dodatkowo oświetlić lekkim źródłem światła. Efekt Cię zaskoczy.

Jak wyglądają kryształki?

Firanki Z Kryształkami - czy istnieją?

Oczywiście. Proces ich wytwarzania jest bardzo podobny do tego z zasłon. Zmieniamy jednak zagęszczenie kryształków. Im ciemniejsza firanka tym więcej kryształków możemy zamocować.

Firanki z kryształkami nadają się również jako firany panele z kryształkami. Chodzi oczywiście o panele japońskie. Kryształki do firan nie różnią się od tych do zasłon, a panele okienne z kryształkami – zachwycają!

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Przewiń do góry