fbpx

Zasłony na wymiar
w Warszawie

Okna i zasłony to nierozłączne elementy determinujące nowoczesne wnętrza. Wiemy, że w Warszawie ogromną uwagę zwraca się na dobór materiałów wykończeniowych, w tym profesjonalnej dekoracji i automatyki okien. Funkcjonalne zasłony w stolicy to podstawa wygody w zgodzie z obowiązującymi trendami. Zasłony szyte na miarę przez ekspertów firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka to opcja, nad którą warto się zastanowić, chcąc posiadać idealnie dobrane zasłony, które przetrwają próbę czasu.

Zasłony na wymiar
Na każdy rodzaj okien

Zasłony Wave

Zasłony Wave swoją nazwę wzięły od idealnie równych fal, które tworzy powierzchnia ich zawieszenia, wpisując się w nowoczesny wystrój wnętrz warszawskich mieszkań. Zasłony Wave dzielimy na dwa rodzaje: z dystansami na rolkach (rolki połączone ze sobą z różnym dystansem na sznurku) oraz z dystansem w taśmie, tworzące szerokie, równomierne fale. Zasłony Wave pierze się w bardzo łatwy sposób. W przypadku systemu na rolkach po prostu wrzucamy zasłony do pralki, te wieszane na sznurku, tegoż sznurka przed praniem pozbawiamy. Aby zamówić zasłony Wave w Warszawie istotny jest dokładny pomiar okna przed ich wykonaniem oraz podanie drobiazgowej specyfikacji karnisza, nie można bowiem regulować na długość tego typu zasłon.

Skontaktuj się z nami:

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 154 opinii
tzw_wiktoria_
tzw_wiktoria_
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Małgorzaty. Ceny nie wygórowane, bardzo miła, profesjonalna obsługa. Montaż karniszy elektrycznych również bez zarzutów. Mimo że nie do końca było przygotwane miejsce pod ich montaż, Pan instalator poradził sobie z tym beż najmniejszego problemu. Zasłony także wyglądają świetnie, a wybór tkanin do ich uszycia był naprawdę pokaźny. Zdecydowanie polecamy.
Nikita Litvinovich
Nikita Litvinovich
Firma Pani Małgorzaty to zespół prawdziwych specjalistów. Od wyboru tkanin, miejsca na montaż karniszy aż po same zawieszenie uszytych firan, wszystko zostało wykonane bez zarzutów. Jeszcze raz dziękujemy😁
Agata Derda
Agata Derda
Świetna, bardzo profesjonalna obsługa klienta❤️ Samo wykonanie zasłon również bez zarzutów👌🏻 Zdecydowanie polecam!
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna

Zasłony Fleks

Gdy ciężkie zasłony i kotary nie mogą być szyte na taśmie, alternatywą są Zasłony Fleks, których haczyki nie wyginają się i nie wypadają. Od 10 lat obserwujemy wzrost popularności zasłon Fleks również w Warszawie. Zasłony uszyte na haczykach fleks umożliwiają regulację wysokości, co jest pomocne, gdy po praniu zasłony się naciągną lub, gdy podczas montażu sufity okazują się nierówne. Warszawiacy z pewnością docenią, że zasłony na fleksach można dowolnie marszczyć, nie są też tak problematyczne w przypadku prania jak zasłony uszyte na taśmie.

Zasłony Fleks dzielimy ze względu na sposób szycia górnej ich części na pojedynczo, podwójnie i potrójnie falowane, a także marszczone na „nóż”, „na kieliszek”, „na piramidę” oraz ze wstawką.

Zasłony na fleksach na oknie tarasowym
Szara zasłona na fleksach na szynie ks

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Skontaktuj się z nami:

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Zasłony Zaciemniające w Warszawie

Zasłony Zaciemniające subtelnie domykają aranżację okna, będąc jednocześnie praktycznym elementem regulującym ilość światła, dostającego się z zewnątrz. Zasłony Zaciemniające, które możesz zamówić w Warszawie, dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszym z nich są zasłony przyciemniające, gdy stopień przepuszczalności światła wynosi 70-98%. Składa się z dwóch warstw, z których jedna pełni rolę dekoracyjną, druga zaś blokuje promienie słoneczne. Zasłony Przyciemniające będą wystarczające w warszawskich sypialniach od północnej i południowej strony. Drugi rodzaj tego typu zasłon to Zasłony Zaciemniające, gdy stopień przepuszczalności światła wynosi 99-100%. Wykonuje się je powlekając tkaninę warstwą silikonu lub stosując materiał o tak gęstym splocie, który nie będzie przepuszczał światła. Zasłony Zaciemniające sprawdzą się w sypialniach zlokalizowanych od wschodu i zachodu lub gdy za oknem znajdują się intensywne źródła światła sztucznego, np. lamp ulicznych, tak licznych w Warszawie.

Zasłony Warszawa Akustyczne

Wielkomiejski zgiełk Warszawy lub pogłos w nowoczesnych domach mogą dawać się we znaki. Zasłony Akustyczne zapewniają ciszę na życzenie, pozwalając na odpoczynek z dala od hałasu. Wygłuszające zasłony, które możesz zamówić w Warszawie dzielimy na dwa typy. Pierwszy z nich to Zasłony Akustyczne Dźwiękochłonne, zatrzymujące wewnątrz dużych pomieszczeń dźwięki, które tworzyłyby pogłos. Dźwiękochłonna tkanina znajduje się od wewnątrz pomieszczenia, opcjonalnie wykonuje się ją z podszewką. Zasłony Warszawa Akustyczne Dźwiękochłonne mogą być uszyte z grubo tkanych materiałów naturalnych, a także pluszy – wówczas ich koszt będzie zbliżony do cen zasłon dekoracyjnych lub zaciemniających. Drugi rodzaj tego typu zasłon to Zasłony Akustyczne Dźwiękoszczelne, blokujące dźwięki Warszawy, wpadające do pomieszczenia z zewnątrz. Składają się z 3 warstw: dekoracyjnej, znajdującej się od wewnątrz pomieszczenia, środkowej dźwiękoszczelnej i zewnętrznej dźwiękochłonnej, bezpośrednio tłumiącej hałas. Zasłony Warszawa Akustyczne Dźwiękoszczelne są zazwyczaj dwa razy droższe od dźwiękochłonnych z racji dużego zużycia materiału oraz dłuższego procesu produkcyjnego.

Zasłony Termiczne w Warszawie

Zasłony Termiczne są odpowiedzią na wyzwanie aranżacyjne, jaką stanowi przestrzeń, w której kilka ścian to przeszklenia. Takie nowoczesne budownictwo jest częste w dużych miastach, takich jak Warszawa. Szkło generuje straty ciepła zimą, szybko również nagrzewa się latem. Zasłony Termiczne powinny składać się z co najmniej 3 warstw: dekoracyjnej, dobranej do wystroju wnętrza, izolacyjnej tkaniny bawełnianej, podszewki, która chroni warstwę izolacyjną przed zakurzeniem, komponuje się też z fasadą budynku.

Zasłony Termiczne wykonujemy w Warszawie w oknach balkonowych i tarasowych o dużej powierzchni, na oknach ogrodów zimowych, ale również przy drzwiach, budując rodzaj wiatrołapu. Wówczas, z uwagi na bliskość kurzu i wody, zasłony termiczne w dolnej części wykańczamy plamoodporną ekoskórą. Zasłony Warszawa Termiczne często służą też oddzieleniu pomieszczeń od np. wspomnianych już wcześniej ogrodów zimowych, tworząc ruchome ścianki działowe.

Wybierając Zasłony Termiczne zapobiegasz stratom ciepła w warszawskim domu, co ma korzystny wpływ na ekologię oraz obniży rachunki za ogrzewanie zimą.

Zasłony leżące na podłodze. Modne zasłony w Warszawie.

Zasłony leżące na podłodze to obecnie bardzo modny trend w aranżacji okien w szczególności w Warszawie. Miękkie układanie się zasłon na podłodze buduje klimat ciepła i przytulności. Zasłony leżące na podłodze uniemożliwiają ponadto światłu wpadanie dolną szczeliną, zapewniając całkowite zaciemnienie. Zasłony leżące na podłodze są zatem doskonałym wyborem do warszawskiej sypialni. Optymalny zapas tkaniny na podłodze dostosowujemy do danego pomieszczenia. Może on wynosić od 15 do nawet 30 cm. Kluczowy w przypadku tego typu zasłon jest odpowiedni dobór materiału. Modne zasłony w Warszawie prezentować będą się najefektowniej, gdy uszyte będą z weluru o krótkim włosiu. Dobrym wyborem na Zasłony leżące na podłodze będą także tkaniny przyciemniające (dimout) i zaciemniające (blackout). Warszawiacy powinni zwrócić uwagę, że zasłony leżące na podłodze z reguły łatwiej się brudzą, warto zatem ich dolną część odkurzyć raz na 2 tygodnie.

Zasłony Na Skosy – Warszawa i okolice.

Zasłony na skosy wpisują się w modną obecnie w Warszawie adaptację poddaszy, a także w nowe budownictwo w stylu nowoczesnej stodoły na warszawskich przedmieściach. Jako specjaliści kompleksowej dekoracji okiennej, wychodzimy na przeciw niestandardowym projektom aranżacji okien skośnych. Tak powstały zasłony na skosy, oparte o autorski system szycia oraz montażu zasłon na skosy.

Zasłony na skosy można zamontować na kilka sposobów w zależności od rozkładu okien i ich rolę w oświetlaniu wnętrza. Zasłony na skosy wieszane na wyższej krawędzi górnej skosu są najbardziej funkcjonalne przy zsuniętych zasłonach. Zasłony na skosy wieszane do środka, najczęściej stosowane są przy podwójnym skosie. Natomiast zasłony na skosy wieszane na niższej krawędzi skosu to najmniej popularne, choć dostępne, rozwiązanie.

Zasłony na skosy nie mogą się zsuwać, dlatego kluczowy jest dokładny pomiar linii skosu oraz dobór odpowiedniego systemu mocowania, przystosowanego do unikalnej techniki szycia zasłon do dekoracji okien skośnych. Aby zamówić tego typu zasłony w Warszawie, skorzystaj z naszej kompleksowej usługi pomiaru, szycia i montażu zasłon.

Szare welurowe zasłony na skosy
Jasno szare zasłony na dużym skosie gabinetu

Skontaktuj się z nami:

Firany na wymiar Warszawa. Nowoczesne dekoracje okienne w Warszawie.

Dekoracyjne firany na wymiar w Warszawie zaprojektuje, uszyje i zamontuje firma Małgorzata Dekoracja i Automatyka. Tkaniny firanowe, których używamy to tylko najlepszej jakości materiały, które wyodrębniliśmy na bazie długoletniej praktyki. Wiemy, że nowoczesne firany stanowią nie tylko funkcjonalne osłony okien, ale także elementy wystroju wnętrza, które najbardziej przyciągają spojrzenia domowników i gości. Galeria firan w Warszawie, które wykonaliśmy mówi sama za siebie. Oto jakie rodzaje firan posiadamy.

Firany Fleks

Od niemal dekady firany Fleks zyskują popularność również wśród Warszawiaków. Chodzi tu o system zawieszenia firan na haczykach fleks. Firanki Fleks są aktualnie najbardziej funkcjonalnym i efektownym rodzajem aranżacji okiennej. Firany uszyte na haczykach fleks umożliwiają regulację wysokości, co jest pomocne, gdy sufity okazują się nierówne lub, gdy po praniu firany się naciągną. Firany Warszawa na Fleksach można dowolnie marszczyć, nie są też tak problematyczne w przypadku prania jak firanki uszyte na taśmie.

Firany Fleks dzielimy ze względu na sposób szycia górnej części firanek na pojedynczo, podwójnie i potrójnie falowane, a także marszczone na „kieliszek”, „nóż”, „piramidę”, a także ze wstawką.

Firany Wave w warszawskich wnętrzach

Nowoczesne, warszawskie wnętrza charakteryzują finezyjne formy i proste meble. Wpisują się w to Firany Wave, które tworzą idealnie równe fale. Firanki Warszawa Wave dzielimy na dwa rodzaje: z dystansami na rolkach (rolki połączone ze sobą z różnym dystansem na sznurku) oraz z dystansem w taśmie, tworzące szerokie, równomierne fale w warszawskich apartamentach. Firanki Wave pierze się w bardzo łatwy sposób. W przypadku systemu na sznurku, firany tegoż sznurka przed praniem pozbawiamy, firanki na rolkach po prostu wrzucamy do pralki. Chcąc zamówić tego typu firany w Warszawie istotny jest dokładny pomiar okna przed ich wykonaniem oraz podanie drobiazgowej specyfikacji karnisza, nie można bowiem regulować na długość firan wave.

Firany na fleksach na oknie tarasowym
Firany wave na oknach w kuchni
Narożne okno, widoczne białe firany
żaluzja drewniana na oknie w kuchni

Firany bez prasowania

Ciągłe przesuwanie firan może być przyczyną nieestetycznego wygniecenia materiału, któremu można zapobiec. Z pomocą przychodzą firany bez prasowania, tworzone dla klientów z Warszawy w taki sposób, aby ich struktura, pomimo wyginania oraz składania, nie załamywała się. Oto najczęściej wybierane w Warszawie Firanki bez prasowania. Firany linen-look, czyli poliestrowa imitacja lnu, wykonana z tkaniny o luźnym splocie i grubych niciach. Firanki z siatki, których luźna struktura eliminuje powstawanie zagnieceń. Firany z haftem, który zmieniając strukturę i twardość firanki, również nie wymagają prasowania. Firanki wykonane z woalu kreszowanego, czyli poddawanego gnieceniu termicznemu, tworzą strukturę, na której zagniecenia będą niewidoczne.

Warszawiacy z pewnością docenią fakt, że firany bez prasowania są także bardzo odporne na częstą konserwację oraz zapewniają prywatność użytkownikom nawet bez zastosowania zasłon.

Dekoracje okien – Warszawa i okolice. Aranżacja okien na wymiar w Warszawie.

Studio dekoracji okien Małgorzata od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem w kwestii dekoracji okien, w tym w Warszawie. Skontaktuj się z nami, by umówić się na wycenę aranżacji okiennych w Warszawie i okolicy.

Zasłony i firany na wymiar Warszawa. Precyzyjny pomiar, doradztwo techniczne.

Tworzymy nowoczesne, profesjonalnie wykonane dekoracje okienne do współczesnych wnętrz. Nasze usługi dekoracyjne opieramy na wieloletnim doświadczeniu i znajomości nowoczesnych technologii i trendów. Po akceptacji wyceny wykonamy laserowo odpowiednie pomiary, doradzimy również w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

Kompleksowe szycie zasłon i profesjonalne szycie firan Warszawa

Szycie firan i zasłon Warszawa również niech pozostawi nam! Szycie dekoracji okiennych to bowiem nasza pasja i podstawa działalności naszej firmy. Profesjonalne studio dekoracji okien Małgorzata to pracownia krawiecka i projektowanie dekoracji okiennych – również tych o niestandardowych wymiarach. Wspólnie wybierzemy najlepsze tkaniny i uszyjemy firany i zasłony, stosując tkaniny dekoracyjne i nowoczesne rozwiązania do Twoich wnętrz na terenie Warszawy.

Dowozimy firany na wymiar – Warszawa i okolice

Kompleksowa dekoracja okien obejmuje także dowóz w Warszawie i okolicach. Z łatwością zamontujemy wybrany system zawieszenia i w mgnieniu oka powiesimy gotowe zestawy dekoracji okiennej wraz z ich prasowaniem.

Firany i zasłony Warszawa. Usługa prania i konserwacji dekoracji okiennych w Warszawie.

Nowoczesne dekoracje okien często wymagają profesjonalnego czyszczenia. W wielkomiejskim trybie życia nie zawsze mamy też czas na ściąganie i ponowne zawieszenie oprawy okien. Dlatego w ofercie pracowni Małgorzata posiadamy pranie i konserwację zasłon i firan wraz z ponownym montażem na terenie Warszawy.

Połączenie firan i zasłon wave w jadalni
Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.