fbpx

Zasłony na miarę
w Szczecinie

Zasłony i okna stanowią nierozerwalny duet, który ma duży wpływ na nowoczesne wnętrze. Jesteśmy świadomi, że w Szczecinie duży nacisk kładzie się na zestawienie materiałów i tkanin, w tym tych do aranżacji okien. Ergonomiczne zasłony są komfortowe, a zarazem zgodnie z aktualnymi trendami. Zasłony szyte na zamówienie przez specjalistów z firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka to rozwiązanie, nad którą powinni się zastanowić szczecinianie, pragnący mieć doskonale dopasowane zasłony, które służyć będą latami.

Zasłony na miarę
w Szczecinie

Zasłony Wave

Nazwa zasłon Wave nawiązuje do perfekcyjnie równych fal, które tworzą się na powierzchni ich zawieszenia, co doskonale współgra z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Zasłony Szczecin Wave kategoryzujemy na dwa typy: na rolkach z dystansami (rolki zespolone ze sobą ze zmiennym dystansem na sznurku) oraz z dystansem w taśmie, układające się w szerokie, regularne fale. Łatwy sposób prania zasłon wave to ich nieoceniona zaleta. Zasłony wieszane na sznurku, tegoż sznurka przed praniem pozbawiamy, zasłony na taśmie możemy bezpośrednio wrzucić do pralki. Jeśli chcesz zamówić zasłony Wave w Szczecinie precyzyjnie zmierz swoje okna podaj drobiazgowe informacje dotyczące karnisza. Jest to szczególnie ważne, gdyż nie ma możliwości regulacji na długość Zasłon Wave.

Skontaktuj się z nami:

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 154 opinii
tzw_wiktoria_
tzw_wiktoria_
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Małgorzaty. Ceny nie wygórowane, bardzo miła, profesjonalna obsługa. Montaż karniszy elektrycznych również bez zarzutów. Mimo że nie do końca było przygotwane miejsce pod ich montaż, Pan instalator poradził sobie z tym beż najmniejszego problemu. Zasłony także wyglądają świetnie, a wybór tkanin do ich uszycia był naprawdę pokaźny. Zdecydowanie polecamy.
Nikita Litvinovich
Nikita Litvinovich
Firma Pani Małgorzaty to zespół prawdziwych specjalistów. Od wyboru tkanin, miejsca na montaż karniszy aż po same zawieszenie uszytych firan, wszystko zostało wykonane bez zarzutów. Jeszcze raz dziękujemy😁
Agata Derda
Agata Derda
Świetna, bardzo profesjonalna obsługa klienta❤️ Samo wykonanie zasłon również bez zarzutów👌🏻 Zdecydowanie polecam!
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna

Zasłony Fleks

Zdarza się, że kotary i zasłony o sporej wadze nie mogą być uszyte na taśmie. Wówczas możliwą do zrealizowania opcją są Zasłony Fleks z haczykami, które nie ulegają wygięciu, ani wypadaniu. Od niemal dekady jesteśmy świadkami wzrostu popularności Zasłon Fleks także w Szczecinie. Mamy na myśli system zawieszania zasłon na haczykach fleks. Zasłony Szczecin Fleks stanowią najefektowniejszą i najbardziej praktyczną opcję dekoracji okien. Zasłony wraz z haczykami fleks dają możliwość dostosowania wysokości podczas montażu. To praktyczne rozwiązanie przydaje się, gdy po praniu zasłony naciągną się lub w przypadku nierówności sufitu. Szczecinianie z pewnością docenią, że Zasłony Fleks nie są tak kłopotliwe w czyszczeniu jak zasłony na taśmie, można je też swobodnie marszczyć.

Zasłony Fleks klasyfikujemy ze względu na metodę szycia górnej krawędzi. Rozróżniamy zasłony pojedynczo, podwójnie i potrójnie falowane oraz marszczone „na piramidę”, „na nóż”, „na kieliszek”, a także ze wstawką.

jasna firanka na stole w salonie z sofą
firanka na oknie z karniszem elektrycznym

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Zasłony Zaciemniające w Szczecinie

Zasłony Zaciemniające to funkcjonalny element, który pozwala na dostosowanie ilości światła z zewnątrz, a jednocześnie subtelna dekoracja domykająca aranżację okna. Zasłony Zaciemniające możesz zamówić w Szczecinie, wybierając spośród dwóch typów. O zasłonach przyciemniających mówimy, gdy stopień blokady światła wynosi 70-98%. Warstwy, z których składa się zasłona to dekoracyjna oraz blokująca promienie słoneczne. Zasłony Przyciemniające sprawdzą się w szczecińskich sypialniach od południowej i północnej strony. Zasłony Zaciemniające charakteryzują się natomiast blokowaniem światła w zakresie 99-100%. Zasłony te szyte są z tkaniny z warstwą silikonu lub z materiału, który nie będzie przepuszczał światła, dzięki gęstemu splotowi tkania. Zasłony Zaciemniające to doskonały wybór do sypialni od wschodu i zachodu lub gdy na zewnątrz znajdują się intensywne światła lamp ulicznych, tak licznych w Szczecinie.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Skontaktuj się z nami:

Zasłony Szczecin Akustyczne

Pogłos w nowoczesnych domach oraz miejski zgiełk Szczecina mogą być uciążliwe. Zasłony Akustyczne gwarantują odpoczynek w ciszy z dala od hałasu. Wygłuszające zasłony możesz zamówić w Szczecinie, wybierając spośród dwóch rodzajów. Zasłony Akustyczne Dźwiękochłonne mają właściwości zatrzymujące dźwięki, tworzące pogłos wewnątrz dużych wnętrz. Tkanina dźwiękochłonna może być opcjonalnie wykonana z podszewką i umiejscowiona jest od wewnątrz pomieszczenia. Zasłony Szczecin Akustyczne Dźwiękochłonne szyje się z materiałów naturalnych grubo tkanych, a także pluszy – wówczas ich cena będzie zbliżona do kosztów zasłon zaciemniających lub dekoracyjnych. Zasłony Akustyczne Dźwiękoszczelne blokują miejski hałas Szczecina z zewnątrz. Uszyte są z 3 warstw: ozdobnej od wewnątrz pomieszczenia, dźwiękoszczelnej środkowej i bezpośrednio tłumiącej hałas zewnętrznej dźwiękochłonnej. Zasłony Szczecin Akustyczne Dźwiękoszczelne mają dwa razy wyższą cenę od dźwiękochłonnych ze względu na dłuższy proces produkcyjny, a także duże zużycie materiału.

Zasłony Termiczne w Szczecinie

Zasłony Termiczne stanowią rozwiązanie na problem pojawiający się w przestrzeniach, gdzie wiele ścian to przeszklenia. Takie modernistyczne aranżacje budowlane są powszechne w dużych miastach, takich jak Szczecin. Szkło przyczynia się do utraty ciepła zimą i nagrzewa się szybko latem. Zasłony Termiczne powinny być wykonane co przynajmniej z trzech warstw: ozdobnej, dopasowanej do stylu wnętrza, warstwy izolacyjnej z bawełnianej tkaniny oraz podszewki, która zabezpiecza izolacyjną warstwę przed kurzem oraz komponuje się z fasadą budynku.

Tworzymy Zasłony Termiczne w Szczecinie w dużych oknach tarasowych i balkonowych, a także w przeszkleniach ogrodów zimowych. Ponadto Zasłony termiczne stosujemy także przy drzwiach, tworząc rodzaj wiatrołapu. W takich przypadkach, ze względu na bliskość brudu i wilgoci, dolna część zasłon jest wykończona plamoodporną ekoskórą. Zasłony Termiczne w Szczecinie często pełnią także rolę mobilnych ścianek działowych w przestrzeniach halowych.

Wybierając termiczne zasłony Szczecin skutecznie zapobiegnie stratom ciepła w domach i mieszkaniach, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego oraz obniża koszty ogrzewania zimą.

Skontaktuj się z nami:

Zasłony leżące na podłodze. Modne zasłony w Szczecinie.

Zasłony leżące na podłodze cieszą się obecnie dużą popularnością w projektowaniu okien, zwłaszcza w Szczecinie. Delikatnie opadające na podłogę zasłony tworzą atmosferę przytulności i ciepła. Oprócz tego, zasłony opadające na podłogę zapobiegają przedostawaniu się światła przez dolną szczelinę, gwarantując pełne zaciemnienie. Dlatego tego typu zasłony Szczecin powinien wybrać do sypialni. Długość tych modnych zasłon dostosowuje się do konkretnego pomieszczenia, choć materiał leżący na podłodze zazwyczaj mieści się w zakresie od 15 do nawet 30 cm. Wybór odpowiedniego materiału odgrywa kluczową rolę w przypadku zasłon leżących na podłodze. Zgodne z trendami zasłony w Szczecinie prezentować się będą szczególnie efektownie, jeśli zostaną uszyte z weluru o krótkim włosiu. Tkaniny przyciemniające (dimout) i zaciemniające (blackout) to także dobre opcje dla zasłon leżących na podłodze. Mieszkańcy Szczecina powinni pamiętać, że takie zasłony zazwyczaj łatwiej się brudzą, dlatego warto odkurzać ich dolną część raz na 2 tygodnie.

Zasłony Na Skosy – Szczecin i okolice

Zasłony na skosy doskonale wpisują się w obecne trendy aranżacyjne w Szczecinie, zwłaszcza w przypadku adaptacji poddaszy oraz nowoczesnych budynków w stylu współczesnej stodoły na szczecińskich przedmieściach. Jako eksperci w dziedzinie kompleksowej aranżacji z zasłonami, jesteśmy gotowi sprostać nietypowym projektom dotyczącym okien skośnych. Dlatego powstały zasłony na skosy, oparte na autorskim systemie szycia i montażu, dedykowanym oknom skośnym.

Zasłony na skosy można zamontować na kilka różnych sposobów, dostosowanych do układu okien oraz ich roli w oświetlaniu pomieszczenia. Zasłony na skosy zawieszone na wyższej krawędzi górnego skosu są najbardziej praktyczne, zwłaszcza gdy zasłony są zsunięte. Zasłony na skosy zawieszone w środku są często stosowane w przypadku okien z podwójnym skosem. Natomiast zasłony na skosy zawieszone na niższej krawędzi skosu to rozwiązanie, które jest mniej popularne, ale dostępne dla klientów ze Szczecina.

Zasłony na skosy muszą być odpowiednio zamocowane, aby nie zsuwały się, dlatego kluczowe jest dokładne zmierzenie linii skosu oraz wybór odpowiedniego systemu mocowania, dostosowanego do unikalnej techniki szycia zasłon przeznaczonych do aranżacji okien skośnych. Chcąc zamówić tego typu zasłony Szczecin skorzystać powinien z naszej holistycznej usługi pomiaru, wykonania oraz zamontowania dekoracji okiennej.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.