fbpx
małe logo małgorzata dekoracja i automatyka

Małgorzata

Montujemy i wykonujemy
żaluzje w Gdańsku

Chcąc mieć w swoich domach najlepsze żaluzje Gdańsk ich wykonanie i montaż bez wahania powinien powierzyć nam – specjalistom w dziedzinie całościowej aranżacji okien na terenie Gdańska i okolic. Zarówno żaluzje aluminiowe jak i drewniane, sterowane elektrycznie oraz manualnie są jednymi z wielu propozycji, jakie możemy zaoferować właścicielom mieszkań w Gdańsku

Mieszkańcu Gdańska, decydując się na nasze żaluzje, otrzymujesz gwarancję, że aranżacja okienna będzie nie tylko efektownie wyglądać, ale przede wszystkim spełni funkcjonalne wymogi, stając się praktycznym elementem mieszkań w Gdańsku. Oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii typu żaluzji  oraz ich stylu, dokonamy niezbędnych pomiarów na terenie Gdańska i okolic, pomożemy w przygotowaniu powierzchni pod montaż żaluzji, finalnie wykonując spersonalizowaną dekorację okna i ją zawieszając.

Jakie żaluzje oferujemy w Gdańsku?
Drewniane żaluzje Gdańsk

Dlaczego drewniane żaluzje coraz częściej zdobią okna mieszkań i domów w Gdańsku? Przyczyną tego jest głównie surowy, naturalny charakter żaluzji drewnianych, który pasuje do obecnej mody w projektowaniu wnętrz. Minimalizm w nurcie eko jest nadal wiodącym trendem, któremu wierni są w szczególności designerzy z Gdańska. Nie bez znaczenia jest też fakt, że nasze drewniane żaluzje na wymiar zamówisz w dowolnej wielkości, decydując się na jedną z dwóch dostępnych szerokości lameli. Żaluzje zostaną zamontowane na ścianie, na suficie lub na ramie okien mieszkań w Gdańsku.

Aluminiowe żaluzje Gdańsk

Lekkie aluminium, z którego wykonane są nasze żaluzje, sprzyja nowoczesnym projektom apartamentów i biur w Gdańsku. Takie żaluzje Gdańsk może zamówić w dowolnym kolorze, my polecamy paletę szarości lub mocny antracyt, które podkreślą styl high–tech lub loft.

Elektryczne żaluzje w Gdańsku

Dekorując okna w Gdańsku, korzystamy z najnowszych technologii. Elektryczne żaluzje szczególnie polecamy do wielkomiejskich wnętrz, gdzie automatyka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W mechanizmie żaluzji elektrycznych nie ma sznurków, regulujących kąt nachylenia i wysokość lamelek, których manualna obsługa może wymagać wprawy. Automatyzacja sterowania żaluzjami pozwoli jednym kliknięciem na aplikacji mobilnej lub pilocie ustawić preferowaną pozycję lameli. Elektryczne żaluzje w oknach gdańskich domów i mieszkań będą zawsze układały się idealnie równo.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 151 opinii
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna
Paweł D
Paweł D
Profesjonalna i miła obsługa. Doskonałe firany i zasłony. Paweł Dobski

Żaluzje Gdańsk. Jak dobrać szerokość lameli?

Wybierając żaluzje Gdańsk powinien dobrać szerokość lameli, spośród dwóch standardów szerokości: 25 mm oraz 50 mm. Delikatne lamele szerokie na 25 mm są tańsze, nie będą także przeszkadzały przy otwieraniu na bok okien mieszkań w Gdańsku. Bardziej prestiżowy wygląd mają lamele o szerokości 50 mm, łatwiej je też zauważyć na tle innych elementów wnętrz apartamentów hoteli w Gdańsku o wysokim standardzie, który skutecznie zbuduje klimat luksusu.

Gdzie w Gdańsku najczęściej stosowane są żaluzje?

Wszechstronne żaluzje pasują do każdego wnętrza w Gdańsku. W szczególności polecamy instalację żaluzji w łazienkach i kuchniach. Żaluzje są łatwe w czyszczeniu, brud i kurz, nie wnikają bowiem w powierzchnię lameli, dając się łatwo usunąć. Dodatkowo żaluzje są odporne na wnikanie zapachów i wilgoci co z całą pewnością docenią gospodynie domowe z Gdańska. Żaluzje na wymiar będą doskonałą osłoną dużych okien tarasowych, nawet tych o szerokości ponad 270cm. W takim przypadku żaluzje dzielone są na dwa segmenty, których lamele idealnie się ze sobą schodzą.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Świadome projektowanie żaluzji w Gdańsku

Odpowiadając na potrzeby świadomych mieszkańców Gdańska promujemy zrównoważony design. Dlatego tworząc nasze żaluzje ograniczamy emisję CO2 z materiałów ze sprawdzonych źródeł. Ważne jest dla nas, by kupując nasze żaluzje Gdańsk przyczyniał się do ochrony środowiska, w którym żyjemy. Żaluzje , które produkujemy to najwyższej klasy osłony okien na lata, które dostarczamy zarówno z atestem taśmowym, jak i sznurkowym.

Ile kosztują żaluzje w Gdańsku?

Koszt żaluzji w Gdańsku najlepiej obrazują konkretne przykłady. I tak typowa żaluzja drewniana o szerokości lameli 50mm, mająca osłonić okno kuchenne o wymiarach 100×160 cm kosztuje ok. 770 zł brutto + montaż. Natomiast żaluzja o szerokości lamelek 50mm, osłaniającej okno tarasowe o wymiarach 270 x 260 cm kosztuje już 2570 zł brutto + montaż na terenie Gdańska i w okolicach.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Żaluzje Gdańsk coraz bardziej popularne na Pomorzu

Bezsprzecznie żaluzje zyskują na popularności wśród rozwiązań na dekorowanie okien w Gdańsku i na całym Pomorzu. Podczas rozmów z architektami wnętrz doszliśmy do wniosku, że to niezwykle praktyczny i estetyczny sposób aranżacji okiennej, coraz częściej wybierany jest ze względu na jego higieniczność. Wszystkie inne typy rolet wymagają zastosowania różnego typu tkanin, które potrzebują częstej i dość skomplikowanej konserwacji, a także stosunkowo łatwo osadza się na nich kurz i inne zabrudzenia. Żaluzje wielorazowo mogą zostać poddane dezynfekcji, można je też umyć bez ściągania z okna, co wpływa na zachowanie walorów wizualnych żaluzji na wiele lat. Obecnie coraz większą uwagę kładziemy na właściwości antybakteryjne i ochronę przed alergenami i wirusami. Nic więc dziwnego, że żaluzje, dzięki swoim cechom, zyskują na popularności szczególnie wśród budynków użyteczności publicznej w Gdańsku.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.