materiał na rolety

tkaniny na rolety
Zobacz bogatą kolekcję na Każde okno

Jeżeli szukasz tkaniny na rolety zwijane to bardzo dobrze trafiłeś bądź trafiłaś. Na tej stronie prezentujemy dużą część naszej kolekcji tkanin, z których możesz skonfigurować sobie rolety. Do tego znajdziesz tutaj opis każdego typu tkanin oraz trochę wskazówek odnośnie wybierania materiału do danego wnętrza.

tkaniny na rolety
Zobacz bogatą kolekcję na Każde okno

Jeżeli szukasz tkaniny na rolety zwijane to bardzo dobrze trafiłeś bądź trafiłaś. Na tej stronie prezentujemy dużą część naszej kolekcji tkanin, z których możesz skonfigurować sobie rolety. Do tego znajdziesz tutaj opis każdego typu tkanin oraz trochę wskazówek odnośnie wybierania materiału do danego wnętrza.

Materiał Na Rolety

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Zuza Kmieciak
Zuza Kmieciak
09/04/2022
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pani Małgorzata wraz z synem pomogli wybrać tkaniny idealnie odpowiadające projektowi i potrzebom, wszystko zostało wymierzone i zainstalowane pod wymiar. Efekt jest naprawdę piękny 🙂 Doceniam za indywidulane podejście do klienta. Z całego serca polecam!
Patrycja
Patrycja
08/04/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt, serdecznie polecam!
Aleksandra Sowińska
Aleksandra Sowińska
06/04/2022
Jestem architektem wnętrz. Z Panią Małgorzatą każda realizacja wyszła idealnie. Szukałam firmy, która broni się jakością swojej usługi i posiada duży wybór materiałów. Pani Małgorzata pojawia się na inwestycji w celu pomiaru a nawet zabiera wybrane próbki. Inwestorzy cenią sobie profesjonalne podejście.
Monika Z
Monika Z
30/03/2022
Super szybka realizacja. Szeroki wachlarz materiałów. Fachowe wykonanie i montaż. Zasłony wyglądają elegancko i z powodu, że pełnią funkcję ściany w gabinecie kosmetycznym wprawiają klientki w zachwyt. Polecam współpracę 👌
Marcin Marciniak
Marcin Marciniak
09/03/2022
Zdecydowałem się na zakup firan oraz zasłon w firmie pani Małgorzaty. Nie jest to firma najtańsza na rynku natomiast rozumiem, że za jakość trzeba płacić. Po realizacji zlecenia jestem naprawdę zadowolony, przede wszystkim czas (bardzo szybki) wykonania i oczywiście sam efekt końcowy, dla mnie rewelacja, goście, odwiedzający również podzielają moją opinię. Udało się również dogadać w kwestii samego transportu, karnisz miał 5 metrów także nie każdy dysponuje autem do przewozu takich rzeczy. Polecam, myślę, że chętnie wrócę zlecać kolejne projekty.
Katarzyna Jankowiak
Katarzyna Jankowiak
02/03/2022
Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i efektu końcowego. Czas realizacji zgodny z umową. Cena nie należy do niskich, ale warto było.
Cia Paty
Cia Paty
16/02/2022
Bardzo fachowa obsługa zespołu Pani Małgorzaty. Firanki,zasłony uszyte i zawieszone bardzo szybko a efekt jaki robią na oknach jest świetny🌟
Jakub Kulig
Jakub Kulig
16/02/2022
Gorąco polecam firmę Małgorzata. Robią robotę warta swojej ceny. Karnisze i rolety rzymskie zamontowane perfekcyjnie, a później powieszone firanki wyglądają obłędnie.

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową aranżacją okien domów i mieszkań w całej Polsce. U nas na możesz wybrać tkaninę, kolor kasety, sposób montażu i dostosować każdy inny aspekt tak aby rolety prezentowały się perfekcyjnie. A przy każdym z etapów pomoże ci nasz zespół specjalistów. Zajmiemy się także montażem podłączeniem i konfiguracją gotowych rolet. A jeżeli zażyczysz sobie każdy inny typ dekoracji okiennych np jak firanki i zasłony, to także wybierzemy z tobą tkaniny, uszyjemy je a później zamontujemy karnisz i powiesimy gotowe dekoracje.

Typy tkanin na rolety

Tkaniny na rolety dzielimy na trzy główne typy: transparentne, przyciemniające i zaciemniające. W tej sekcji strony opisujemy szczegółowo każdy z tych typów. Zdecydowanie pomoże ci to w zdefiniowaniu potrzeb danego pomieszczenia w twoim domu lub mieszkaniu.

Transparentne

Tkaniny transparentne mają za zadanie wypuszczanie jak największej ilości światła smoczego do wnętrza, przy jednoczesnym nadaniu mu troche prywatnosci. Taki materiał zazwyczaj rekomendujemy do ciemnych wnętrz, które jednocześnie wystawione są na widok sąsiadów lub przechodniów.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Przyciemniające (dimout)

Tkaniny przyciemniające to zdecydowanie najbardziej uniwersalne rozwiązanie jakie możesz stosować na oknie każdego pomieszczenia. Tkaniny te blokują zazwyczaj około 50% światła wpadającego przez okno. Zazwyczaj nasi klienci wybierają je do pomieszczeń jak salon, czy gabinet domowy które są mocno wyeksponowane na promienie słoneczne.

Zaciemniające (Blackout)

Tkaniny Blackout na rolety zwijane, czyli te które dają 100% zaciemnienia, różnią się znacznie budową od transparentnych. Całkowite blokowanie wpadającego święta uzyskują na dwa sposoby. Pierwszy- najpopularniejsze to specjalna powłoka silikonowa. Jest ona nanoszona na tkaninę bazową które widziana jest od wnętrza budynku. To ona odpowiada za wyłą tkaniny i charakter tkaniny. Sama powłoka silikonowa jest zazwyczaj w kolorze białym, co zapobiega nagrzewaniu się rolet w upalne dni. Drugą metodą są tkaniny całkowicie wykonane z silikonu. Nie posiadają one zazwyczaj wyraźnej struktury oraz mają jednolity kolor.

Jaki materiał na rolety w danym pomieszczeniu?

To jaki materiał wybierzesz do wykonania rolety w danym pomieszczeniu bardzo mocno przełoży się na jego codzienne użytkowanie. Tutaj opisujemy jakiekie typy tkanin możesz użyć w danym pomieszczeniu i warunkach, tak aby uzyskać idealne oświetlenie wnętrza pod dane potrzeby.

Jakie tkaniny na rolety do sypialni?

Aktualnie większość osób dekorujących okna w sypialni bierze pod uwagę mocne zaciemnienie. Aby takie uzyskać za pomocą rolet zwijanych musisz zdecydować się na tkaniny typu blackout. Roleta wykonana z niej zablokuje praktycznie całe światło wpadające przez okno, z wyjątkiem boków. Aby zablokować całe światło, potrzebne będą jeszcze specjalne prowadnice. Ale one są dedykowane dla sal konferencyjnych. W ciągu nocy takie rolety zagwarantują ciemność która pozwala na komfortowy sen. Dosyć popularnym, rozwiązaniem do sypialni jest połączenie rolet zwijanych z zasłonami. Wtedy zarówno na rolety jak i zasłony możesz wybrać tkaninę przyciemniającą. Po zasłonięciu obydwu dekoracji powinny dać w sumie około 90 do 99% zaciemnienia (w zależności od koloru tkaniny). Takie połączenie daje wiele więcej funkcjonalności. Rolety mogą wtedy w ciągu dnia o poranku pełnić funkcje firanek, chroniąc cię przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów.

Jaki materiał na rolety do salonu

W przypadku salonu zazwyczaj nasi klienci wybierają między tkaninami transparentymi a przyciemniającymi. Wybór zależy od rozłożenia okien w budynku, tu też od nasłoneczniania pomeiszczenia. Przykładowo jeśli okna twojego salonu znajdują się od południa, zdecydowanie większy komfort w ciągu dnia gwarantuje tkanina przyciemniająca. Z kolei jeśli od północy/północnego wschodu zazwyczaj powinna wystarczyć tkanina transparentna. Tkaniny na rolety blackout do salonu wybierane są tylko w przypadku gdy przewidziane jest kino domowe. Tatka tkanina podczas zablokuje praktycznie całe światło lamp ulicznych, tak aby nie zaburzać wieczornego oglądania filmów lub seriali.

Jakie tkaniny na rolety do kuchni

Często pomijanym tematem, jednocześnie bardzo ważnym dla komfortu przebywania nia w domu jest dobór odpowiednich tkanin na rolety w kuchni. Tutaj podobnie jak w przypadku rolet rzymskich, najlepszym rozwiązaniem będzie tkanina przycinająca. Dlaczego? W przypadku gdy kuchnia posiada okna z widokiem na ulicę, wielkość osób zwyczajnie krępuje się w niej podczas gotowania. Tkaniny pracujące tak samo jak dobrze blokują część światła wpadającego do pomieszczenia, równie dobrze sobie radzą z maskowaniem tego co dzieje się we wnętrzu. Taka tkanina też nadal wpuści sporo światła słonecznego do pomieszania, więcej nie będziesz musieć się przejmować się że powstaną egipskie ciemności.

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.