rolety elektryczne, rolety na pilota, rolety automatyczne

Rolety Elektryczne Wewnętrzne
Powiew luksusu w Twoim Domu

Jeżeli szukasz firmy zajmującej się dostarczaniem rolet elektrycznych wewnętrznych na wymiar, to trafiłeś bądź trafiłaś idealnie. Na tej stronie omawiamy wszystkie istotne aspekty rolet elektrycznych zwijanych. Zachęcamy do poczytania, na pewno pomoże ci to w wyborze najlepszego rozwiązania dla twoich wnętrz.

Rolety Elektryczne Wewnętrzne
Powiew luksusu w Twoim Domu

Jeżeli szukasz firmy zajmującej się dostarczaniem rolet elektrycznych wewnętrznych na wymiar, to trafiłeś bądź trafiłaś idealnie. Na tej stronie omawiamy wszystkie istotne aspekty rolet elektrycznych zwijanych. Zachęcamy do poczytania, na pewno pomoże ci to w wyborze najlepszego rozwiązania dla twoich wnętrz.

rolety elektryczne, rolety na pilota, rolety automatyczne

O nas jako o wykonawcy rolet elektrycznych wewnętrznych

Jesteśmy firma zajmującą się dostarczaniem dekoracji okiennych na wymiar, takich jak firany, zasłony, rolety rzymskie czy “rolety na pilota” o których właśnie szerzej opowiadamy na tej stronie. Od początku wykonamy pomiary, pomożemy ci w przygotowaniu miejsca na montaż, wybierzemy z tobą tkaniny, wyprodukujemy rolety a na końcu je zamontujemy i podłączymy. Odpowiadamy też za to jak rolety będa wygladały w twoich wnętrzach ponieważ żadne dekoracje okienne nie współgrać z innymi elementami aranżacji, nie tworzą efektu wow, który na co dzień będzie cieszyć twoje oczy.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Zuza Kmieciak
Zuza Kmieciak
09/04/2022
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pani Małgorzata wraz z synem pomogli wybrać tkaniny idealnie odpowiadające projektowi i potrzebom, wszystko zostało wymierzone i zainstalowane pod wymiar. Efekt jest naprawdę piękny 🙂 Doceniam za indywidulane podejście do klienta. Z całego serca polecam!
Patrycja
Patrycja
08/04/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt, serdecznie polecam!
Aleksandra Sowińska
Aleksandra Sowińska
06/04/2022
Jestem architektem wnętrz. Z Panią Małgorzatą każda realizacja wyszła idealnie. Szukałam firmy, która broni się jakością swojej usługi i posiada duży wybór materiałów. Pani Małgorzata pojawia się na inwestycji w celu pomiaru a nawet zabiera wybrane próbki. Inwestorzy cenią sobie profesjonalne podejście.
Monika Z
Monika Z
30/03/2022
Super szybka realizacja. Szeroki wachlarz materiałów. Fachowe wykonanie i montaż. Zasłony wyglądają elegancko i z powodu, że pełnią funkcję ściany w gabinecie kosmetycznym wprawiają klientki w zachwyt. Polecam współpracę 👌
Marcin Marciniak
Marcin Marciniak
09/03/2022
Zdecydowałem się na zakup firan oraz zasłon w firmie pani Małgorzaty. Nie jest to firma najtańsza na rynku natomiast rozumiem, że za jakość trzeba płacić. Po realizacji zlecenia jestem naprawdę zadowolony, przede wszystkim czas (bardzo szybki) wykonania i oczywiście sam efekt końcowy, dla mnie rewelacja, goście, odwiedzający również podzielają moją opinię. Udało się również dogadać w kwestii samego transportu, karnisz miał 5 metrów także nie każdy dysponuje autem do przewozu takich rzeczy. Polecam, myślę, że chętnie wrócę zlecać kolejne projekty.
Katarzyna Jankowiak
Katarzyna Jankowiak
02/03/2022
Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i efektu końcowego. Czas realizacji zgodny z umową. Cena nie należy do niskich, ale warto było.
Cia Paty
Cia Paty
16/02/2022
Bardzo fachowa obsługa zespołu Pani Małgorzaty. Firanki,zasłony uszyte i zawieszone bardzo szybko a efekt jaki robią na oknach jest świetny🌟
Jakub Kulig
Jakub Kulig
16/02/2022
Gorąco polecam firmę Małgorzata. Robią robotę warta swojej ceny. Karnisze i rolety rzymskie zamontowane perfekcyjnie, a później powieszone firanki wyglądają obłędnie.

Silnik naszych rolet elektrycznych

Rolety wewnętrzne elektryczne które dostarczamy naszym klientom wyposażone są w bardzo nowoczesny silnik. Posiada on wiele usprawnień względem napędów rolety zawijanych starszych generacji. Zacznijmy może od sterowania. Nasze rolety można odsłaniać i zasłaniać na dwa sposoby: za pomocą pilota radiowego i aplikacji Tuya Smart. Aplikacja ta umożliwia również programowanie godziny odsłaniania rolet. Takie rozwiązanie bardzo fajnie sprawdza się w sypialni, kiedy dostosujesz je do godziny o której zadzwoni twój budzik. Bardzo ważnym aspektem który wpływa na to jak rolety postrzegane są we wnętrzu jest ich głośność. Testowaliśmy już wiele typów silników ale ten który tobie dostarczymy jest z nich zdecydowanie najcichszy. Istotnie na efekt wizualny wpływa także prędkość rolet. Szybko i cicho zwijające się rolety to dokładnie to, co robi efekt wow, gdy ktoś wejdzie do twojego mieszkania. I właśnie takie są nasze mechanizmy.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Kasety rolet elektrycznych zwijanych

Ważnym elementem funkcjonalnych rolet elektrycznych są kasety. Mają one dwie bardzo ważne funkcje. Po pierwsze taka kaseta znacznie ułatwi utrzymanie rolet w czystości. Powoduje ona że gdy są zwinięte, na tkaninie nie osadza się kurz. Po drugie pełnią bardzo ważną funkcję wizualną. Szczególnie kiedy montujemy rolety na ścianie na do oknem, to widok uchwytów i rolki tkaniny nie jest zbyt ciekawy. Wygląda to po prostu jakby czegoś brakowało. Całą sytuację ratują kasety które przykrywają mechanizm oraz po dobraniu odpowiedniego koloru, zlewają się z ścianą lub wspójgrają z jakims innym elementemy wyposlażenia wnatrza.

Rolety elektryczne wewnętrzne i zasłony

Ciekawym rozwiązaniem które również prezentujemy tobie na tej stronie jest połączenie rolety elektrycznych wewnętrzny i zasłon. Na takie właśnie zdecydowali się nasi klienci do sypialni. W tym przypadku rolety zwijane które blokują światło w ok 20% pełnią funkcje firanek. Osłaniają wnętrze przed wzrokiem przechodniów jednocześnie wpuszczając dużo światła do wnętrza. Funkcje zaciemniającą pełnią tu za to zasłony uszyte z tkaniny blokującej światło w 80%. Dzięki temu, mimo to że mieszkanie znajduje się w centrum miasta, w nocy światła ulicznie nie przeskzadzją w spokojnym śnie. Dodamy także, że te zasłony zostały zawieszone na karniszach elektrycznych. Obydwa systemy sterowane są także z aplikacji Tuya Samrat, więc klienci mogą zaprogramować odsłonięcie zasłon i opuszczanie rolet o danej godzinie.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

Jak czyścić takie rolety

Rolety zwijane należą do dekoracji okiennych których czyszczenie jest niezwykle proste. Ich konserwacja ogranicza się do ścierania kurzu. Każda tkanina na rolety zwijane jest wykonana tak aby odpycha brud, więc wystarczy co kila miesięcy odkurzaczeniem lub śrciekra przatrzeć całą roletę oraz jej kasetę.

Sposoby montażu rolet elektrycznych wewnętrznych

To jak zamontujemy twoje “rolety na pilota” bardzo istotnie wpłynie na efekt wizualny jaki stworzą we wnętrzu. Są trzy popularne rozwiązania. Pierwsze z nich to na ścianie, bezpośrednio nad oknem. Te stosujemy w przypadku gdy przestrzeń między oknem a sufitem jest duża oraz nie ma możliwości budowy wnęki sufitowej. Takie rolety montowane w kasecie mogą jak już wcześniej pisaliśmy zlać się ze ścianą lub dopasować do koloru innego elementu wnętrza, jak na przykład kaloryfer. Drugim sposobem jest zamontowanie rolety w kasecie do sufitu. Takie rozwiązanie prezentuje się bardzo podobne jak montaż do ściany. Ostatnim jednakże najbardziej efektownym sposobem na zamontowanie rolet, jest instalacja we wnęce sufitowej. Chodzi tutaj o uzyskanie efektu, jakby tkanina wypływała z sufitu. Wtedy przy zastosowaniu kaset w jego kolorze, taka roleta wypełnia całą wnękę a przy podejściu do niej jedyne co zobaczysz to aluminiowy obciążnik.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.