Gdzie w Poznaniu zamówić okna tarasowe? ⋆ Małgorzata Poznań

Gdzie w Poznaniu zamówić okno tarasowe?

7 czerwca 2021
Budując dom, troszczymy się, aby każdy element był jak najlepszej jakości. Chcemy, żeby budowa domu obyła się bez przeszkód i opóźnień. Wybór okien to bardzo ważna decyzja – będą nam służyć przez długie lata. Na co zwrócić uwagę zamawiając okno tarasowe? Skąd zamówić okna tarasowe w Poznaniu?

Podgląd treści na blogu

Budując dom, troszczymy się, aby każdy element był jak najlepszej jakości. Chcemy, żeby budowa domu obyła się bez przeszkód i opóźnień. Wybór okien to bardzo ważna decyzja – będą nam służyć przez długie lata. Na co zwrócić uwagę zamawiając okno tarasowe? Skąd zamówić okna tarasowe w Poznaniu?

Okna tarasowe w Poznaniu – trudności w montażu

Co jest najtrudniejsze w procesie powstawania i montowania okien tarasowych? Mogłoby się wydawać, że proces wytworzenia, jednak prawda jest nieco inna – najtrudniejszą kwestią jest transport oraz montaż gotowych okien tarasowych, szczególnie tych o dużych gabarytach. W wielu przypadkach, bardzo duże gabarytowo okna muszą być montowane przy pomocy dźwiga. Zdarza się, że ludzkie ręce po prostu nie są w stanie “postawić” i odpowiednio osadzić okna tarasowego. Szczególnie trudne mogą okazać się okna w domach projektowanych na styl nowoczesnej stodoły, w których przynajmniej jedna ściana składa się z dużych, oszklonych i połączonych ze sobą segmentów.

Transport okna tarasowego w Poznaniu

Zamawiając okna tarasowe, powinniśmy mieć na uwadze wysoką jakość i profesjonalizm usług świadczonych przez producenta lub firmy z nim współpracujące. Wybór nieodpowiedniej firmy może być powodem opóźnień, a także awarii związanych z niewystarczającym zabezpieczeniem okien do transportu. Najlepszą opcją jest korzystanie z usług firm możliwie sąsiednich – im transport będzie krótszy, tym lepiej dla nas i naszych wymarzonych okien. Warto mieć na uwadze także fakt, że transport takich okien jest relatywnie drogą usługą. Zamawianie okien z pobliskich firm pomaga skutecznie zredukować koszty.

Źródło grafiki: estiloydeco.com/como-ampliar-tu-casa-sin-reformas/

Gdzie w Poznaniu zamówić okna tarasowe?

W Poznaniu istnieje wiele firm produkujących okna tarasowe lub pośredniczących w sprzedaży takich okien. Wysokojakościowe okna tarasowe mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warto wybrać firmę z dobrymi rekomendacjami, a także tę mającą lokalizację niedaleko miejsca docelowego montażu:

 • Altom. Sprzedaż i montaż okien PCV – Piątkowo, Winiary
 • OKNARIO – Winiary, Sołacz
 • Mirox – Główna, Osiedle Warszawskie, Rondo Śródka
 • Morplast okna i drzwi – Rataje, Chartowo
 • Serwis okien i rolet – Rataje, Chartowo
 • EKO-OKNA Dudziak – Żegrze, Nowe Miasto
 • Centrum Okien i Drzwi Poznań – Nowe Miasto
 • Delta Poznań – Centrum
 • Stolpoz – Wola, Golęcin
 • DZIEMIDOWICZ – Grunwald, Ławica
 • Botir.pl – Wysogotowo
 • MS Grunwald PCV – Junikowo, Skórzewo
 • Domatus – Junikowo
 • OKNASTAM – Dębiec
 • Ventano – Świerczewo
 • MS Masterstick – Wilda

A co z zasłonami na takie okna?

No dobrze, skoro mamy już wymarzone okna tarasowe, przyszedł czas na ich aranżację. Zasłony, firany, rolety? Do okien tarasowych rekomendujemy zasłony w komplecie z karniszami elektrycznymi. Jednak jeśli nie wiecie na co się zdecydować, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy Małgorzata – Dekoracja i Automatyka. Wykwalifikowani specjaliści z pewnością doradzą Wam jak zaaranżować okno tarasowe w Poznaniu (i nie tylko!).

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.