Automatyka zasłon - silniki Mervino™ • Małgorzata Poznań

Automatyka zasłon – silniki Mervino™

automatyka zasłon
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Automatyka zasłon to teraz gratka. Chociaż wraz z rozwojem silników elektrycznych, także systemy dekoracyjne przeszły niemałą rewolucję to żeby ciągle być na bieżąco – obserwujemy trendy oraz rozwiązania zdobywające uznanie na świecie. Dlaczego? Chcemy dostarczać rozwiązania przede wszystkim najwyższej jakości. Drugim wyznacznikiem jest dla nas cena. Co stosujemy w naszych systemach automatycznego zaciemniania?

ZAJRZYJ NA NASZEGO FACEBOOK-A>>

Automatyka zasłon w kinach i teatrach – co ją napędza?

Systemy automatycznego zaciemniania to coraz powszechniejsze rozwiązanie w wielu hotelach, salach konferencyjnych czy weselnych, ale również w kinach, teatrach, salach widowiskowych. Wszędzie tam stosuje się automatyczne zasłony oraz silniki elektryczne. My stosujemy silniki naszej własnej marki Mervino™. Silnik elektryczny to najlepsze rozwiązanie w tych miejscach. Ma on świetną estetykę pracy, jest praktycznie niesłyszalny. Zachowuje dużą moc przy jednokrotnym małym poborze energii. Można modulować siłę oraz szybkość pracy tak – żeby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny. Do wszelkiego rodzaju sal konferencyjnych, kin czy teatrów, wszędzie tam gdzie powierzchnia przesuwania jest duża – stosujemy nasz mocniejszy silnik elektryczny o modelu oznaczonym jako Mervino™ 3.6

Jakie systemy automatyki zasłon dla użytku prywatnego?

Dlatego, jeśli chodzi o automatykę zasłon dla domu oraz biura, polecamy prostsze rozwiązanie. Nadal jest to silnik elektryczny jednak o znacznie mniejszej mocy. Przestrzenie domowe czy biurowe nie są tak obszerne jak te w salach czy kinach więc nie potrzebujemy aż tyle mocy. Silnik Mervino™ 4.6 świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach przy lżejszych zasłonach. Ciągle jest to rozwiązanie bez kompromisów. Silnik działa cicho, a zasłony przemieszczają się bezszelestnie. Równa praca powoduje że zasłonięcie i odsłonięcie zasłon potęguje doznania estetyczne jakie buduje dobrze zaprojektowane wnętrze.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY>>

Podsumowanie…

Dlatego, jeżeli szukają Państwo automatyki zasłon dla dużych pomieszczeń, tam, gdzie potrzebny jest mocny silnik elektryczny, polecamy silnik Mervino™ 3.6. Natomiast jeżeli chcą Państwo przesłonić niewielkie okna, polecamy systemy Mervino™ 4.6.

Chociaż oba silniki są bardzo trwałe i nie będą przysparzać problemów przez lata, to ich konserwacja ogranicza się do minimum, czyli do okresowych przeglądów. Na silniki otrzymają Państwo 36-cio miesięczną gwarancję.

Kończąc, warto rozważyć automatyczne systemy zaciemniania wszędzie tam gdzie z jakichś względów jest to utrudnione. Na przykład kiedy okna są wysokie, duże albo po prostu są wysoko. Automatyczne zasłony to bardzo cenione rozwiązanie w środowisku biznesowym. Warto o nich pomyśleć kiedy mamy zrobić wrażenie na partnerach biznesowych czy klientach.

Wpis zamieszczony przez...
Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Założycielka firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu wnętrz, a szczególnie w dekoracji okien.
Przewiń do góry