Automatyka zasłon - silniki Mervino™ ⋆ Małgorzata Poznań

Automatyka zasłon – silniki Mervino™

24 lipca 2020

Podgląd treści na blogu

Automatyka zasłon to teraz gratka. Chociaż wraz z rozwojem silników elektrycznych, także systemy dekoracyjne przeszły niemałą rewolucję to żeby ciągle być na bieżąco – obserwujemy trendy oraz rozwiązania zdobywające uznanie na świecie. Dlaczego? Chcemy dostarczać rozwiązania przede wszystkim najwyższej jakości. Drugim wyznacznikiem jest dla nas cena. Co stosujemy w naszych systemach automatycznego zaciemniania?

ZAJRZYJ NA NASZEGO FACEBOOK-A>>

Automatyka zasłon w kinach i teatrach – co ją napędza?

Systemy automatycznego zaciemniania to coraz powszechniejsze rozwiązanie w wielu hotelach, salach konferencyjnych czy weselnych, ale również w kinach, teatrach, salach widowiskowych. Wszędzie tam stosuje się automatyczne zasłony oraz silniki elektryczne. My stosujemy silniki naszej własnej marki Mervino™. Silnik elektryczny to najlepsze rozwiązanie w tych miejscach. Ma on świetną estetykę pracy, jest praktycznie niesłyszalny. Zachowuje dużą moc przy jednokrotnym małym poborze energii. Można modulować siłę oraz szybkość pracy tak – żeby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny. Do wszelkiego rodzaju sal konferencyjnych, kin czy teatrów, wszędzie tam gdzie powierzchnia przesuwania jest duża – stosujemy nasz mocniejszy silnik elektryczny o modelu oznaczonym jako Mervino™ 3.6

Jakie systemy automatyki zasłon dla użytku prywatnego?

Dlatego, jeśli chodzi o automatykę zasłon dla domu oraz biura, polecamy prostsze rozwiązanie. Nadal jest to silnik elektryczny jednak o znacznie mniejszej mocy. Przestrzenie domowe czy biurowe nie są tak obszerne jak te w salach czy kinach więc nie potrzebujemy aż tyle mocy. Silnik Mervino™ 4.6 świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach przy lżejszych zasłonach. Ciągle jest to rozwiązanie bez kompromisów. Silnik działa cicho, a zasłony przemieszczają się bezszelestnie. Równa praca powoduje że zasłonięcie i odsłonięcie zasłon potęguje doznania estetyczne jakie buduje dobrze zaprojektowane wnętrze.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY>>

Podsumowanie…

Dlatego, jeżeli szukają Państwo automatyki zasłon dla dużych pomieszczeń, tam, gdzie potrzebny jest mocny silnik elektryczny, polecamy silnik Mervino™ 3.6. Natomiast jeżeli chcą Państwo przesłonić niewielkie okna, polecamy systemy Mervino™ 4.6.

Chociaż oba silniki są bardzo trwałe i nie będą przysparzać problemów przez lata, to ich konserwacja ogranicza się do minimum, czyli do okresowych przeglądów. Na silniki otrzymają Państwo 36-cio miesięczną gwarancję.

Kończąc, warto rozważyć automatyczne systemy zaciemniania wszędzie tam gdzie z jakichś względów jest to utrudnione. Na przykład kiedy okna są wysokie, duże albo po prostu są wysoko. Automatyczne zasłony to bardzo cenione rozwiązanie w środowisku biznesowym. Warto o nich pomyśleć kiedy mamy zrobić wrażenie na partnerach biznesowych czy klientach.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.