fbpx

Zasłony na miarę
w Szczecinie

Zasłony i okna stanowią nierozerwalny duet, który ma duży wpływ na nowoczesne wnętrze. Jesteśmy świadomi, że w Szczecinie duży nacisk kładzie się na zestawienie materiałów i tkanin, w tym tych do aranżacji okien. Ergonomiczne zasłony są komfortowe, a zarazem zgodnie z aktualnymi trendami. Zasłony szyte na zamówienie przez specjalistów z firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka to rozwiązanie, nad którą powinni się zastanowić szczecinianie, pragnący mieć doskonale dopasowane zasłony, które służyć będą latami.

Zasłony na miarę
w Szczecinie

Zasłony i okna stanowią nierozerwalny duet, który ma duży wpływ na nowoczesne wnętrze. Jesteśmy świadomi, że w Szczecinie duży nacisk kładzie się na zestawienie materiałów i tkanin, w tym tych do aranżacji okien. Ergonomiczne zasłony są komfortowe, a zarazem zgodnie z aktualnymi trendami. Zasłony szyte na zamówienie przez specjalistów z firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka to rozwiązanie, nad którą powinni się zastanowić szczecinianie, pragnący mieć doskonale dopasowane zasłony, które służyć będą latami.

Zasłony Wave

Nazwa zasłon Wave nawiązuje do perfekcyjnie równych fal, które tworzą się na powierzchni ich zawieszenia, co doskonale współgra z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Zasłony Szczecin Wave kategoryzujemy na dwa typy: na rolkach z dystansami (rolki zespolone ze sobą ze zmiennym dystansem na sznurku) oraz z dystansem w taśmie, układające się w szerokie, regularne fale. Łatwy sposób prania zasłon wave to ich nieoceniona zaleta. Zasłony wieszane na sznurku, tegoż sznurka przed praniem pozbawiamy, zasłony na taśmie możemy bezpośrednio wrzucić do pralki. Jeśli chcesz zamówić zasłony Wave w Szczecinie precyzyjnie zmierz swoje okna podaj drobiazgowe informacje dotyczące karnisza. Jest to szczególnie ważne, gdyż nie ma możliwości regulacji na długość Zasłon Wave.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 106 opinii
Wiktoria Staszczuk
Wiktoria Staszczuk
Zasłony wyszły przepiękne, kontakt bezproblemowy. Najlepsza współpraca jak dotąd, a z wieloma fachowcami mieliśmy do czynienia 🙂 bardzo polecamy Tym bardziej, że zasłony mają nietypowy wielki format i są elektryczne, a wiele firm nam odmówiło.
Ewelina Gubańska
Ewelina Gubańska
Trafiliśmy do P.Małgosi po roku od pierwszych wycen trzech innych firm . Myśleliśmy ze nie stać już nas na taki wydatek . Fakt dom duży i dużo okien ! Tu okazało się że wycena wychodziła 1/3 ceny innych firm na tych samych materiałach ! Pani Małgosia przemiła sympatyczna osoba, która umie doradzić i umie słuchać , nie wciska najdroższego, ale umie wyśrodkować. Efekt dom prezentuje się przepięknie, każdy kto wchodzi od razu docenia efekt jej pracy . Po roku znowu poprosiliśmy o pomoc przy sypialni i pokoju córeczki- efekt znów przerósł nasze oczekiwania . Polecam polecam polecam !
Grzegorz Sieg
Grzegorz Sieg
Świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz wykonania dekoracji👌
Daria Przybylska
Daria Przybylska
Świetna jakość szycia, szeroki wybór tkanin oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.
Adam Solarek
Adam Solarek
Jakość, rzetelność to są cechy które charakteryzują Zespół Pani Małgorzaty. Ze względu na cenny profesjonalizm, współpraca z Zespołem Pani Małgorzaty to przyjemność.

Zasłony Fleks

Zdarza się, że kotary i zasłony o sporej wadze nie mogą być uszyte na taśmie. Wówczas możliwą do zrealizowania opcją są Zasłony Fleks z haczykami, które nie ulegają wygięciu, ani wypadaniu. Od niemal dekady jesteśmy świadkami wzrostu popularności Zasłon Fleks także w Szczecinie. Mamy na myśli system zawieszania zasłon na haczykach fleks. Zasłony Szczecin Fleks stanowią najefektowniejszą i najbardziej praktyczną opcję dekoracji okien. Zasłony wraz z haczykami fleks dają możliwość dostosowania wysokości podczas montażu. To praktyczne rozwiązanie przydaje się, gdy po praniu zasłony naciągną się lub w przypadku nierówności sufitu. Szczecinianie z pewnością docenią, że Zasłony Fleks nie są tak kłopotliwe w czyszczeniu jak zasłony na taśmie, można je też swobodnie marszczyć.

Zasłony Fleks klasyfikujemy ze względu na metodę szycia górnej krawędzi. Rozróżniamy zasłony pojedynczo, podwójnie i potrójnie falowane oraz marszczone „na piramidę”, „na nóż”, „na kieliszek”, a także ze wstawką.

jasna firanka na stole w salonie z sofą
firanka na oknie z karniszem elektrycznym

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Zasłony Zaciemniające w Szczecinie

Zasłony Zaciemniające to funkcjonalny element, który pozwala na dostosowanie ilości światła z zewnątrz, a jednocześnie subtelna dekoracja domykająca aranżację okna. Zasłony Zaciemniające możesz zamówić w Szczecinie, wybierając spośród dwóch typów. O zasłonach przyciemniających mówimy, gdy stopień blokady światła wynosi 70-98%. Warstwy, z których składa się zasłona to dekoracyjna oraz blokująca promienie słoneczne. Zasłony Przyciemniające sprawdzą się w szczecińskich sypialniach od południowej i północnej strony. Zasłony Zaciemniające charakteryzują się natomiast blokowaniem światła w zakresie 99-100%. Zasłony te szyte są z tkaniny z warstwą silikonu lub z materiału, który nie będzie przepuszczał światła, dzięki gęstemu splotowi tkania. Zasłony Zaciemniające to doskonały wybór do sypialni od wschodu i zachodu lub gdy na zewnątrz znajdują się intensywne światła lamp ulicznych, tak licznych w Szczecinie.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Zasłony Szczecin Akustyczne

Pogłos w nowoczesnych domach oraz miejski zgiełk Szczecina mogą być uciążliwe. Zasłony Akustyczne gwarantują odpoczynek w ciszy z dala od hałasu. Wygłuszające zasłony możesz zamówić w Szczecinie, wybierając spośród dwóch rodzajów. Zasłony Akustyczne Dźwiękochłonne mają właściwości zatrzymujące dźwięki, tworzące pogłos wewnątrz dużych wnętrz. Tkanina dźwiękochłonna może być opcjonalnie wykonana z podszewką i umiejscowiona jest od wewnątrz pomieszczenia. Zasłony Szczecin Akustyczne Dźwiękochłonne szyje się z materiałów naturalnych grubo tkanych, a także pluszy – wówczas ich cena będzie zbliżona do kosztów zasłon zaciemniających lub dekoracyjnych. Zasłony Akustyczne Dźwiękoszczelne blokują miejski hałas Szczecina z zewnątrz. Uszyte są z 3 warstw: ozdobnej od wewnątrz pomieszczenia, dźwiękoszczelnej środkowej i bezpośrednio tłumiącej hałas zewnętrznej dźwiękochłonnej. Zasłony Szczecin Akustyczne Dźwiękoszczelne mają dwa razy wyższą cenę od dźwiękochłonnych ze względu na dłuższy proces produkcyjny, a także duże zużycie materiału.

Zasłony Termiczne w Szczecinie

Zasłony Termiczne stanowią rozwiązanie na problem pojawiający się w przestrzeniach, gdzie wiele ścian to przeszklenia. Takie modernistyczne aranżacje budowlane są powszechne w dużych miastach, takich jak Szczecin. Szkło przyczynia się do utraty ciepła zimą i nagrzewa się szybko latem. Zasłony Termiczne powinny być wykonane co przynajmniej z trzech warstw: ozdobnej, dopasowanej do stylu wnętrza, warstwy izolacyjnej z bawełnianej tkaniny oraz podszewki, która zabezpiecza izolacyjną warstwę przed kurzem oraz komponuje się z fasadą budynku.

Tworzymy Zasłony Termiczne w Szczecinie w dużych oknach tarasowych i balkonowych, a także w przeszkleniach ogrodów zimowych. Ponadto Zasłony termiczne stosujemy także przy drzwiach, tworząc rodzaj wiatrołapu. W takich przypadkach, ze względu na bliskość brudu i wilgoci, dolna część zasłon jest wykończona plamoodporną ekoskórą. Zasłony Termiczne w Szczecinie często pełnią także rolę mobilnych ścianek działowych w przestrzeniach halowych.

Wybierając termiczne zasłony Szczecin skutecznie zapobiegnie stratom ciepła w domach i mieszkaniach, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego oraz obniża koszty ogrzewania zimą.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Zasłony leżące na podłodze. Modne zasłony w Szczecinie.

Zasłony leżące na podłodze cieszą się obecnie dużą popularnością w projektowaniu okien, zwłaszcza w Szczecinie. Delikatnie opadające na podłogę zasłony tworzą atmosferę przytulności i ciepła. Oprócz tego, zasłony opadające na podłogę zapobiegają przedostawaniu się światła przez dolną szczelinę, gwarantując pełne zaciemnienie. Dlatego tego typu zasłony Szczecin powinien wybrać do sypialni. Długość tych modnych zasłon dostosowuje się do konkretnego pomieszczenia, choć materiał leżący na podłodze zazwyczaj mieści się w zakresie od 15 do nawet 30 cm. Wybór odpowiedniego materiału odgrywa kluczową rolę w przypadku zasłon leżących na podłodze. Zgodne z trendami zasłony w Szczecinie prezentować się będą szczególnie efektownie, jeśli zostaną uszyte z weluru o krótkim włosiu. Tkaniny przyciemniające (dimout) i zaciemniające (blackout) to także dobre opcje dla zasłon leżących na podłodze. Mieszkańcy Szczecina powinni pamiętać, że takie zasłony zazwyczaj łatwiej się brudzą, dlatego warto odkurzać ich dolną część raz na 2 tygodnie.

Zasłony Na Skosy – Szczecin i okolice

Zasłony na skosy doskonale wpisują się w obecne trendy aranżacyjne w Szczecinie, zwłaszcza w przypadku adaptacji poddaszy oraz nowoczesnych budynków w stylu współczesnej stodoły na szczecińskich przedmieściach. Jako eksperci w dziedzinie kompleksowej aranżacji z zasłonami, jesteśmy gotowi sprostać nietypowym projektom dotyczącym okien skośnych. Dlatego powstały zasłony na skosy, oparte na autorskim systemie szycia i montażu, dedykowanym oknom skośnym.

Zasłony na skosy można zamontować na kilka różnych sposobów, dostosowanych do układu okien oraz ich roli w oświetlaniu pomieszczenia. Zasłony na skosy zawieszone na wyższej krawędzi górnego skosu są najbardziej praktyczne, zwłaszcza gdy zasłony są zsunięte. Zasłony na skosy zawieszone w środku są często stosowane w przypadku okien z podwójnym skosem. Natomiast zasłony na skosy zawieszone na niższej krawędzi skosu to rozwiązanie, które jest mniej popularne, ale dostępne dla klientów ze Szczecina.

Zasłony na skosy muszą być odpowiednio zamocowane, aby nie zsuwały się, dlatego kluczowe jest dokładne zmierzenie linii skosu oraz wybór odpowiedniego systemu mocowania, dostosowanego do unikalnej techniki szycia zasłon przeznaczonych do aranżacji okien skośnych. Chcąc zamówić tego typu zasłony Szczecin skorzystać powinien z naszej holistycznej usługi pomiaru, wykonania oraz zamontowania dekoracji okiennej.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.