fbpx
małe logo małgorzata dekoracja i automatyka

Małgorzata

Firany do pokoju dziewczynki szyte na wymiar
Co warto o nich wiedzieć?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego też pragnie urządzić pokój pociechy w taki sposób, aby zachwycał aranżacją oraz był bardzo funkcjonalny. Ważnym elementem w każdym pokoju dziewczynki będą firanki, które sprawdzą się w różnych stylach wykończenia wnętrz, o czym piszemy dla Was na naszej stronie.

Firanki do pokoju dziewczynki
Co warto o nich wiedzieć?

Firanki do pokoju dziewczynki – różne aranżacje

Tworzone przez nas dekoracje są przygotowywane ze smakiem i jednocześnie będą uniwersalne dla wieku dziecka. Firanki do pokoju dziewczynki nie powinny zawierać żadnych dodatkowych wzorów, dzięki czemu stworzą pomieszczenia z klasą, a jednocześnie będą mogły służyć nie tylko najmłodszemu dziecku, ale również starszemu, co pozwoli wykonać stworzyć aranżację przeznaczoną na dłuższy czas. Z takimi też oczekiwaniami zgłasza się do nas większość klientów, którzy szukają propozycji dekorowania wnętrza pokoju swojego dziecka.

Jak dobrać firanki do pokoju dziewczynki?

Sprawdzą się one w bardzo różnych rodzajach aranżacji wnętrza, zarówno w nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej odsłonie. W ten sposób można dobrać odpowiedni typ tkaniny, a także pozostałe dodatki, które będą świetnie komponować się z całym wyposażeniem pokoju. Pozwoli to osiągnąć niesamowity efekt wizualny, a jednocześnie wpłynie na funkcjonalność pomieszczenia.

Styl skandynawski

W przypadku tego stylu mamy do czynienia z wykończeniem z naturalnych materiałów, chociażby z drewna, a także zastosowaniem jasnej kolorystyki, która tworzy miłą, przytulną atmosferę. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się zastosowanie poliestrowej tkaniny Libnet do wykonania firanki do pokoju dziewczynki. Poza tym, gdy zdecydujemy się na wykorzystanie również zasłon z materiału o grubym splocie, powinniśmy do tego dobrać firany gładkie, które są wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku woalu.

Skontaktuj się z nami:

Dobra
Na podstawie 151 opinii
Michał
Michał
Firma potrafi dobrze doradzić i odradzić - co jest bardzo cenne. Po konsultacjach wybraliśmy inne rozwiązanie do naszego domu niż początkowo zakładaliśmy. Wykonanie bardzo profesjonalne a efekt lepszy niż się spodziewaliśmy. Polecam.
joanna komi
joanna komi
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Karnisz, zasłony na duże okno ukośne. Bardzo dobry kontakt, pierwotnie ustalona cena nie wzrosła pomimo sporego zwlekania z zamówieniem przeze mnie. Szybka realizacja. Pan wykonał dodatkowe prace niebędące w zakresie, związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej. A najważniejsze - EFEKT ! Jestem zachwycona ! Dziękuję Joanna
Paweł D
Paweł D
Profesjonalna i miła obsługa. Doskonałe firany i zasłony. Paweł Dobski

Styl boho

Podobne aranżacje jak w wersji skandynawskiej, można znaleźć w stylu boho, który również zakłada wykorzystywanie materiałów w naturalnych barwach, a ponadto zachęca do korzystania z dodatków odwołujących się do ludowego charakteru różnych kultur. Słowem kluczem w tym przypadku zdecydowanie jest prostota. Podobieństwo z wyposażeniem w stylu skandynawskim jest obecne również w doborze firanki do pokoju dziewczynki, która wykonywana jest z naturalnym splotem. Poza tym, wykorzystywane w podobnym duchu są też tkaniny, do których należy przykładowo len. Dzięki temu będą się one znakomicie prezentować się w pomieszczeniu. Ważny jest również fakt, że w tej aranżacji firanki mogą swobodnie leżeć na ziemi.

Styl nowoczesny

Wiele osób ceni rozwiązania nowatorskie, w tym także w zakresie wyposażenia swoich domowych wnętrz. Jeśli jesteś jedną z takich osób, z pewnością ciekawą opcją będzie dla Ciebie zastosowanie stylu nowoczesnego w aranżacji pomieszczeń. Charakteryzuje się on stonowanymi barwami i taką samą oszczędnością w stosowaniu dodatków. Prostota objawia się również wykorzystaniem dużych przestrzeni w tworzeniu takich wnętrz. W duchu tego typu aranżacji stosowane są gładkie, satynowe firanki do pokoju dziewczynki. Nie korzysta się przy tym z żadnego upinania oraz różnego typu dodatkowych upiększeń. Bardzo praktyczne jest uszycie firanek na fleksach, które można łatwo zdjąć, dzięki czemu są one komfortowe w praniu. Jest to szczególnie ważne w przypadku możliwości zabrudzenia, czego czasami nie da się uniknąć mając bardzo pomysłowe dziecko.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Styl loftowy

Gdy szukasz rozwiązań aranżacyjnych cechujących się funkcjonalnością, a jednocześnie prostotą, powinieneś zwrócić swoją uwagę na możliwość zastosowania stylu loftowego. Nie jest obce w takim wykończeniu zaprezentowanie odkrytych materiałów konstrukcyjnych, w tym cegieł czy betonu, ale bardzo często widoczne są też instalacje wodne. W tym postindustrialnym wnętrzu można znaleźć inspiracje dla swojego dziecka, wykorzystując również firanki do pokoju dziewczynki. Sprawdzi się w nim firanka typu Libnet, gdyż jej naturalny splot świetnie będzie się komponował z wyeksponowanymi na ścianach cegłami.

„Pokój księżniczki” – nasza koncepcja dekoracji przestrzeni dla dziewczynki

Oprócz klasycznych możliwości aranżacji chcielibyśmy przedstawić Wam również propozycję przygotowaną specjalnie dla jednego z naszych klientów, pragnącego udekorować pokój swojego dziecka, w którym także zastosowaliśmy firanki do pokoju dziewczynki. W takim stylu świetnie będzie odnajdywać się tkanina woalowa, dzięki której będzie można wykonać miękkie, lejące się firanki, nadające pomieszczeniu delikatności. Dodatkowo warto w tej aranżacji zastosować welurowe zasłony, które będą świetnie się komponować i układać w całość. Dla bardziej spektakularnego efektu wizualnego możliwe jest dodanie jedwabiu, który doda jeszcze miękkości materiałowi. W ten sposób stworzysz pomieszczenie, które będzie ładne, ale też praktyczne pod kątem potrzeb Twojej pociechy na różnych etapach dorastania.

Skontaktuj się z nami:

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.