Previous
Next
tło

MDiA

Proffesional

Projektowanie wnętrz to Twoja pasja? Chcesz oferować najlepsze produkty swoim klientom? Sprawdź specjalne warunki współpracy z MDiA Poznań. Cenimy doświadczenie i profesjonalizm dlatego chcemy dawać Ci poczucie bezpieczeństwa. Oferujemy duży wachlarz tkanin zasłonowych i firanowych. Mamy własną kolekcję, którą stopniowo poszerzamy. Realizujemy zarówno projekty indywidualne jak i duże kontrakty. Z nami rozwiniesz skrzydła.

Previous
Next

STREFA PROJEKTANTA

CO OFERUJEMY DLA STAŁYCH KLIENTÓW PROFESJONALNYCH?

ikonka

UDOSTĘPNIAMY WZORNIKI

Wzorniki to szczególnie przydatne narzędzie pracy projektanta wnętrz. Posiadanie dużej liczby wzorników potwierdza profesjonalne podejście oraz poszerza Twoją ofertę. Mamy świadomość, że możliwość zaprezentowania tkaniny jest często kluczowe dla Twoich klientów dlatego udostępniamy szeroki wachlarz wzorników z naszej kolekcji.

ikonka

KONSULTUJEMY PROJEKTY

Przyjmując zlecenie, w kwestii dekoracji okien, możesz na nas polegać. Mamy bogate, bo 30-letnie doświadczenie. Nie znamy słów „nie da się” czy „to niewykonalne”. Każde okno, nawet te o dziwnych, nieregularnych kształtach, można gustownie udekorować. W naszej ofercie są oczywiście firany i zasłony, ale dodatkowo automatyka – rolet, karniszy czy paneli japońskich.

ikonka

UDOSTĘPNIAMY TEKSTURY

Idąc z duchem czasu i przyglądając się pracy nowoczesnych pracowni dekoracji wnętrz, postanowiliśmy stworzyć katalog tekstur jakie występują na tkaninach z naszej kolekcji. Zrobiliśmy mały research w tej sprawie i wydaje nam się, że jesteśmy pionierami w tej dziedzinie w naszym kraju. To o czymś świadczy.

ikonka

KOLEKCJA TKANIN

Posiadamy szeroką kolekcję tkanin tekstylnych zarówno na firanki jak i zasłony wszelkiego typu. Dzięki sprawdzonym dostawcom z całego świata, mamy dostęp do tkanin o niepowtarzalnych wzorach. Idzie za tym kolejna ważna kwestia – finanse. Dzięki dużym zamówieniom i wspomnianych kontaktach, jesteśmy w stanie oferować topowe tkaniny w świetnych cenach. (średnio 20% taniej niż konkurencja)

ikonka

Mnogość oferty

Nasza kolekcja tkanin obfituje w tkaniny przewidziane dla rynków prywatnego i kontraktowego. Oznacza to, że posiadamy ofertę zarówno dla gospodarstw domowych jak i dla firm typu hotele, restauracje, kina, teatry… W przypadku tkanin kontraktowych często wymagane są certyfikaty w związku z zabezpieczeniem ppoż. Posiadamy certyfikaty na wybrane modele tkanin.

ikonka

SZYBKA REALIZACJA

W dzisiejszych czasach, czas stanowi najwyższą wartość. Mając tego świadomość, staramy się, żeby nasze zamówienia jak najszybciej schodziły z produkcji – oczywiście z zachowaniem najwyższej jakości. Wiemy, że Twój klient nie powinien czekać na realizację dłużej niż trzeba, dlatego po przyjęciu zamówienia w ciągu trzech dni roboczych zaczniemy nad nim pracę.

mini katalog tkanin

tak współpracujemy z projektantami

Zapraszamy do współpracy wszystkich projektantów wnętrz. Z nami możesz zacząć przygodę z dekoracją lub jeżeli posiadasz już doświadczenie – znaleźć wspólny język. Mamy dostęp do wyszukanych tkanin z całego świata, których próżno szukać u innych.

próbniki z kolorami tkanin
próbnik tkanin
prezentacja materiału na przesłonę okienną
Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.