Zasłony Hotelowe

Zasłony hotelowe MDiA HORECA to sekcja naszej firmy poświęcona branży hotelarskiej, restauracyjnej oraz kawiarnianej. Naszym zadaniem jest dostarczanie najwyższej jakości tekstyliów. Od narzut, poszewek na poduszki przez firany i zasłony aż do systemów automatycznego zaciemniania. To z branż grupy HORECA wywodzą się korzenie naszej firmy. Co się zmieniło przez te wszystkie lata pracy?

Prezentacja efektów współpracy

Sala bankietowo-konferencyjna

Zasłony w sali bankietowo-konferencyjnej

Firany i zasłon w pokojach

Zasłony hotelowe, ale nie tylko...

Współpraca z hotelami, restauracjami czy kawiarniami to dla nas zawsze przyjemność. Choć niesie za sobą wiele wyzwań to jesteśmy gotowi im wszystkim sprostać. To za sprawą naszego ponad 30-to letniego doświadczenia, które sprawia, że każde kolejne realizacje są lepsze od poprzednich. Zasłony hotelowe zawsze muszą wyglądać idealnie. Podobnie jest z firanami. Nasz kunszt doceniają najlepsze sieci hotelowe czy restauracyjne. Trafione w 10-tkę dekoracje okienne to połowa sukcesu w wystroju wnętrz sal bankietowych, przytulnych restauracji czy klimatycznych kawiarni.

Żeby dobrze rozpocząć współpracę należy pamiętać o jednym – to my jesteśmy dla Państwa, a nie na odwrót. Z chęcią doradzimy, zaopiekujemy się wystrojem okien w Państwa biznesie. Dzięki naszym sprawdzonym i wieloletnim dostawcom możemy zaoferować przystępne ceny, które nierzadko są o kilkadziesiąt procent niższe niż u konkurencji. Unikamy pośredników i dzięki temu nasze oferty często nie mają sobie równych. Nie zapominamy również o jakości, która w branżach grupy HORECA jest przecież tak istotna. Znalezienie naszej strony to już połowa sukcesu. Teraz Twój ruch. Skontaktuj się i porozmawiajmy!

Chcesz poznać naszą ofertę? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt. Więcej informacji na temat naszej oferty udzielimy jeżeli poznamy Twoje potrzeby dlatego opisz proszę wszystkie kwestie dotyczące Twojego zamówienia. Decydując się na naszą ofertę masz dostęp do najwyższej jakości tkanin z całego świata, tych certyfikowanych i dekoracyjnych. Bez pośredników, dlatego płacisz tylko za koszt materiału i usługę przygotowania wszystkiego pod wymiar. Wybieraj spośród zasłon i firan, karniszy szynowych manualnych i elektrycznych, rolet rzymskich i kasetowych

Przewiń do góry