Montaż Karniszy Sufitowych ⋆ Ile trwa? Czy Jest Skomolikowany?

Montaż karniszy sufitowych – Ile trwa dostarczenie oraz proces składania?

18 kwietnia 2021
Chcesz dokładnie wiedzieć, jak wygląda proces składania karniszy elektrycznych? Ile to będzie trwało? W takim przypadku, przeczytaj tego bloga.

Podgląd treści na blogu

Montaż karniszy sufitowych to dosyć skomplikowane zadanie. Ale od początku. Moda na karnisze elektryczne rośnie, nic dziwnego, że zainteresowanie tematem również. Coraz częściej dostajemy wiele pytań technicznych dotyczących tego jak działają karnisze elektryczne, jak je montować lub ile trzeba na nie czekać. Szybko staramy się pisać artykuły na bloga, które pomogą Wam odpowiedzieć na Wasze zagwozdki lub rozwiać wątpliwości. Dziś odpowiemy Wam na pytanie ile trwa dostarczenie i montaż oraz jaki jest proces składania karniszy elektrycznych, czyli garść informacji prosto z naszej pracowni!

Ile trwa dostarczenie karniszy sufitowych?

Nasze usługi są w pełni kompleksowe – od pomocy z wyborem tkaniny na zasłony czy firany, po montaż i pomoc z ustawieniem karniszy elektrycznych. Jeżeli dokonaliście już wyboru zasłon, nasi pracownicy biorą się do pracy. Na początku należy dokonać pomiaru. Jest to niezwykle ważna czynność ponieważ parę centymetrów może spowodować chaos jeżeli chodzi o aranżacje naszych okien. Dlatego nawet tę, z pozoru łatwą, czynność wykonują nasi eksperci w tej dziedzinie. Później należy poczekać tylko 3 do 5 dni. W tym czasie szyjemy zasłony i przygotowujemy wszystkie komponenty na karnisze. Trwa to tak krótko ze względu na to, że wszystkie tkaniny i części na karnisze elektryczne mamy w naszym magazynie, więc nic nie zamawiamy, na nic nie trzeba, na całe szczęście, czekać.

zaczep do karniszy elektrycznych

Ile trwa montaż karniszy sufitowych – elektrycznych?

Montaż karnisza elektrycznego łatwą czynnością nie jest. Dlatego odradzamy wykonywać go osobiście. Lepiej zaufać ekspertom, ponieważ mały błąd może dużo kosztować. Pierwszym etapem montażu karniszy elektrycznych jest doprowadzenie zasilania. Zazwyczaj my się tym zajmujemy i trwa to tylko jeden dzień. Z nami nie trzeba się martwić nieporządkiem i kurzem w całym pomieszczeniu lub nawet domu – używamy tylko sprzętu bezpyłowego.  Drugi etap to malowanie ściany, którą poprowadzone zostało zasilanie. Trzeci etap to sam montaż, czyli: wywiercenie dziur na uchwyty i przykręcenie ich. Do tych uchwytów montowany jest cały karnisz. I voilà! Karnisz czeka na firanki lub zasłony, które najczęściej przyjeżdżają w tym samym czasie, więc są od razu zakładane, a my możemy się cieszyć z dekoracji okiennych. 

Proces składania karnisza elektrycznego:

Gdy zasilanie zostało doprowadzone, ściana i sufit zostały przygotowane do zamontowania karnisza elektrycznego, to sam karnisz trzeba złożyć i skonfigurować tak, aby klient był zadowolony. Karnisze do domów czy mieszkań jadą już w pełni przygotowane do zawieszenia, więc wszystko odbywa się w naszej pracowni. Sam proces wymaga niebywałej precyzji i umiejętności.

Proces składania karniszy elektrycznych:

  • Docinanie szyny – na podstawie zebranych w waszym domu pomiarów
  • Docinanie taśmy napędowej
  • Zakładanie głównych  prowadnic i rolek – ustawione są na podstawie szerokości zasłony. Należy dokonać wyboru czy zasłona ma zasłaniać się do środka czy od lewej do prawej, bądź od prawej do lewej strony.
  • Zakładanie końcówek napędowych i napinających
  • Wstępna konfiguracja i testy silników
  • Zabezpieczanie systemu do transportu do klienta

Nasza firma jest na rynku od ponad 30 lat, przez ten czas nieustannie się rozwijamy, dbając o każdy aspekt oferowanych usług. Zaufajcie naszemu doświadczeniu, dzięki któremu możecie znacznie szybciej cieszyć się z nowoczesnych aranżacji okiennych. Dobre chęci to czasami za mało na to, aby wykonać tyle technicznych i skomplikowanych zadań. Dobrze zamontowane karnisze elektryczne to inwestycja na całe długie lata.  

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.