firanka do pokoju dziewczynki, firanki w pokoju dziewczynki, firanka do pokoju dziewczynki krótka

Firanki do pokoju dziewczynki
Co warto o nich wiedzieć?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego też pragnie urządzić pokój pociechy w taki sposób, aby zachwycał aranżacją oraz był bardzo funkcjonalny. Ważnym elementem w każdym pokoju dziewczynki będą firanki, które sprawdzą się w różnych stylach wykończenia wnętrz, o czym piszemy dla Was na naszej stronie.

Firanki do pokoju dziewczynki
Co warto o nich wiedzieć?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego też pragnie urządzić pokój pociechy w taki sposób, aby zachwycał aranżacją oraz był bardzo funkcjonalny. Ważnym elementem w każdym pokoju dziewczynki będą firanki, które sprawdzą się w różnych stylach wykończenia wnętrz, o czym piszemy dla Was na naszej stronie.

firanka do pokoju dziewczynki, firanki w pokoju dziewczynki, firanka do pokoju dziewczynki krótka

Firanki do pokoju dziewczynki – różne aranżacje

Tworzone przez nas dekoracje są przygotowywane ze smakiem i jednocześnie będą uniwersalne dla wieku dziecka. Firanki do pokoju dziewczynki nie powinny zawierać żadnych dodatkowych wzorów, dzięki czemu stworzą pomieszczenia z klasą, a jednocześnie będą mogły służyć nie tylko najmłodszemu dziecku, ale również starszemu, co pozwoli wykonać stworzyć aranżację przeznaczoną na dłuższy czas. Z takimi też oczekiwaniami zgłasza się do nas większość klientów, którzy szukają propozycji dekorowania wnętrza pokoju swojego dziecka.

Jak dobrać firanki do pokoju dziewczynki?

Sprawdzą się one w bardzo różnych rodzajach aranżacji wnętrza, zarówno w nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej odsłonie. W ten sposób można dobrać odpowiedni typ tkaniny, a także pozostałe dodatki, które będą świetnie komponować się z całym wyposażeniem pokoju. Pozwoli to osiągnąć niesamowity efekt wizualny, a jednocześnie wpłynie na funkcjonalność pomieszczenia.

Styl skandynawski

W przypadku tego stylu mamy do czynienia z wykończeniem z naturalnych materiałów, chociażby z drewna, a także zastosowaniem jasnej kolorystyki, która tworzy miłą, przytulną atmosferę. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się zastosowanie poliestrowej tkaniny Libnet do wykonania firanki do pokoju dziewczynki. Poza tym, gdy zdecydujemy się na wykorzystanie również zasłon z materiału o grubym splocie, powinniśmy do tego dobrać firany gładkie, które są wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku woalu.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Na podstawie 106 opinii
Wiktoria Staszczuk
Wiktoria Staszczuk
Zasłony wyszły przepiękne, kontakt bezproblemowy. Najlepsza współpraca jak dotąd, a z wieloma fachowcami mieliśmy do czynienia 🙂 bardzo polecamy Tym bardziej, że zasłony mają nietypowy wielki format i są elektryczne, a wiele firm nam odmówiło.
Ewelina Gubańska
Ewelina Gubańska
Trafiliśmy do P.Małgosi po roku od pierwszych wycen trzech innych firm . Myśleliśmy ze nie stać już nas na taki wydatek . Fakt dom duży i dużo okien ! Tu okazało się że wycena wychodziła 1/3 ceny innych firm na tych samych materiałach ! Pani Małgosia przemiła sympatyczna osoba, która umie doradzić i umie słuchać , nie wciska najdroższego, ale umie wyśrodkować. Efekt dom prezentuje się przepięknie, każdy kto wchodzi od razu docenia efekt jej pracy . Po roku znowu poprosiliśmy o pomoc przy sypialni i pokoju córeczki- efekt znów przerósł nasze oczekiwania . Polecam polecam polecam !
Grzegorz Sieg
Grzegorz Sieg
Świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz wykonania dekoracji👌
Daria Przybylska
Daria Przybylska
Świetna jakość szycia, szeroki wybór tkanin oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.
Adam Solarek
Adam Solarek
Jakość, rzetelność to są cechy które charakteryzują Zespół Pani Małgorzaty. Ze względu na cenny profesjonalizm, współpraca z Zespołem Pani Małgorzaty to przyjemność.

Styl boho

Podobne aranżacje jak w wersji skandynawskiej, można znaleźć w stylu boho, który również zakłada wykorzystywanie materiałów w naturalnych barwach, a ponadto zachęca do korzystania z dodatków odwołujących się do ludowego charakteru różnych kultur. Słowem kluczem w tym przypadku zdecydowanie jest prostota. Podobieństwo z wyposażeniem w stylu skandynawskim jest obecne również w doborze firanki do pokoju dziewczynki, która wykonywana jest z naturalnym splotem. Poza tym, wykorzystywane w podobnym duchu są też tkaniny, do których należy przykładowo len. Dzięki temu będą się one znakomicie prezentować się w pomieszczeniu. Ważny jest również fakt, że w tej aranżacji firanki mogą swobodnie leżeć na ziemi.

Styl nowoczesny

Wiele osób ceni rozwiązania nowatorskie, w tym także w zakresie wyposażenia swoich domowych wnętrz. Jeśli jesteś jedną z takich osób, z pewnością ciekawą opcją będzie dla Ciebie zastosowanie stylu nowoczesnego w aranżacji pomieszczeń. Charakteryzuje się on stonowanymi barwami i taką samą oszczędnością w stosowaniu dodatków. Prostota objawia się również wykorzystaniem dużych przestrzeni w tworzeniu takich wnętrz. W duchu tego typu aranżacji stosowane są gładkie, satynowe firanki do pokoju dziewczynki. Nie korzysta się przy tym z żadnego upinania oraz różnego typu dodatkowych upiększeń. Bardzo praktyczne jest uszycie firanek na fleksach, które można łatwo zdjąć, dzięki czemu są one komfortowe w praniu. Jest to szczególnie ważne w przypadku możliwości zabrudzenia, czego czasami nie da się uniknąć mając bardzo pomysłowe dziecko.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Styl loftowy

Gdy szukasz rozwiązań aranżacyjnych cechujących się funkcjonalnością, a jednocześnie prostotą, powinieneś zwrócić swoją uwagę na możliwość zastosowania stylu loftowego. Nie jest obce w takim wykończeniu zaprezentowanie odkrytych materiałów konstrukcyjnych, w tym cegieł czy betonu, ale bardzo często widoczne są też instalacje wodne. W tym postindustrialnym wnętrzu można znaleźć inspiracje dla swojego dziecka, wykorzystując również firanki do pokoju dziewczynki. Sprawdzi się w nim firanka typu Libnet, gdyż jej naturalny splot świetnie będzie się komponował z wyeksponowanymi na ścianach cegłami.

„Pokój księżniczki” – nasza koncepcja dekoracji przestrzeni dla dziewczynki

Oprócz klasycznych możliwości aranżacji chcielibyśmy przedstawić Wam również propozycję przygotowaną specjalnie dla jednego z naszych klientów, pragnącego udekorować pokój swojego dziecka, w którym także zastosowaliśmy firanki do pokoju dziewczynki. W takim stylu świetnie będzie odnajdywać się tkanina woalowa, dzięki której będzie można wykonać miękkie, lejące się firanki, nadające pomieszczeniu delikatności. Dodatkowo warto w tej aranżacji zastosować welurowe zasłony, które będą świetnie się komponować i układać w całość. Dla bardziej spektakularnego efektu wizualnego możliwe jest dodanie jedwabiu, który doda jeszcze miękkości materiałowi. W ten sposób stworzysz pomieszczenie, które będzie ładne, ale też praktyczne pod kątem potrzeb Twojej pociechy na różnych etapach dorastania.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Scroll to Top
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.