Dekoracja okna w "poznańskim stylu" • blog • Małgorzata Poznań

Dekoracja okna w “poznańskim stylu”

dekoracja okna
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Dziś przychodzimy do Was z lokalnym wpisem blogowym dotyczącym hasła – dekoracja okna „po poznańsku”. Z czym Wam się kojarzy? 😊 Otóż nie… nie będziemy pokazywać przykładowych dekoracji charakterystycznych dla naszego regionu bo chyba nie ma charakterystyki – w każdym razie nie jesteśmy pewni. To co chcemy Wam dzisiaj zaproponować to garść informacji statystycznych na temat tego czego szukają w internecie ehm… czego My, poznaniacy, szukamy w internecie jeżeli chodzi o dekorację okien.

Firany czy firanki? Jak to w zasadzie jest?

Na pierwszy ogień weźmiemy firany. Dlaczego? Ponieważ to słowo, dla mieszkańców innych regionów Polski może brzmieć nieco obco. Jest to słowo po części regionalne i charakterystyczne dla naszego regionu. Więcej o naszej ofercie na podstronie o firanach. Ile osób szuka firan w Poznaniu. Dane przedstawia wykres poniżej.

Wykres powyżej pokazuje, że aż 3 procent wyszukiwań hasła firany w Polsce pochodzi z Poznania i okolic. Szacujemy, że wyszukiwań w Polsce jest około 35 tysięcy miesięcznie. Łatwo policzyć ile to 3 procent, ale zostawiamy to dociekliwym. Firany mają duże znaczenie w dekoracji okna.

Zasłony w internecie. Czy jeszcze ich szukamy podczas wyboru dekoracji okna?

Zasłony są wciąż popularne. Zmienia się, co prawda ich krój, moda na kolory, ale tak – są nadal bardzo popularne. Więcej o naszej ofercie w zakładce zasłony. Jak wypada Poznań w porównaniu z resztą Polski? Bardzo ciekawy wykres poniżej 😊

Największy kawałek tortu dla Wrocławia 😊 Mamy nadzieję, że nie wywoła to zamieszek, ale na pocieszenie informacja, że Wrocław wygrał z Poznaniem o włos. Wrocław otrzymał 31 procent wszystkich miesięcznych wyszukiwań, a Poznań zaledwie 6 procent mniej. Warto dodać, że ogólna liczba miesięcznych wyszukiwań dla wszystkich wymienionych miast oscyluje w okolicy 5 tysięcy. Poznań to ważne miejsce na mapie, również w kwestii dekoracji okna.

Zasłony panelowe? Dekoracja okna w Poznaniu. Czy ktoś ich szuka?

Zasłony panelowe to (w mocnym uproszczeniu) zasłony, a także firany – montowane na szynach. Można je rozsuwać i zsuwać – zależnie od potrzeby. Więcej na ich temat dowiesz się pod linkiem zasłony panelowe. No dobrze, ale czy ktoś ich szuka? Jeśli chodzi o sumę wyszukiwani dekoracji okna w postaci zasłon w Poznaniu, to nie jest źle. Mając na uwadze dopiero rosnące zainteresowanie tym rozwiązaniem to ok. 50 wyszukiwań miesięcznie to wynik godny uwagi.

Rolety rzymskie. Hit Poznania 😊

Choć tytuł nagłówka zdradza wiele to warto także wspomnieć, że niestety… i tutaj Wrocław nieznacznie wyszedł na prowadzenie. Ale nie to jest istotne. Ważne, że popularność tych pięknych rolet rośnie z roku na rok. Poznań w porównaniu do ogólnego wyniku wyszukiwani rolet rzymskich w Polsce wypada znacząco.

5 procent wszystkich wyszukiwani rolet rzymskich w Polsce, pochodzi z Poznania i okolic. Wniosek jest jeden – nasza firma odpowiada na potrzeby klientów zapewniając dostęp do ręcznie szytych i składanych rolet rzymskich. Więcej o roletach rzymskich piszemy na podstronie rolety rzymskie.

Przedstawione dane nie są tajemnicą i pochodzą z darmowego źródła aplikacji GoogleAds. Są to jedynie dane szacunkowe, ale na ich podstawie można wywnioskować, że rynek dekoracji okiennych w naszym regionie ma się dobrze.

Zajrzyj na naszego Facebooka>>

Podsumowując, poznaniacy, chętnie dekorują swoje okna. Bezapelacyjnie, obecnie, największym zainteresowaniem w dekoracji okna cieszą się rolety rzymskie. My, idąc o krok dalej, do zwykłych manualnych rolet dodajemy coś ekstra. Mianowicie chodzi o podzespoły elektryczne które pomagają naszej wizji dekoracji okiennej, wejść na wyższy poziom. No bo pomyślcie… leżycie wieczorem na kanapie w salonie, przeglądacie social media, a tu nagle i znienacka, słońce swoimi promieniami uderza Was prosto w oczy – każdy to zna – prawda. I wtedy, wychodzicie na chwilę z sociali i włączacie aplikację do obsługi rolet. Jednym dotknięciem zasłaniacie okna i wracacie do beztroskiego przeglądania ulubionych kanałów medialnych. Wasza dekoracja okna może być funkcjonalna. Ofertę na elektryczne rolety rzymskie znajdziecie tutaj>>

Życzymy miłego weekendu 😉

Wpis zamieszczony przez...
Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Założycielka firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu wnętrz, a szczególnie w dekoracji okien.

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco

Nasz newsletter obfituje we wskazówki dla projektantów amatorów. Dokładamy starań żeby był on jak najbardziej skondensowaną formą przekazania wiedzy od profesjonalistów dla hobbystów. Zapisz się teraz!

Przewiń do góry