Dekoracja okna w "poznańskim stylu" • blog • Małgorzata Poznań

Dekoracja okna w “poznańskim stylu”

Dziś przychodzimy do Was z lokalnym wpisem blogowym dotyczącym hasła – dekoracja okna „po poznańsku”. Z czym Wam się kojarzy? 😊 Otóż nie… nie będziemy pokazywać przykładowych dekoracji charakterystycznych dla naszego regionu bo chyba nie ma charakterystyki – w każdym razie nie jesteśmy pewni. To co chcemy Wam dzisiaj zaproponować to garść informacji statystycznych na temat tego czego szukają w internecie ehm… czego My, poznaniacy, szukamy w internecie jeżeli chodzi o dekorację okien.

Firany czy firanki? Jak to w zasadzie jest?

Na pierwszy ogień weźmiemy firany. Dlaczego? Ponieważ to słowo, dla mieszkańców innych regionów Polski może brzmieć nieco obco. Jest to słowo po części regionalne i charakterystyczne dla naszego regionu. Więcej o naszej ofercie na podstronie o firanach. Ile osób szuka firan w Poznaniu. Dane przedstawia wykres poniżej.

Wykres powyżej pokazuje, że aż 3 procent wyszukiwań hasła firany w Polsce pochodzi z Poznania i okolic. Szacujemy, że wyszukiwań w Polsce jest około 35 tysięcy miesięcznie. Łatwo policzyć ile to 3 procent, ale zostawiamy to dociekliwym. Firany mają duże znaczenie w dekoracji okna.

Zasłony w internecie. Czy jeszcze ich szukamy podczas wyboru dekoracji okna?

Zasłony są wciąż popularne. Zmienia się, co prawda ich krój, moda na kolory, ale tak – są nadal bardzo popularne. Więcej o naszej ofercie w zakładce zasłony. Jak wypada Poznań w porównaniu z resztą Polski? Bardzo ciekawy wykres poniżej 😊

Największy kawałek tortu dla Wrocławia 😊 Mamy nadzieję, że nie wywoła to zamieszek, ale na pocieszenie informacja, że Wrocław wygrał z Poznaniem o włos. Wrocław otrzymał 31 procent wszystkich miesięcznych wyszukiwań, a Poznań zaledwie 6 procent mniej. Warto dodać, że ogólna liczba miesięcznych wyszukiwań dla wszystkich wymienionych miast oscyluje w okolicy 5 tysięcy. Poznań to ważne miejsce na mapie, również w kwestii dekoracji okna.

Zasłony panelowe? Dekoracja okna w Poznaniu. Czy ktoś ich szuka?

Zasłony panelowe to (w mocnym uproszczeniu) zasłony, a także firany – montowane na szynach. Można je rozsuwać i zsuwać – zależnie od potrzeby. Więcej na ich temat dowiesz się pod linkiem zasłony panelowe. No dobrze, ale czy ktoś ich szuka? Jeśli chodzi o sumę wyszukiwani dekoracji okna w postaci zasłon w Poznaniu, to nie jest źle. Mając na uwadze dopiero rosnące zainteresowanie tym rozwiązaniem to ok. 50 wyszukiwań miesięcznie to wynik godny uwagi.

Rolety rzymskie. Hit Poznania 😊

Choć tytuł nagłówka zdradza wiele to warto także wspomnieć, że niestety… i tutaj Wrocław nieznacznie wyszedł na prowadzenie. Ale nie to jest istotne. Ważne, że popularność tych pięknych rolet rośnie z roku na rok. Poznań w porównaniu do ogólnego wyniku wyszukiwani rolet rzymskich w Polsce wypada znacząco.

5 procent wszystkich wyszukiwani rolet rzymskich w Polsce, pochodzi z Poznania i okolic. Wniosek jest jeden – nasza firma odpowiada na potrzeby klientów zapewniając dostęp do ręcznie szytych i składanych rolet rzymskich. Więcej o roletach rzymskich piszemy na podstronie rolety rzymskie.

Przedstawione dane nie są tajemnicą i pochodzą z darmowego źródła aplikacji GoogleAds. Są to jedynie dane szacunkowe, ale na ich podstawie można wywnioskować, że rynek dekoracji okiennych w naszym regionie ma się dobrze.

Zajrzyj na naszego Facebooka>>

Podsumowując, poznaniacy, chętnie dekorują swoje okna. Bezapelacyjnie, obecnie, największym zainteresowaniem w dekoracji okna cieszą się rolety rzymskie. My, idąc o krok dalej, do zwykłych manualnych rolet dodajemy coś ekstra. Mianowicie chodzi o podzespoły elektryczne które pomagają naszej wizji dekoracji okiennej, wejść na wyższy poziom. No bo pomyślcie… leżycie wieczorem na kanapie w salonie, przeglądacie social media, a tu nagle i znienacka, słońce swoimi promieniami uderza Was prosto w oczy – każdy to zna – prawda. I wtedy, wychodzicie na chwilę z sociali i włączacie aplikację do obsługi rolet. Jednym dotknięciem zasłaniacie okna i wracacie do beztroskiego przeglądania ulubionych kanałów medialnych. Wasza dekoracja okna może być funkcjonalna. Ofertę na elektryczne rolety rzymskie znajdziecie tutaj>>

Życzymy miłego weekendu 😉

Przewiń do góry