zasłony panelowe na każdą kieszeń. Powinny kosztować?

zasłony panelowe

Zasłony panelowe to doskonałe rozwiązanie dla powierzchni biurowych i nie tylko...

Oczywiście, że zasłony panelowe, potocznie zwane panelami Japońskimi, to rozwiązanie które nie ma sobie równych. Istotnie, jeżeli chodzi o przesłanianie powierzchni biurowych i budowę świadomości marki to ciężko je do czegoś porównać. Chociaż, na ich przewagę nad innymi technologiami składa się wiele czynników to my, jako firma specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach, jesteśmy prawie pewni oraz przekonani, że ich rosnąca popularność i dostępność, nie są przypadkowe.

Oczywiście, że zasłony panelowe są bardzo cenione w środowisku biznesowym. Tylko dlaczego?

Chociaż swoją przewagę zaznaczają głównie zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi i prostej oprawie, panele to wzór stylu minimalistycznego. Oczywiście, prostota formy tylko ukrywa ich techniczne walory.

Choć wiele firm decyduje się na panele ze względu właśnie na ich surowy charakter to wiemy dlaczego. Istotnie to, że świetnie zaznaczają ład korporacyjny potęgując w osobach z nimi obcujących obraz lekkości, a zarazem surowości jest coraz bardziej cenione. Drapieżny i możliwy do osiągnięcia srogi wygląd mogą doceniać przedstawiciele dużych koncernów i liderów rynku, zaznaczając niejako swoją dominację.

Chociaż patrząc na panele mamy wrażenie, że wykonano je z tworzywa to jednak są uszyte z tkaniny.

Istotnie, materiałem do wykonania paneli może być każda wytrzymała i odporna na rozciąganie. Zasłony panelowe mają wszyte obciążniki, które służą odpowiedniemu i pewnemu obciążeniu oraz napięciu tkaniny.

Oczywiście przesuwanie ręczne nie jest problematyczne. Mechanizmy działają równo, bez oporów i zacięć. Kończąc warto wspomnieć, że wysokość paneli może wynosić nawet 350 cm i nie stanowi to żadnego wyzwania dla mechanizmu.

Panele - z jakich materiałów je wykonujemy?

Oczywiście, więcej na temat tego z jakich materiałów je wykonano i tworzone zał mogą się Państwo dowiedzieć klikając w linki poniżej. Prowadzą one do stron z naszymi firankami i zasłonami. Opisujemy tam materiały, których używamy przy produkcji paneli Japońskich. Istotnie, zaletą tkanin firanowych jest duża przepuszczalność światła i to, że dają poczucie prywatności.Tkaniny zasłonowe natomiast, dają pełną prywatność, ale również powodują zaciemnienie. Co jest dla Ciebie istotniejsze? Oczywiście, daj nam znać 🙂 Numer telefonu i adres e-mail – na dole strony 😉
zasłony panelowe

Przykładowa realizacja!

Zasłony panelowe na okno 400×280 cm – tkanina firankowa 

450-500 zł*

*cena waha się w zależności od rodzaju tkaniny

Zaufali nam...

Zasłony zaciemniające Małgorzata Dekoracja i Automatyka
Pracujemy głównie na terenie Poznania i okolic,
ale oferujemy usługi w całym kraju.
Jesteśmy firmą której tradycje sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.
Od ponad 30 lat świadczymy ekskluzywne usługi w rozsądnych cenach.
Sprowadzamy tkaniny z całego świata, żeby oferować to co najlepsze.
Wszystko robimy ręcznie – szyjemy, składamy komponenty i ciągle się doskonalimy…

Umów się na spotkanie!

Dojeżdżamy do klientów z całej Polski

zajrzyj na nasze social media

zobacz artykuł o roletach na okna dachowe, naszego projektu 😉

Przewiń do góry