zasłony termoizolacyjne na drzwi, zasłony termoizolacyjne na zimę, zasłony termoizolacyjne na lato, zasłony termoizolacyjne opinie

Zasłony Termoizolacyjne
Jak je szyjemy - Dowiedz się więcej o nas

Jako Małgorzata Dekoracja i Automatyka zajmujemy się kompleksową aranżacją okien. Już ci mówimy co oznacza “nasze kompleksowo”. Od początku zaprojektujemy z tobą dekoracje i wybierzemy tkaniny, wykonamy pomiary, a później zamontujemy karnisze i powiesimy uszyte przez nas dekoracje. Zasłony termoizolacyjne to jeden z naszych wyjątkowy produktów , który nie tylko dekoruje wnętrza, ale powoduje że stają się one dużo bardziej praktyczne i przyjemniejsze do przebywania na co dzień. Zapraszamy cię do poczytania o tym ciekawym rozwiązaniu. Na tej stronie opisujemy wszystko co ważne w jego kwestii.

Zasłony Termoizolacyjne
Jak je szyjemy - Dowiedz się więcej o nas

Jako Małgorzata Dekoracja i Automatyka zajmujemy się kompleksową aranżacją okien. Już ci mówimy co oznacza “nasze kompleksowo”. Od początku zaprojektujemy z tobą dekoracje i wierzy tkaniny, wykonamy pomiary a później zamontujemy karnisze i powiesimy uszyte przez nas dekoracje. Zasłony termoizolacyjne to jeden z naszych wyjątkowy podków , który nie tylko dekoruje wnętrza ale powoduje że stają się one dużo bardziej praktyczne i przyjemniejsze do przebywania na co dzień. Zapraszamy cię do poczytania o tym ciekawym rozwiązaniu. Na tej stronie opisujemy wszystko ważne w jego kwestii.

zasłony termoizolacyjne na drzwi, zasłony termoizolacyjne na zimę, zasłony termoizolacyjne na lato, zasłony termoizolacyjne opinie

Funkcje zasłon termoizolacyjnych

Zasłony termoizolacyjne mogą być użyte na oknach, drzwiach czy gdziekolwiek indziej je potrzebujesz w dwóch celach: Aby chronić przed zimnem lub przed nagrzewaniem się pomieszczenia. Ze względu na przeznaczenie różnią się bardzo budową. Poniżej opisujemy jak zbudowane są takie zasłony.

Zasłony termoizolacyjne na zimę - chroniące przed chłodem

Zasłony termoizolacyjne na zimę  tworzymy z trzech warstw tkaniny. Pierwsza od wnętrza to warstwa dekoracyjna. Jej głównym zadaniem jest nadanie wygląd i stylu zasłonie a tylko w części pełni fickej temriozajną. Dla zwiększenia efektywności na tą warstwę bardzo często polecamy naszym klientom tkaniny welurowe. Ze względu na swoją dużą grubość mają świetne właściwości termiczne. To tego prezentują się bardzo dobrze we wnętrzach nowoczesnych, glamour, nowojorskich czy klasycznych. Środkowa warstwa zasłony termoizolacyjnej  to bawełniane wypełnienie. 

To ona nadaje zasłonie grubości, ciężkości i odpowiada za większość izolacji cieplnej. Trzecia warstwa (zazwyczaj ta od okna) to waste to podobnie jak pierwsza – dekoracyjno izolacyjna. W zależności od preferencji klienta stajemy tutaj grubą tkaninę, o maksymalnych właściwościach termicznych która, również będzie dobrze prezentowała się oknie. Najczęściej jest to również welur. W przypadku zasłon termoizolacyjnych stosowanych na drzwi, zewnętrzne warstwy tworzymy z tej samej tkaniny. Do tego w takie dekoracje wykańczamy na bokach i na dole eco-skórą aby ewentualne zaburzenia były łatwe do starcia. Chroni ona także zasłonę przed przetarciami.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 106 opinii
Wiktoria Staszczuk
Wiktoria Staszczuk
Zasłony wyszły przepiękne, kontakt bezproblemowy. Najlepsza współpraca jak dotąd, a z wieloma fachowcami mieliśmy do czynienia 🙂 bardzo polecamy Tym bardziej, że zasłony mają nietypowy wielki format i są elektryczne, a wiele firm nam odmówiło.
Ewelina Gubańska
Ewelina Gubańska
Trafiliśmy do P.Małgosi po roku od pierwszych wycen trzech innych firm . Myśleliśmy ze nie stać już nas na taki wydatek . Fakt dom duży i dużo okien ! Tu okazało się że wycena wychodziła 1/3 ceny innych firm na tych samych materiałach ! Pani Małgosia przemiła sympatyczna osoba, która umie doradzić i umie słuchać , nie wciska najdroższego, ale umie wyśrodkować. Efekt dom prezentuje się przepięknie, każdy kto wchodzi od razu docenia efekt jej pracy . Po roku znowu poprosiliśmy o pomoc przy sypialni i pokoju córeczki- efekt znów przerósł nasze oczekiwania . Polecam polecam polecam !
Grzegorz Sieg
Grzegorz Sieg
Świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz wykonania dekoracji👌
Daria Przybylska
Daria Przybylska
Świetna jakość szycia, szeroki wybór tkanin oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.
Adam Solarek
Adam Solarek
Jakość, rzetelność to są cechy które charakteryzują Zespół Pani Małgorzaty. Ze względu na cenny profesjonalizm, współpraca z Zespołem Pani Małgorzaty to przyjemność.

Zasłony termoizolacyjne na lato - chroniące przed nagrzewaniem się pomieszczenia.

Zasłony termoizolacyjne na lato tworzymy z dwóch warstw. Pierwsza – dekoracyjna odpowiada za nadania wyglądu i stylu zasłon. Przypadku takich zasłon występuje tutaj kompletna dowolność odnośnie typu tkaniny dekoracyjnej. Czy będzie to tkanina lniana,  przyciemniająca a czy zaciemniająca, nie wpłynie to zbytnio na jej właściwości. Kluczowa warstwą zasłony termoizolacyjnej na lato jest podszewka odbijająca promienie słoneczne. Działa ona podobnie jak lustro lub folia aluminiowa. Jest to cienka, srebrna tkanina która odbija promienie słoneczne, powodując że dekoracje nagrzewają się w znacznie mniejszy stopniu. To właśnie ta specjalistyczna podszewka definiuje cenę zasłony, gdyż kosztuje ok ok 150zł za metr bieżący w szerokości 300 cm.

zasłony termiczne
zasłony termiczne
zasłony termiczne

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Zasłony termoizolacyjne a opinia naszych klientów

Zasłony termiczne tworzymy już z powodzeniem od 2021 roku. Dekorują one  i chronią przed ciepłem lub zimnem domów i mieszkań w całej polsce. Za każdym razem kiedy dostarczamy nasze produkty odpowiadamy za to jak spędzają się w danych wnętrzach i bierzemy na siebie zadowolenie klienta. Z każdym razem jednak spotykamy  się z  pozytywnym odbiorem naszych dekoracji. Jeżeli chcesz, zobaczyć jak takie zasłony sprawują się na co dzień zapraszamy cię do naszego biura w Poznaniu, tam takie zasłony chroniące przed zimnem stosujemy w kilku miejscach.

Jak zamontować takie zasłony?

Bardzo ważną kwestią w przypadku zasłon termoizolacyjnych jest ich montaż. W szczególności jeżeli chodzi o te chroniące przed chłodem. Aby takie zasłony były efektowne, trzeba zwrócić uwagę aby dość szczelnie przykrywały wnękę/przestrzeń przez którą wpada zimne powietrze. Pykało jeżeli jest to wnęka okienna to dobrze aby zasłony były montowane do sufitu oraz nachodziły na ściany po bokach oknach przynajmniej 40-50 cm. (jeżeli jest taka możliwość) Do tego ważne aby dystans między karniszem a ścianą okienną był równy falowaniu zasłony, aby delikatnie przylegała ona od ściany. Dzięki temu zminimalizujemy ilość zimnego powietrza wpadającego bokami. Jeżeli chodzi o dystans miedzy zasłoną temrozioalcyzjną a podłogą to świetnie spradzi się tutaj wersja “na styk” w  której zasłony wiszą zaledwie 2-3mm nad podłogą. 

W przypadku zalson termoizloaczyjncy na lato najsąwzneisze jest tylko aby zasłony znajdowały się w świetle okna w godzinach kiedy pomieszczenie jest najbardziej nasłonecznione.  Aby to zagwarantować świetnie sprawdzają się karnisze elektryczne, które możesz zaprogramować  tak aby przykładowo o 10:00 zasłoniły dekoracje, a później o 16:00 je odsłoniły.

Gdzie stosujemy takie zasłony?

Zacznijmy może od zasłon termoizolacyjnych na zimę. Nasi klienci wybierają je głównie do dwóch miejsc: standardowo na okna oraz w różnego typu przejściach. W przyjadą okien zazwyczaj są to przeszklenia starszego typu, którym brakuje szczelności . Wedy takie dekoracje wypełniają brakującą lukę i powodują że ”przestaje wiać z okien”. Kiedy takie zasłony wybierane są na przejścia rozszczelniają tym razem drzwi w oraz tworzą pewnego  rodzaju wiatrołap. Taki jednak zajmuje dużo mniej miejsca we wnętrzu niż tradycyjny przedsionek. Kiedy zasłony termoizolacyjne dzielą większe powierzchnie jak na przykład hole , oddzielają przestrzeń powodując mniejszy odpływ ciepłego powietrza do miejsc gdzie nie jest ono aż tak potrzebne. Świetnym przykładem są pokoje kominkowe. 

Jeżeli chodzi zasłony termoizolacyjne na lato, to zazwyczaj dostarczamy je na okna bardzo dużych rozmiarów które dodatkowo wystawione są na duża ekspozycje słoneczną. Okna tego typu skierowana na południe powodują że w bardzo słoneczne dni temperatura we wnętrzu staje się nie do zniesienia a klimatyzacja będzie działać na najwyższych obrotach.  Takie zasłony tworzą przyjemny półmrok w pomieszaniu oraz odciążają klimatyzację.

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.