System Wave
Efektowne Dekoracje Okien

Jako że jesteśmy firmą zajmującą się dekoracjami na wymiar, zasłony lub firanki wave to jeden z naszych sztandarowych produktów, które dekorują ona setek  domów i mieszkań w całej Polsce. Kompleksowo wybierzemy z tobą tkany, wykonamy pomiary podpowiemy ci jak przygotować miejsce pod montaż karnisza an na końcu montujemy go i zawiesimy uszyte przez nas zasłony wave.

System Wave
Efektowne Dekoracje Okien

Jako że jesteśmy firmą zajmującą się dekoracjami na wymiar, zasłony lub firanki wave to jeden z naszych sztandarowych produktów, które dekorują ona setek  domów i mieszkań w całej Polsce. Kompleksowo wybierzemy z tobą tkany, wykonamy pomiary podpowiemy ci jak przygotować miejsce pod montaż karnisza an na końcu montujemy go i zawiesimy uszyte przez nas zasłony wave.

U nas kupisz system wave

Dla naszych klientów indywidualnych i firm przygotowaliśmy także możliwość zamówienia ślizgu, taśmy i haczyków systemu wave przez internet. Możesz także zadzwonić od nas, a doradzimy ci co do zamówienia tak aby dekoracje finalnie prezentowały się świetnie.

Jakie karnisze do systemu wave?

W ofercie naszej firmy posiadamy dwa bardzo popularne typy karniszy które są kompatybilne z oferowanym tutaj systemem wave. Pierwszy z nich to proste szyny aluminiowe typu KS. Ten system, który zdobywa swoją popularność od ok 15 lat, jest tanim i niezwykle niezawodnym rozeniem stosowanym od hoteli i sal konferencyjny po domy i mieszkania w całej Polsce. Dzieki swoej budowe, są bardzo łatwe w gieciu przez z zanjauja swoje zastosowanie w bardzo nietypowych sytuacjach. 

Drugim typem karniszy do którego stosujemy nasz system wave są karnisze elektryczne. Dzięki nim takie firanki lub zasłony na systemie wave zachowują świeżość na dłużej a fale są ułożone za każdym razem tak samo równomiernie. Karnisz elektryczny robią świetny efekt we wnętrzu oraz są bardzo pożądaną “zabawką” wśród fanów nowych technologii. Takie również pozwalają także na zaprogramowanie godziny o której odsłonią lub zasłonią się zasłony. Ta funkcja szczególnie dobrze sprawdza się w sypialni, gdzie pomaga w porannym wstawaniu.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Dobra
Na podstawie 106 opinii
Wiktoria Staszczuk
Wiktoria Staszczuk
Zasłony wyszły przepiękne, kontakt bezproblemowy. Najlepsza współpraca jak dotąd, a z wieloma fachowcami mieliśmy do czynienia 🙂 bardzo polecamy Tym bardziej, że zasłony mają nietypowy wielki format i są elektryczne, a wiele firm nam odmówiło.
Ewelina Gubańska
Ewelina Gubańska
Trafiliśmy do P.Małgosi po roku od pierwszych wycen trzech innych firm . Myśleliśmy ze nie stać już nas na taki wydatek . Fakt dom duży i dużo okien ! Tu okazało się że wycena wychodziła 1/3 ceny innych firm na tych samych materiałach ! Pani Małgosia przemiła sympatyczna osoba, która umie doradzić i umie słuchać , nie wciska najdroższego, ale umie wyśrodkować. Efekt dom prezentuje się przepięknie, każdy kto wchodzi od razu docenia efekt jej pracy . Po roku znowu poprosiliśmy o pomoc przy sypialni i pokoju córeczki- efekt znów przerósł nasze oczekiwania . Polecam polecam polecam !
Grzegorz Sieg
Grzegorz Sieg
Świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz wykonania dekoracji👌
Daria Przybylska
Daria Przybylska
Świetna jakość szycia, szeroki wybór tkanin oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.
Adam Solarek
Adam Solarek
Jakość, rzetelność to są cechy które charakteryzują Zespół Pani Małgorzaty. Ze względu na cenny profesjonalizm, współpraca z Zespołem Pani Małgorzaty to przyjemność.

System wave do karniszy typu ks

Wcześniej wspomnieliśmy już do jakich typów karniszy sprawdzi się system wave. Chcielibyśmy jeszcze rozwinąć tą kwestie. Szyny KS idealnie współgrają z naszym systemem  wave.  Nawet przy bardzo dużym obciążeniu zasłon, które ważą nawet 800g/m2, ślizgi przesuwają się bez najmniejszego oporu. Jedyny przypadek kiedy trzeba zwrócić szczególną uwag  to szyny gięte. W ich przypadku ,szerokości miejsc na rolki może się odrobinę zmienić, co może spowodować wypadanie rolek. Warto więc zawsze sprawdzić czy szyna na gięciu trzyma bazowy wymiar.

System wave do karniszy elektrycznych

System wave stosowany do karniszy elektrycznych, różni się odrobinę to tego dedykowanego szyn manualnych. W jego przypadku oprócz ślizgów na sznureczku, stresujemy jeszcze odpowiednią prowadnicę. Jeżeli więc szukasz karnisza elektrycznego z systemem wa, taki cały przygotowany mechanizm możesz u na zamówić. 

Nasz system wave posiada dwa dystanse między koralikami. Każdy z nich odpowiada za trochę inny  końcowy wygląd dekoracji oraz stosuje się je w różnych przypadkach. Poniżej opisujemy każdy z nich:/

beżowa zasłona na oknie w salonie
beżowe zasłony na oknie w salonie

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

System wave z dystansami 6cm

System wave z dystansami 6cm między koralikami faluje dekoracje  w dosyć wąską sinusoidę. Z tego powodu sprawdz się on najlepiej w przypadku firanek i miękkich tkanin zasłonowych. Bardzo często stosuje się go w przypadku kiedy miejsce na dekoracje jest ograniczone. Gdy źle wykonana wnęka za maskownicą lub w suficie ogranicza miejsce na falowanie, możemy przy jego zastosowaniu zaoszczędzić ok 3cm.

System wave z dystansami 8cm

System wave o rozstawie 8cm to standardowe różanie które serwujemy na większości okien. Wynika to z tego że większe dystanse, a przez nie powstające z dekoracji wię sa zadecyduje bardziej pokaźne, przez to i efektowne.

beżowe zasłony w salonie z kanapą i stołem, karnisz wave
karnisz wave z beżowymi zasłonami w salonie z kanapą i stołem
karnisz wave z zasłonami i firanami w sypialni

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

firany do pokoju

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

System wave w koralikach a w taśmie

Na rynku dostępne są dwa typy systemu wave: z daysanami w koralikach ( jak nasz) i ż dystansami w taśmie. Obydwa spełniają to samo zadanie, jednakże nie w każdych warunkach. System z dystansami w taśmie stosujemy tylko i wyłącznie przy bokach dekoracyjnych. Jako że nie jest on zbyt wytrzymały, naszym klientom proponujemy go w miejsce gdzie nie będzie narażony na uszkodzenia. System koralikowy stujemy w każdym innym przypadku gdzie dekoracje będą stale przesuwane.

Do jakich wnętrz dekoracje z systemem wave?

System wave zdobywa swoją popularność w polskich domach i mieszkaniach od ok 2018r. Dekoracje wykonane na w tym stylu są niezwykle uniwersalne. Można je zastosować w  stylach od klasycznego, retro aż po nowoczesny i naturalny. Wszystko zależy tylko od tkaniny i zasonsonego marszczenia oraz ewentualnych dodatków. Przykładowo do stylu naturalnego średnio marszczone firanki z tkaniny naturalnej sprawdzą sie świentie za to do stylu glamour lub nowojorskiego, zasłony welurowe o marszczeniu 200%będą wyglądać pokaźnie i wypełniać swoim balsie aranżacje wnętrza

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Kaczmarek.

Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.