Montujemy Szyte Na Wymiar Rolety Wewnętrzne Elektryczne

rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne szyte w Poznaniu przez firmę MDiA Poznań. Warto się zatrzymać i sprawdzić ofertę bo jest niepowtarzalna. Nie handlujemy roletami tylko tworzymy je na zamówienie.

rolety na wymiar

W sprzedaży mamy rolety na wymiar tworzone przez doświadczony zespół. Nie znajdziesz lepszej oferty w Poznaniu.

rolety wewnętrzne elektryczne

WYTRZYMAŁE I PIĘKNE ROLETY W KASECIE

Rolety wewnętrzne elektryczne podnoszą poprzeczkę jeżeli chodzi o dekorację okien. Rolety w kasecie z silnikiem elektrycznym zachwycają swoją elegancją. Mamy nadzieję zaprezentować Ci to co mamy najlepszego. Rolety wewnętrzne są bardzo ciekawym rozwiązaniem ponieważ to trochę jak wejście na wyższy poziom świadomości.

Rolety wewnętrzne elektryczne - z pewnością, to rozwiązanie dla wymagających.

Oczywiście, każdy z nas wie jak podnieść i opuścić roletę za pomocą sznurka czy koralika podpiętego do rolki nawijającej. My proponujemy coś więcej dla osób lubiących otaczać się luksusem i gadżetami.  Chociaż zasada działania rolety zwijanej nie jest dla nikogo zaskakująca, to jej żywotność zależy w dużej mierze od materiału, z którego zostały wykonane jej komponenty. Słabej jakości podzespoły nie gwarantują długiego, bezawaryjnego działania rolety.

Istotnie, jako firma z 30-to letnim doświadczeniem w montażu i konserwacji rolet zwijanych, stosujemy wyłącznie rolety najwyższej jakości. Oczywiście, nasze rolety wykonujemy ze stali, aluminium malowanego proszkowo oraz w mniej newralgicznych miejscach – z twardego plastiku.

Jak wykonane są oferowane przez nas wewnętrzne rolety elektryczne?

Także, część rolety elektrycznej, na której opiera się jej cały ciężar po zawieszeniu, zbudowana jest ze stali. Ponieważ wybór tego surowca był oczywisty ze względu na jego twardość, pozwala to zapobiec wyginaniu się konstrukcji, a to z kolei przekłada się na żywotność całej rolety.

Nasze rolety, z pewnością posłużą wiele lat. Oczywiście bezawaryjnie 🙂

Dlatego, kaseta, osłona oraz rolka wykonane są z aluminium malowanego proszkowo. Główną cechą tego surowca jest odporność na korozję oraz lekkość – zachowana również w przypadku większych konstrukcji.

Kończąc, jeśli chodzi o rolkę na którą nawijany jest materiał rolety, jest ona dostępna w dwóch wariantach. Pierwszy, stosowany przy oknach do 100 cm szerokości mierzy 16mm średnicy. Do okien szerszych niż 1 metr, przede wszystkim, stosujemy 34-ro milimetrową rolkę. To sprawdzone rozwiązania.

Z pewnością, duże okna mogą przysporzyć wiele problemów, to ich zasłanianie i odsłanianie  wcale nie musi być czymś co wymaga wysiłku.

Przede wszystkim, odpowiednio opracowana technologia może nam pomóc.

Dlatego, że specjalizujemy się w realizacjach i zadaniach specjalnych – tam gdzie inni rozkładają ręce, my widzimy jedynie problem do rozwiązania. 

Podczas gdy, inne firmy ciągle szukają dobrych rozwiązań, nasze systemy pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Cena rolety wewnętrznej elektrycznej?

Cena rolety zwijanej elektrycznej jest nieco niższa niż rolety rzymskiej elektrycznej. Różnica którą widać w budowie obu konstrukcji powoduje, że cena rolety zwijanej jest niższa o 30%. Ciągle nie jest to mało jednak należy pamiętać o komforcie jaki daje nam to rozwiązanie. Jeżeli cenimy sobie luksus posiadania tak wyszukanego rozwiązania to przełkniemy cenę.

Jak dbać o rolety?

Najlepszym sposobem dabania o rolety zwijane jest odkurzanie lub dezynfekcja środkiem chemicznym. I to w zupełności wystarczy. Rozwiewając wątpliwości – rolet zwijanych się nie pierze. Pranie w pralce automatycznej może uszkodzić tkaninę. Tkanina rolety zwijanej – w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem pokryta jest teflonem – takim samym jaki możemy znaleźć na nieprzywierających patelniach.

Najlepsze rozwiązanie.

Najlepszą praktyką, taką dającą wyciągnąć najwięcej korzyści z posiadania rolety zwijanej jest (według nas) zamontowanie tkaniny przeziernej na rolecie elektrycznej i zastosowanie karnisza elektrycznego do zasłon. W ciągu dnia mamy możliwość odizolowania się od spojrzeń z zewnątrz, a zasłaniając zasłony wieczorową porą tworzymy fajny klimat w pomieszczeniu.

Biała rola zwijana i zasłona w loftowej łazience domu w poznaniu
Kontrast rolety zwijanej i zasłony oraz drewnianej podłogi w domu w poznaniu
Biała kasta na rolety zwijane a także karnisz elektryczny i zasłona w łazience
Roleta zwijana, karnisze elektryczny z zasłonami w jasnej lofotwej łazience

Rolety wewnętrzne elektryczne na wysokie okna - istotnie, w tym się specjalizujemy 🙂

Z pewnością, duże okna mogą przysporzyć wiele problemów, to ich zasłanianie i odsłanianie  wcale nie musi być czymś co wymaga wysiłku.

Przede wszystkim, odpowiednio opracowana technologia może nam pomóc.

Dlatego, że specjalizujemy się w realizacjach i zadaniach specjalnych – tam gdzie inni rozkładają ręce, my widzimy jedynie problem do rozwiązania. 

Podczas gdy, inne firmy ciągle szukają dobrych rozwiązań, nasze systemy pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Wewnętrzna roleta elektryczna - jaka tkanina będzie najlepsza?

W rezultacie, materiał do rolet wewnętrznych elektrycznych dzielimy na dwie grupy główne: tkane oraz PCV. Tkanina PCV dlatego, że nie jest tkana to istotnie, świetnie sprawdzi się w miejscach mocno nasłonecznionych. Blokuje 100 % światła co często nasi klienci doceniają w sezonie letnim. Tkaniny „tradycyjne” możemy podzielić na trzy podkategorie. Typ blackout który jest materiałem zaciemniającym. Typ przesłaniający, zaciemniający pomieszczenie do 50 % oraz typ prześwitujący, którego bez wątpienia zadaniem jest wpuszczenie jak najwięcej światła przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Czy roleta elektryczna może powodować depresję?

Chociaż mogło by się wydawać, że to temat skeczu kabaretowego, ale rzeczywiście Japońscy naukowcy badali tę sprawę. Badania były prowadzone kilka lat temu, a ich wyniki były publikowane w branżowej literaturze. Warto wspomnieć, że chociaż niestety nie mamy zbyt wiele informacji to jeden z naszych dostawców, właśnie z Japonii, podzielił się swoją wiedzą na ten temat.

Naukowcy z Uniwersytetu Osakijskiego sprawdzali, czy rolety elektryczne, a raczej dźwięk który towarzyszy ich zasłanianiu i odsłanianiu, mogą mieć wpływ na to jaki mamy nastrój podczas zasypiania i budzenia się.

Możliwość zaprogramowania rolet umożliwia nam lepsze zaplanowanie dnia. Dźwięk towarzyszący zasłanianiu (przed położeniem się spać) powinien być dźwiękiem niskim. Rolety powinny rozwijać się powoli i spokojnie. Tak żeby lekko wprowadzić nas w stan relaksu przed snem. Odwrotnie rano. Rolety powinny zwijać się szybko i energicznie. Dlaczego? Ponieważ powinniśmy jak najszybciej rozbudzić się, tak, żeby powitać dzień z energią i pozytywnym nastawieniem. Powolne zwijanie i niskie dźwięki rano niekorzystnie wpływają na nasze samopoczucie.

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

zapraszamy na nasze social media

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.