Montujemy Szyte Na Wymiar Rolety Wewnętrzne Elektryczne
+48 601 782 190
Rolety Wewnętrzne Poznań, Rolety Wewnętrzne W Kasecie, Rolety Wewnętrzne Zaciemniające

Rolety Wewnętrzne
Nasz Żywioł!

Rolety wewnętrzne szyte w Poznaniu przez firmę MDiA Poznań. Warto się zatrzymać i sprawdzić ofertę bo jest niepowtarzalna. Nie handlujemy roletami tylko tworzymy je na zamówienie.

Rolety Wewnętrzne
Nasz Żywioł!

Rolety wewnętrzne szyte w Poznaniu przez firmę MDiA Poznań. Warto się zatrzymać i sprawdzić ofertę bo jest niepowtarzalna. Nie handlujemy roletami tylko tworzymy je na zamówienie.

Rolety Wewnętrzne Poznań, Rolety Wewnętrzne W Kasecie, Rolety Wewnętrzne Zaciemniające

rolety na wymiar

Jeżeli zdecydujesz się na uszycie swoich zasłon lub firan na fleksach w naszej pracowni, na spotkaniu na pewno pokażemy ci wiele opcji jak możemy je wszyć. To między innymi od nich będzie zależało, jak tkanina będzie układać się na oknie oraz jak będzie prezentować się górna cześć dekoracji. W sekcji poniżej opisujemy wszystkie te możliwości.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!

rolety na wymiar

W sprzedaży mamy rolety na wymiar tworzone przez doświadczony zespół. Nie znajdziesz lepszej oferty w Poznaniu.

rolety wewnętrzne elektryczne

W sprzedaży mamy rolety na wymiar tworzone przez doświadczony zespół. Nie znajdziesz lepszej oferty w Poznaniu.

WYTRZYMAŁE I PIĘKNE ROLETY W KASECIE

W sprzedaży mamy rolety na wymiar tworzone przez doświadczony zespół. Nie znajdziesz lepszej oferty w Poznaniu.

Rolety wewnętrzne elektryczne podnoszą poprzeczkę jeżeli chodzi o dekorację okien. Rolety w kasecie z silnikiem elektrycznym zachwycają swoją elegancją. Mamy nadzieję zaprezentować Ci to co mamy najlepszego. Rolety wewnętrzne są bardzo ciekawym rozwiązaniem ponieważ to trochę jak wejście na wyższy poziom świadomości.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Rolety wewnętrzne elektryczne - z pewnością, to rozwiązanie dla wymagających.

Oczywiście, każdy z nas wie jak podnieść i opuścić roletę za pomocą sznurka czy koralika podpiętego do rolki nawijającej. My proponujemy coś więcej dla osób lubiących otaczać się luksusem i gadżetami.  Chociaż zasada działania rolety zwijanej nie jest dla nikogo zaskakująca, to jej żywotność zależy w dużej mierze od materiału, z którego zostały wykonane jej komponenty. Słabej jakości podzespoły nie gwarantują długiego, bezawaryjnego działania rolety.

Istotnie, jako firma z 30-to letnim doświadczeniem w montażu i konserwacji rolet zwijanych, stosujemy wyłącznie rolety najwyższej jakości. Oczywiście, nasze rolety wykonujemy ze stali, aluminium malowanego proszkowo oraz w mniej newralgicznych miejscach - z twardego plastiku.

Jak wykonane są oferowane przez nas wewnętrzne rolety elektryczne?


Także, część rolety elektrycznej, na której opiera się jej cały ciężar po zawieszeniu, zbudowana jest ze stali. Ponieważ wybór tego surowca był oczywisty ze względu na jego twardość, pozwala to zapobiec wyginaniu się konstrukcji, a to z kolei przekłada się na żywotność całej rolety.

Dlatego, kaseta, osłona oraz rolka wykonane są z aluminium malowanego proszkowo. Główną cechą tego surowca jest odporność na korozję oraz lekkość - zachowana również w przypadku większych konstrukcji.

Kończąc, jeśli chodzi o rolkę na którą nawijany jest materiał rolety, jest ona dostępna w dwóch wariantach. Pierwszy, stosowany przy oknach do 100 cm szerokości mierzy 16mm średnicy. Do okien szerszych niż 1 metr, przede wszystkim, stosujemy 34-ro milimetrową rolkę. To sprawdzone rozwiązania.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

Z pewnością, duże okna mogą przysporzyć wiele problemów, to ich zasłanianie i odsłanianie  wcale nie musi być czymś co wymaga wysiłku.

Przede wszystkim, odpowiednio opracowana technologia może nam pomóc.

Dlatego, że specjalizujemy się w realizacjach i zadaniach specjalnych - tam gdzie inni rozkładają ręce, my widzimy jedynie problem do rozwiązania. 

Podczas gdy, inne firmy ciągle szukają dobrych rozwiązań, nasze systemy pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Cena rolety wewnętrznej elektrycznej?

Duża część naszych klientów prosi na o uszycie dekoracji na karnisze które już wiszą na suficie. Wtedy zazwyczaj wy podajecie nam dokładne wymiary a my po wybraniu z wami tkanin bierzmy się od razu roboty. Dlatego też podstawą jest ich dokładne wykonanie.

Jak zawsze interesuje nas długość karnisza oraz wymiar od karnisza do podłogi, jednakże z delikatną zmianą. Jako że aby zawiesić zasłony na flekach będą nam potrzebne rolki lub ślizgi z oczkami to właśnie do nich będziemy odnosić się z zwykłością. A więc gdy będziecie mierzyć wysokość zasłon, potrzebny nam jest wymiar liczony od dolnej, wewnętrznej krawędzi oczka. To właśnie o nią docelowo będzie zaczepiony haczyk.

Cena rolety zwijanej elektrycznej jest nieco niższa niż rolety rzymskiej elektrycznej. Różnica którą widać w budowie obu konstrukcji powoduje, że cena rolety zwijanej jest niższa o 30%. Ciągle nie jest to mało jednak należy pamiętać o komforcie jaki daje nam to rozwiązanie. Jeżeli cenimy sobie luksus posiadania tak wyszukanego rozwiązania to przełkniemy cenę.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Jak dbać o rolety?

Najlepszym sposobem dabania o rolety zwijane jest odkurzanie lub dezynfekcja środkiem chemicznym. I to w zupełności wystarczy. Rozwiewając wątpliwości - rolet zwijanych się nie pierze. Pranie w pralce automatycznej może uszkodzić tkaninę. Tkanina rolety zwijanej - w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem pokryta jest teflonem - takim samym jaki możemy znaleźć na nieprzywierających patelniach.

Najlepsze rozwiązanie.

Najlepszą praktyką, taką dającą wyciągnąć najwięcej korzyści z posiadania rolety zwijanej jest (według nas) zamontowanie tkaniny przeziernej na rolecie elektrycznej i zastosowanie karnisza elektrycznego do zasłon. W ciągu dnia mamy możliwość odizolowania się od spojrzeń z zewnątrz, a zasłaniając zasłony wieczorową porą tworzymy fajny klimat w pomieszczeniu.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Czy roleta elektryczna może powodować depresję?

Chociaż mogło by się wydawać, że to temat skeczu kabaretowego, ale rzeczywiście Japońscy naukowcy badali tę sprawę. Badania były prowadzone kilka lat temu, a ich wyniki były publikowane w branżowej literaturze. Warto wspomnieć, że chociaż niestety nie mamy zbyt wiele informacji to jeden z naszych dostawców, właśnie z Japonii, podzielił się swoją wiedzą na ten temat.

Naukowcy z Uniwersytetu Osakijskiego sprawdzali, czy rolety elektryczne, a raczej dźwięk który towarzyszy ich zasłanianiu i odsłanianiu, mogą mieć wpływ na to jaki mamy nastrój podczas zasypiania i budzenia się.

Możliwość zaprogramowania rolet umożliwia nam lepsze zaplanowanie dnia. Dźwięk towarzyszący zasłanianiu (przed położeniem się spać) powinien być dźwiękiem niskim. Rolety powinny rozwijać się powoli i spokojnie. Tak żeby lekko wprowadzić nas w stan relaksu przed snem. Odwrotnie rano. Rolety powinny zwijać się szybko i energicznie. Dlaczego? Ponieważ powinniśmy jak najszybciej rozbudzić się, tak, żeby powitać dzień z energią i pozytywnym nastawieniem. Powolne zwijanie i niskie dźwięki rano niekorzystnie wpływają na nasze samopoczucie.

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.