rolety rzymskie duo • BOGATA OFERTA • rolety DUO na wymiar

rolety DUO

Rolety rzymskie duo, specjalnie na życzenie naszych klientów, chcemy powitać w naszej ofercie w wielkim stylu. Czym są? Jak je zamontować żeby uzyskać maksimum estetyki? Z tej zakładki dowiesz się wszystkiego!

Jak zbudowane są rolety DUO?

Rolety duo składają się z dwóch niezależnych systemów. Są to dwie rolety rzymskie połączone specjalnymi łącznikami, których zadaniem jest utrzymanie konstrukcji w całości. Rolety duo rzymskie to sprawdzona, choć nowa konstrukcja. Ich niezawodność sprawdzaliśmy przez lata montażu zwykłych rolet rzymskich. Prosta konstrukcja zapewnia bezawaryjne działanie przez lata, a ich utrzymanie w nienagannej kondycji nie wymaga od nas dużo zachodu.

Rolety rzymskie DUO - jakie dają możliwości?

Główną zaletą rolet duo jest ich konstrukcja. Zamiast jednej, dostajemy dwie rolety na których możemy umieścić dwie dowolne tkaniny. Roleta wewnętrzna może być uszyta z tkaniny firankowej, a roleta zewnętrzna z tkaniny dekoracyjnej lub zasłonowej. Mnogość konfiguracji może zachęcać do zabawy dekoracjami i ich dostosowywania do naszych potrzeb. Rolety duo dają nam pole do popisu, a to w jaki sposób wykorzystać ich możliwości, opisujemy poniżej.

Rodzaje montażu.

Rolety rzymskie duo można zamontować na dwa sposoby. Nasz preferowany – montaż do sufitu oraz równie efektowny – montaż do ściany. Każdy ze sposobów montażu potrzebuje innych elementów konstrukcyjnych, ale oba są niezwykle trwałe i solidne. Decyzję powinno się podejmować w zależności od tego z jakim oknem mamy do czynienia. Jeżeli nad oknem jest wystarczająco dużo miejsca, możemy się zdecydować na montaż do ściany. W innych przypadkach, montaż do sufitu będzie lepszym ze względów praktycznych rozwiązaniem. To na co warto zwrócić uwagę to umiejscowienie sterowania – w przypadku rolety manualnej.

Manualna czy elektryczna?

Do wyboru są dwie opcje rolet duo rzymskich – roleta manualna ze sznureczkami – koralikami, oraz roleta elektryczna. Ta pierwsza nie różni się obsługą od zwykłej rolety. Jest to sprawdzona metoda jednak jeżeli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego – polecamy roletę duo rzymską elektryczną. Rolety rzymskie DUO mogą być sterowane za pomocą pilota, sterownika naściennego oraz za pomocą aplikacji na smartfony. Dzięki połączeniu z aplikacją możemy sterować roletą z każdego miejsca na naszej planecie. Integracja z systemem inteligentnego domu również nie będzie stanowiła problemu. Można zaprogramować na przykład godziny zasłonięcia i odsłonięcia rolety z zasłoną.

Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej, polecamy artykuł na Onet.pl poświęcony roletom rzymskim DUO Link

Pobierz aplikację GoogleHome i zarządzaj urządzeniami w swoim domu!

Do systemu GoogleHome możesz podłączyć nasze rolety i sterować nimi za pomocą smartfona! Łatwa instalacja i konfiguracja! Wszystko na dotyk!

Dobra wiadomość dla właścicieli czworo ( - i więcej ) - nogów

Rolety DUO powstały niejako z potrzeby. Większość właścicieli zwierząt domowych zna ten problem jakim jest zabawa naszych pupili długimi zasłonami i firankami. Montując roletę duo problem rozwiązuje się sam, a my nie jesteśmy pozbawieni przyjemności posiadania firanki i zasłony. 

Moc kolorów i rolety rzymskie DUO

Roleta duo daje nam większą możliwość dekoracyjną. Dwie rolety to dwa razy więcej pomysłów na kolorowe zasłony w np. pokoiku dziecięcym – w dzień żółta, a w nocy niebieska? Tyle ile pomysłów – tyle możliwości 🙂

Cena rolety rzymskiej duo

Cena rolety rzymskiej duo to cena dwóch rolet rzymskich. Nie ma tu większych kosztów związanych z obsługą systemu, dlatego pokrywamy większość kosztów elementów montażowych. Cenę rolety rzymskiej możesz sprawdzić w zakładce rolety rzymskie. Zachęcam do zapoznania się z treścią tej zakładki ponieważ jest tam wiele informacji na temat naszych rolet.

Ciekawe aranżacje

Rolety rzymskie duo wszędzie tam gdzie np. z powodu wystroju wnętrza nie ma możliwości zawieszenia firanki (albo po prostu było by to uciążliwe) dają możliwość zastosowania najbardziej popularnej w naszym kraju kombinacji – zasłona i firanka. Dzięki naszym możliwościom szycia z dowolnej tkaniny, możemy zaspokoić najbardziej nawet wyszukany gust.

Rolety rzymskie duo na wymiar z firaną woalową

Ta szeroko poszukiwana kompozycja możliwości i dekoracji, u nas to praktycznie standard. Rolety szyjemy z wybranej przez Ciebie tkaniny. Możesz je zobaczyć tutaj, w katalogu tkanin dla domu. W katalogu znajdziesz możliwość filtrowania tkanin według podstawowych parametrów. Żeby zobaczyć tkaniny firanowe wybierz odpowiedni filtr.

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

zapraszamy na nasze social media

Przewiń do góry