rolety DUO

Rolety rzymskie duo, specjalnie na życzenie naszych klientów, chcemy powitać w naszej ofercie w wielkim stylu. Czym są? Jak je zamontować żeby uzyskać maksimum estetyki? Z tej zakładki dowiesz się wszystkiego!

Jak zbudowane są rolety DUO?

Rolety duo składają się z dwóch niezależnych systemów. Są to dwie rolety rzymskie połączone specjalnymi łącznikami, których zadaniem jest utrzymanie konstrukcji w całości. Rolety duo rzymskie to sprawdzona, choć nowa konstrukcja. Ich niezawodność sprawdzaliśmy przez lata montażu zwykłych rolet rzymskich. Prosta konstrukcja zapewnia bezawaryjne działanie przez lata, a ich utrzymanie w nienagannej kondycji nie wymaga od nas dużo zachodu.

rolety rzymskie duo

Rolety rzymskie DUO - jakie dają możliwości?

Główną zaletą rolet duo jest ich konstrukcja. Zamiast jednej, dostajemy dwie rolety na których możemy umieścić dwie dowolne tkaniny. Roleta wewnętrzna może być uszyta z tkaniny firankowej, a roleta zewnętrzna z tkaniny dekoracyjnej lub zasłonowej. Mnogość konfiguracji może zachęcać do zabawy dekoracjami i ich dostosowywania do naszych potrzeb. Rolety duo dają nam pole do popisu, a to w jaki sposób wykorzystać ich możliwości, opisujemy poniżej.

rolety rzymskie duo

Co oferujemy w kwestii rolet duo?

Spotkanie

Omówimy wszystko

Katalog tkanin

+/- 300 pozycji

Niskie ceny

Gwarancja niskich cen

Wycena 24h

Szybko i dokładnie

Customer service

Na wysokim poziomie

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Maja Dejneka
Maja Dejneka
Read More
Współpraca z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność . Firmę znalazłam na instagramie, nie wiedziałam czego się spodziewać, a już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, ze to strzał w dziesiątkę , przedstawiono mi kilka pomysłów zaprezentowano wiele materiałów do tego przemiła atmosfera . Kontakt z firma rewelacyjny. No i na koniec wisienka na torcie, efekt końcowy firanek i zasłon przerósł moje oczekiwania, wykonanie na najwyższym poziomie, jakość materiału taka jaką sobie wymarzyłam , montaż szyn ekspresowy i świetnie wykonany. Wszystkim serdecznie polecam, jestem oczarowana. Przy okazji pozdrawiam cały zespół to przekochane osoby i jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje 😊😊😊
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
rolety rzymskie duo

Rodzaje montażu.

Rolety rzymskie duo można zamontować na dwa sposoby. Nasz preferowany – montaż do sufitu oraz równie efektowny – montaż do ściany. Każdy ze sposobów montażu potrzebuje innych elementów konstrukcyjnych, ale oba są niezwykle trwałe i solidne. Decyzję powinno się podejmować w zależności od tego z jakim oknem mamy do czynienia. Jeżeli nad oknem jest wystarczająco dużo miejsca, możemy się zdecydować na montaż do ściany. W innych przypadkach, montaż do sufitu będzie lepszym ze względów praktycznych rozwiązaniem. To na co warto zwrócić uwagę to umiejscowienie sterowania – w przypadku rolety manualnej.

Manualna czy elektryczna?

Do wyboru są dwie opcje rolet duo rzymskich – roleta manualna ze sznureczkami – koralikami, oraz roleta elektryczna. Ta pierwsza nie różni się obsługą od zwykłej rolety. Jest to sprawdzona metoda jednak jeżeli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego – polecamy roletę duo rzymską elektryczną. Rolety rzymskie DUO mogą być sterowane za pomocą pilota, sterownika naściennego oraz za pomocą aplikacji na smartfony. Dzięki połączeniu z aplikacją możemy sterować roletą z każdego miejsca na naszej planecie. Integracja z systemem inteligentnego domu również nie będzie stanowiła problemu. Można zaprogramować na przykład godziny zasłonięcia i odsłonięcia rolety z zasłoną.

Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej, polecamy artykuł na Onet.pl poświęcony roletom rzymskim DUO Link

Pobierz aplikację GoogleHome i zarządzaj urządzeniami w swoim domu!

Do systemu GoogleHome możesz podłączyć nasze rolety i sterować nimi za pomocą smartfona! Łatwa instalacja i konfiguracja! Wszystko na dotyk!

Logo

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Dobra wiadomość dla właścicieli czworo ( - i więcej ) - nogów

Rolety DUO powstały niejako z potrzeby. Większość właścicieli zwierząt domowych zna ten problem jakim jest zabawa naszych pupili długimi zasłonami i firankami. Montując roletę duo problem rozwiązuje się sam, a my nie jesteśmy pozbawieni przyjemności posiadania firanki i zasłony. 

Moc kolorów i rolety rzymskie DUO

Roleta duo daje nam większą możliwość dekoracyjną. Dwie rolety to dwa razy więcej pomysłów na kolorowe zasłony w np. pokoiku dziecięcym – w dzień żółta, a w nocy niebieska? Tyle ile pomysłów – tyle możliwości 🙂

Cena rolety rzymskiej duo

Cena rolety rzymskiej duo to cena dwóch rolet rzymskich. Nie ma tu większych kosztów związanych z obsługą systemu, dlatego pokrywamy większość kosztów elementów montażowych. Cenę rolety rzymskiej możesz sprawdzić w zakładce rolety rzymskie. Zachęcam do zapoznania się z treścią tej zakładki ponieważ jest tam wiele informacji na temat naszych rolet.

Ciekawe aranżacje

Rolety rzymskie duo wszędzie tam gdzie np. z powodu wystroju wnętrza nie ma możliwości zawieszenia firanki (albo po prostu było by to uciążliwe) dają możliwość zastosowania najbardziej popularnej w naszym kraju kombinacji – zasłona i firanka. Dzięki naszym możliwościom szycia z dowolnej tkaniny, możemy zaspokoić najbardziej nawet wyszukany gust.

Rolety rzymskie duo na wymiar z firaną woalową

Ta szeroko poszukiwana kompozycja możliwości i dekoracji, u nas to praktycznie standard. Rolety szyjemy z wybranej przez Ciebie tkaniny. Możesz je zobaczyć tutaj, w katalogu tkanin dla domu. W katalogu znajdziesz możliwość filtrowania tkanin według podstawowych parametrów. Żeby zobaczyć tkaniny firanowe wybierz odpowiedni filtr.

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

zapraszamy na nasze social media

Rozpocznij rozmowę ...
1
Cześć! Dziękujemy za wizytę na naszej stronie. Kliknij żeby rozpocząć rozmowę :)

Zacznij rozmowę

Przewiń do góry

Skontaktuj się ze mną lub zostaw swoje dane...

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Małgorzata Kaczmarek

Profesjonalnie doradzę w dekoracji i automatyce okien, ...

Tel. kom. +48 601 782 190