Zasłony na okno dachowe

Nie wiesz na co się zdecydować? Roleta czy zasłona na okno dachowe? Cóż, sprawa nie jest prosta. Sprawdź jak to wygląda w przypadku rolety na okno dachowe.

Roleta na okno dachowe - rzymska, w wersji elektrycznej.

Działanie rolety na okno dachowe mocno różni się od standardowych rozwiązań montowanych na okna pionowe. Ich działanie jest bardziej zbliżone do działania zasłony elektrycznej. Występują nawet te same komponenty, są jednak różnice.

Chociaż estetyka urządzenia oraz jego działanie jest czymś na co patrzy się z przyjemnością to rzymska roleta dachowa, do tego elektryczna, to dość skomplikowane urządzenie.

Możemy zastosować materiał w każdym odcieniu oraz fakturze chociaż powinno stawiać się na ciemne kolory i jednolite materiały.  Dlaczego? Roleta montowana jest na okno dachowe z dwóch względów. Powinna umożliwić nam zasłonięcie okna w upalne dni.. no i drugi powód. Powinna nam to umożliwić 🙂 Okna dachowe dość często montowane są powyżej zasięgu naszych ramion. Roleta manualna chociaż spełni swoją rolę podobnie do tej elektrycznej to “coś z niej zwisa”.

Sznurek do odsłaniania i zasłaniania może oszpecić pomieszczenie. Dlatego wszędzie tam gdzie ze względów czy to na wysokość okna, czy walory estetyczne. Warto rozważyć zamontowanie rolety elektrycznej.

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

zapraszamy na nasze social media

Zaufali nam...

Przewiń do góry