rolety na okno dachowe • modne tkaniny • darmowa wycena

Roleta na okno dachowe - rzymska, w wersji elektrycznej.

Działanie rolety na okno dachowe mocno różni się od standardowych rozwiązań montowanych na okna pionowe. Ich działanie jest bardziej zbliżone do działania zasłony elektrycznej. Występują nawet te same komponenty, są jednak różnice.

Chociaż estetyka urządzenia oraz jego działanie jest czymś na co patrzy się z przyjemnością to rzymska roleta dachowa, do tego elektryczna, to dość skomplikowane urządzenie.

Możemy zastosować materiał w każdym odcieniu oraz fakturze chociaż powinno stawiać się na ciemne kolory i jednolite materiały.  Dlaczego? Roleta montowana jest na okno dachowe z dwóch względów. Powinna umożliwić nam zasłonięcie okna w upalne dni.. no i drugi powód. Powinna nam to umożliwić 🙂 Okna dachowe dość często montowane są powyżej zasięgu naszych ramion. Roleta manualna chociaż spełni swoją rolę podobnie do tej elektrycznej to “coś z niej zwisa”.

Sznurek do odsłaniania i zasłaniania może oszpecić pomieszczenie. Dlatego wszędzie tam gdzie ze względów czy to na wysokość okna, czy walory estetyczne. Warto rozważyć zamontowanie rolety elektrycznej.

Roleta na okno dachowe

Przykładowa realizacja!

Roleta rzymska elektryczna dachowa 160×200 cm

2250-2300 zł*

*cena waha się w zależności od rodzaju tkaniny

Firma Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. istnieje od ponad 30 lat. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cenimy profesjonalizm, fachowość i zawsze dajemy z siebie 100 procent. Dzięki doświadczeniu oferujemy produkty PREMIUM w rozsądnych cenach. 

Zaufali nam...

Umów się na spotkanie!

Dojeżdżamy do klientów z całej Polski

zajrzyj na nasze social media

zobacz artykuł o roletach na okna dachowe, naszego projektu 😉

Przewiń do góry