z mocowaniem okiennym? sufitowym?

Roleta na okno dachowe...

Pięknem oraz funkcjonalnością rolet rzymskich zachwycali się już starożytni. Proste mechanizmy sznurkowe funkcjonują do dziś w podobnej formie. Zostały oczywiście unowocześnione. Zastosowano nowsze, bardziej zaawansowane materiały, jednak ich charakter i estetyka pozostały niezmiennie i niezaprzeczalnie gustowne. Cechą, która tworzy ich ponadczasowy styl jest prostota pomysłu. Łatwa konstrukcja działa bezawaryjnie przez wiele lat, co stanowi dobrą alternatywę dla dość szybko zużywających się, tanich rolet zwijanych.

Roleta dachowa - gdzie i kiedy.

Jak sama nazwa wskazuje, roletę dachową montujemy do okna dachowego. Nie zawsze jednak istnieje możliwość jej zamontowania. Jeżeli okno jest zbyt wysoko od podłogi roleta na okno dachowe manualna może źle wpłynąć na jej funkcjonalność oraz wystrój wnętrza – łańcuszek będzie zbyt długi, a operowanie roletą mało wygodne. W takich sytuacjach polecamy rozwiązanie jakim jest elektryczna roleta dachowa. Sprawi ona, że zniknie problem z łańcuszkiem i operowaniem roletą.

Dlaczego nasze rolety są wyjątkowe?

„Nasze” rolety rzymskie do okien dachowych mają wiele cech które wyróżniają je spośród natłoku „chińszczyzny”. Główną ich cechą jest fakt, że są to rolety dwufunkcyjne – zarówno zaciemniają pomieszczenie, jak i dekorują je dzięki swoim walorom estetycznym. Ważna z punktu widzenia użytkowania rolety jest też jakość komponentów – „u nas” jest na najwyższym poziomie czego nie można powiedzieć o roletach „z supermarketu”. Dekoracja, zaciemnianie i niezawodność w jednym.

Cena rolety na okno dachowe?

Rolety rzymskie nie są zbyt drogie. W porównaniu do innych rozwiązań tego typu, nie odstają zbytnio ceną natomiast trzeba podkreślić, że jest to niesamowicie wydajne rozwiązanie. Za roletę rzymską do okien dachowych trzeba zapłacić średnio o 25% więcej niż za zwykłą roletę rzymską, ale warto.  Pomieszczenie nabierze całkowicie innego stylu i charakteru. Jego wystrój będzie o wiele bardziej wyjątkowy ponieważ rolet rzymskich na okna dachowe nie spotkamy w każdym domu.

roleta na okno dachowe

Roleta na okno dachowe. Rzymska? Proszę bardzo…

Rolety dachowe stanowią nie lada wyzwanie. Często montowane bezpośrednio do okna może stwarzać więcej problemów niż nieść korzyści. Nasze rozwiązanie pozwala na zachowanie struktur okna nienaruszonymi i przez to jego gwarancji, a jednocześnie podnosi poziom stylu w pomieszczeniu.

Okna dachowe, często są mocowane we wnękach. W zależności od ich umiejscowienia stosujemy kilka rozwiązań. Najpopularniejsze jest jednak mocowanie na szynach, przed wnęką okna, na skośnej ścianie pomieszczenia. Nasze rolety dachowe są tak skonstruowane, że nic z nich nie „zwisa”. Odpowiednio napięty materiał zawsze tworzy gustowny i lekki widok, a konstrukcja trzyma się pewnie.

Zasłanianie i odsłanianie rolety rzymskiej na okno dachowe jest bardzo łatwe. Nie sprawia problemu nawet młodszym użytkownikom. Mechanizm działa równo, bez opóźnień, nie powoduje szarpnięć – działa po prostu tak jak byśmy tego chcieli 😁

Różnice między produktem gotowym, a roletami na zamówienie.

Zamówienie rolety gotowej mija się z celem kiedy chcemy nadać naszemu wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu.

Decydując się na nasze produkty i styl pracy, masz pewność, że zaaranżowanie wnętrz będzie na najwyższym poziomie. Możemy na przykład dobrać odpowiednią tkaninę na zasłony, a z niej wykonać także roletę.

Spójność kompozycji zachowana może być w całym Twoim domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom najwyższych standardów hotelarskich, naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o najdrobniejszych szczegółach. W związku z rozwojem naszej firmy i rosnącym możliwościom obsługi klientów, postanowiliśmy, że udostępnimy najwyższej jakości produkty także klientom prywatnym. 

Zainteresowanie naszymi rozwiązaniami rolet dachowych ciągle rośnie. Cieszymy się mogąc oferować wypracowany w środowisku luksusowych hoteli produkt i zaproponować go osobom o wysokich wymaganiach jakościowych – w rozsądnej cenie.

Decydując się na nasze produkty, mają Państwo pewność najwyższej jakości, niedostępnych na rynku ogólnym rolet. Każda roleta jest inna. Inne są jej wymiary, inne są materiały. Nasze rolety na okna dachowe to coś nietuzinkowego. Coś czym można się pochwalić.

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

zapraszamy na nasze social media

Zaufali nam...

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Scroll to Top
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.