Krawcowa przy maszynie do szycia
Zestaw krawiecki

krawcowa Poznań - czy tego szukasz?...

Świetnie!

właścicielka, p. Małgorzata

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek i jestem założycielką firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka. Jedną z możliwości jest to, że znalazłeś/aś tą zakładkę wpisując krawcowa Poznań w wyszukiwarkę. Oznacza to, że albo szukasz krawca w Poznaniu albo poszukujesz pracy jako krawiec/krawcowa. W obydwu tych przypadkach – świetnie się składa.

Jako założycielka MDiA mam nadzieję, że znajdziesz w naszej firmie to czego oczekujesz. Dokładamy wszelkich starań żeby wypuszczać produkt najwyższej jakości dlatego musisz wiedzieć, że Twoje umiejętności, te które posiadasz lub zdobędziesz dzięki pracy w MDiA Poznań, pomogą Ci w Twojej przyszłej karierze. Przyjazna atmosfera, ciągły rozwój. Dołącz do nas jeżeli masz pasję do krawiectwa. Zapraszam. 

Więcej na temat pracy:

W naszej firmie, jeżeli chodzi o nowe krawcowe bądź krawców, jest jeden warunek: musisz potrafić ustawiać maszynę do szycia pod dowolny rodzaj tkaniny. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek doświadczenie w szyciu firan lub zasłon podziała to ogromnie na Twoje szanse na pracę na wyższej stawce godzinowej. Jeżeli masz mnóstwo pomysłów na ciekawe dekoracje, nie boisz się eksperymentować – zapraszam do kontaktu.

Co oferujemy

  • praca na pełen etat,
  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę).
  • możliwość szkolenia się i powiększania wiedzy w krawiectwie. Po pracy w naszej firmie, będziesz jedną z najlepszych w swoim fachu.
  • Świetne warunki pracy dla szwaczek, dobrze zaprojektowana, wyposażona szwalnia i krojownia
  • Duże możliwości rozwoju – przez to też podnoszenia pensji.

Wynagrodzenie:

3 600,00zł – 4 200,00zł /miesiąc (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.