małe logo małgorzata dekoracja i automatyka
+48 601 782 190

Szukamy krawca/krawcowej!
Czy to Twoje nowe miejsce pracy?

To nie będzie zwykła posadka osoby, która ma coś tam przeszyć lub podwinąć.  Nie prowadzimy także produkcji liniowej, więc będziesz musiał/musiała podejść do każdej uszytej firany, zasłony lub rolety rzymskiej indywidualnie. Każda osoba zajmuje się od początku do końca (oprócz wykrojów) szyciem danej sztuki.

Szukamy krawca/krawcowej!
Czy to Twoje nowe miejsce pracy?

To nie będzie zwykła posadka osoby, która ma coś tam przeszyć lub podwinąć.  Nie prowadzimy także produkcji liniowej, więc będziesz musiał/musiała podejść do każdej uszytej firany, zasłony lub rolety rzymskiej indywidualnie. Każda osoba zajmuje się od początku do końca (oprócz wykrojów) szyciem danej sztuki.

Kogo poszukujemy?

Poszukujmy doświadczonych, wykwalifikowanych krawcowych do szycia dekoracji okiennych w naszej firmie Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o. w Poznaniu.

 

Nasze wymagania w skrócie:

  • Doświadczenie w szyciu różnych produktów końcowych tj. zasłon, firan, rolet rzymskich etc., wykonanych z różnego rodzaju tkanin
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Oczekujemy dużego poczucia estetyki
  • Oczekujemy rzetelnego podejścia (czas jaki poświęcasz na uszycie dekoracji ma mniejsze znaczenie niż jakość produktu) 
  • Mile widziane doświadczenie w szyciu dekoracji okiennych

 

Co dostajesz w zamian?:

Jeżeli spełnisz powyższe wymagania możesz liczyć na najlepsze wynagrodzenia w branży. (W zależności od twojego zaangażowania i umiejętności nawet 4000 do ręki na miesiąc) Oczywiście na rzetelnych warunkach umowy o pracę. Krawcowe pracujące w naszej firmie, oprócz tego mają możliwość pracy na bardzo nowoczesnym sprzęcie, w doświadczonym zespole.

 

Więcej na temat pracy…

Żeby pracować jako krawiec/krawcowa w naszej firmie musisz mieć doświadczenie w szyciu różnych dekoracji wykonanych z różnego rodzaju tkanin. Byłoby świetnie jakbyś miał/miała także doświadczenie w szyciu dekoracji okiennych. Jeżeli potrafisz szyć, nie powinno być dla ciebie problem tworzenie także firan, zasłon czy rolet rzymskich. Najważniejsza jest dla nas dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Kompletnie nie tolerujemy jakiejkolwiek „spychologii” – musisz wiedzieć, że jako odpowiedzialna firma świadczymy najwyższej jakości usługi za które chętnie płacą nasi klienci. Nasze dekoracje szyjemy z różnych tkanin. Dostaniesz do dyspozycji cały zestaw narzędzi do dostosowania swojej maszyny, ale musisz wiedzieć jak to zrobić. Od krawcowych i krawców oczekujemy dużego poczucia estetyki. Nie możesz pozwolić żeby jakiś produkt, który już na etapie produkcji wyglądał po prostu nieestetycznie trafił do klienta. Zawsze możesz zasięgnąć rady od bardziej  doświadczonych koleżanek i kolegów. W pracy będziesz od 8:00 do 16:00. Staramy się unikać nadgodzin.

 

Czy mamy jakieś ograniczenia?

Jesteś w wieku 50-63? Nie przejmuj się!

W naszym zespole znajdą również miejsce także super doświadczone osoby w wieku powyżej 50 lat. Jako, że stawiamy na świetną jakość, Jesteście dla nas wyjątkowo ważni. Bez Waszych nierzadko dziesiątek lat doświadczenia, nie bylibyśmy w stanie tak ekspresowo rozwiązywać każdego problemu technicznego.

Pochodzisz z Ukrainy lub Białorusi?

To żaden problem. Jeżeli dołączysz do naszego zespołu pomożemy ci ze wszystkimi formalnościami. W naszej firmie nikt nie jest dyskryminowany ze względu na swoją narodowość czy przekonania. Jeżeli więc wykażesz się umiejętnościami i zaangażowaniem, możesz być pewna/pewny, że znajdziemy dla ciebie miejsce w naszym zespole.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy? Zadzwoń!

Opis procesu rekrutacji krok po kroku:

 

Składanie aplikacji

Kiedy prześlesz nam swoje CV, przeanalizujmy je pod kątem twojego doświadczenia w pracy jako Krawcowa/Szwaczka oraz innych pożądanych kwalifikacji. Możesz aplikować do nas za pomocą formularza na dole tej strony, e-mailem lub telefonicznie pod numerem +48 601 782 190

Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu aplikacji po prostu zadzwonimy do ciebie. Porozmawiamy więcej o twoim doświadczeniu oraz projektach, materiałach na których pracowałaś lub pracujesz. Podczas rozmowy, umówimy się także na spotkanie.

Spotkanie i Przeszycia 

Nieodłącznym etapem rekrutacji jest także spotkanie w naszej szwalni, wraz z wstępnymi „przeszyciami”. Zwykle trwa to ok dwie godziny. W tym czasie sprawdzamy twoje podstawowe umiejętności krawieckie, niezbędne do szycia dekoracji okiennych. Nie musisz się także przejmować, że zabraknie ci czasu na wykonanie jakiegoś zadania. Podczas ich wykonywania dostaniesz naszą pełną pomoc i tyle czasu ile potrzebujesz.

2 tygodnie próbne 

Jeżeli będziesz mieć wystarczające umiejętności, zaprosimy cię na dwa tygodnie próbne. W ich tracie, wdrożymy cię do szycia naszych produktów ale przede wszystkim zobaczysz jak pracuje się w naszej firmie. Będziemy mieć także okazję żeby poznać się lepiej.

Numer telefonu z którego dzwonimy (+48) 601 782 190

Pracujemy od 8-ej -16-ej a podstawowe wynagrodzenie to 4 tys. zł netto/mies.

Wiek to tylko liczba

W naszym zespole znajdą się także super doświadczone osoby w wieku powyżej 50 lat. 

Jako że stawiamy na świetną jakość, jesteście dla nas wyjątkowo ważni. Bez waszych nierzadko dziesiątek lat doświadczenia, nie byliśmy by wstanie tak ekspresowo rozwiązywać każdego problemu technicznego.

U nas szyją obywatele różnych krajów

Jeżeli pochodzisz z Ukrainy lub Białorusi to żaden problem. Dołączając do naszego zespołu pomożemy ci ze wszystkimi formalnościami. W naszej firmie nikt nie jest dyskryminowany ze względu na swoją narodowość czy przekonania. Jeżeli więc wykażesz się umiejętnościami i zaangażowaniem, możesz być pewna że znajdziemy dla ciebie miejsce w naszym zespole.

Chcesz aplikować? Nic prostszego!

Wyślij do nas poniższy formularz!
Wpisz ile masz lat doświadczenia w pracy jako krawiec/krawcowa:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Pochwal się swoim doświadczeniem
Napisz gdzie pracowałeś/aś i co robiłeś/aś ...
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Twoje imię
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Twoje nazwisko
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Twój adres email
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Podaj swój numer telefonu:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Załącz swoje CV ... (opcjonalnie)
Dodaj...
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Kiedy możesz zacząć pracę?
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zadaj nam jakieś pytania ... (opcjonalnie)
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zgoda na przetwarzanie danych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie procesów rekrutacyjnych, odpowiedzi na przesłany przeze mnie formularz przez Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty handlowej, obsługi klienta oraz kontaktu telefonicznego. Oświadczam, że zostałem(-am) poinformowany(-a) o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych info@malgorzata.poznan.pl spod adresu, którego dotyczy powyższa zgoda.
Musisz wyrazić zgodę na postanowienia naszej Polityki Prywatności
Musisz wyrazić zgodę żeby wysłać formularz.
Zgoda na udział w procesie rekrutacji
yrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Musisz wyrazić zgodę na udział w rekrutacji
Musisz wyrazić zgodę żeby wysłać formularz.
Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 3 głosów.
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.