elektryczne panele japońskie • wycena • przykładowa realizacja

Panele Japońskie

Dlaczego polecamy panele Japońskie?

Chociaż główna cecha paneli Japońskich to ich prostota, to z oczywiście nie mam tu na myśli tylko stylu. Panele tworzą surowy klimat, a wnętrza w których zostaną zastosowane nabiorą typowo Japońskiego, powściągliwego charakteru.

Oczywiście, nie wszędzie pożądamy tego efektu.

W wyniku tego, że panele świetnie sprawdzą się w stylach stawiających na prostotę formy jak np. styl skandynawski, oczywiście polecamy je również osobom lubiącym minimalizm.

Istotnie, genialnie wyglądają w salach konferencyjnych czy przestrzeniach biurowych firm nastawionych na nowoczesność oraz które chcą zaznaczyć swój ład korporacyjny choć nie tylko.

Oferta paneli Japońskich.

Dlatego, kiedy zamawiasz nasze elektryczne panele upewniasz się, że posłużą długo. Ich bezawaryjność, to wygoda. Przez to nadasz Twojemu wnętrzu unikatowy charakter.

Z pewnością, zamawiając panele w naszej firmie decydujesz się na produkt najwyższej jakości. Na sprawne działanie paneli otrzymasz 36-cio miesięczną gwarancję.

Ze względu na to, że do pracy podchodzimy całościowo, dlatego będziemy z tobą od zamówienia poprzez projekt, aż do gotowego produktu. Przede wszystkim, dzwoń do nas jeśli pojawią się dodatkowe pytania na temat czegokolwiek związanego z tym, choć nie tylko produktem.

Budowa paneli elektrycznych.

Istotnie, chociaż na pierwszy rzut oka panele Japońskie z wyglądu są  jakby były wykonane z tworzywa to nie –  oczywiście, panele Japońskie wykonane są z tkanin. Chociaż mamy tu dowolność to najczęściej są wykonane z tkanin o 100 %-owej zawartości poliestru. Choć ma to znaczenie głównie ze względu na łatwość utrzymania czystości. W związku z tym również małe wymagania co do konserwacji.

Oczywiście, nowoczesne budownictwo stawia często na duże przeszklone przestrzenie, które mogą stanowić wyzwanie dla projektantów. Chociaż, to rozwiązanie, które charakteryzuje duża estetyka, prostota i nadawanie pomieszczeniu unikatowego charakteru, rozważ do niego panele Japońskie. Kończąc, elektryczne panele Japońskie są napędzane silnikiem elektrycznym o bardzo prostej budowie. Oczywiście, są energooszczędne i stosunkowo do rozmiarów – dużej mocy. Godne uwagi jest, że sterowane są drogą radiową. Chociaż służy do tego panel montowany na ścianę, można też skorzystać z aplikacji na telefonie z androidem lub iosem.

panele japońskie
panele japońskie

Corcel

Corcel to tkanina firankowa siatkowa. Wydaje się, że składa się z delikatnych koralików, ale to efekt bardzo ciekawego splotu. Ma delikatny połysk. Świetnie sprawdza się jako tkanina na panele japońskie ponieważ jest bardzo przewiewna, wpuszcza również dużo światła, a przy tym daje dużo intymności. Izolują również od wszelkiego rodzaju owadów 🦟

Kalcet

Wspaniale prezentuje się jako panel Japoński oraz firanka. Dzięki jej strukturze można uzyskać świetny efekt. Przejście gradientowe od koloru szarego lub kremowego w biały, dodatkowo postrzępione, tworzy niesamowity efekt wizualny. Dzięki niemu pomieszczenia stają się większe a jednocześnie przytulne. Często wybierany jest jako jedyny element dekoracji okiennej.

panele japońskie
panele japońskie

Hornet

Tkanina firankowa Hornet świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Bardzo popularny wzór nawiązujący do plastra miodu. Idealnie nadaje się do stylu nowoczesnego jak i glamour. 

Samblert

Tkanina dekoracyjna o bardzo regularnym i twardym splocie. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz świetnie uzupełniając ten styl. Jest to bardzo regularna tkanina której piękno drzemie w barwie. Panele Japońskie wykonane z tej tkaniny posłużą długo i bezproblemowo.

panele japońskie
panele japońskie

Libnet

Tkanina typu linen-look. Świetnie sprawdzi się w jasnym, nowoczesnym wnętrzu. Wspominamy o niej również w zakładce rolety rzymskie, ponieważ wykonane z tego typu tkanin nadadzą naszemu wnętrzu prywatności oraz wpuszczą dużo światła w ciągu dnia. Podobnie w przypadku paneli Japońskich, jednak tutaj można ją podziwiać w pełnej okazałości.

Przykładowa realizacja!

Elektryczne panele Japońskie 400×280 cm (typowe okno w sypialni) 

1600 zł*

*cena waha się w zależności od rodzaju tkaniny

Zasłony zaciemniające Małgorzata Dekoracja i Automatyka
Pracujemy głównie na terenie Poznania i okolic,
ale oferujemy usługi w całym kraju.
Jesteśmy firmą której tradycje sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.
Od ponad 30 lat świadczymy ekskluzywne usługi w rozsądnych cenach.
Sprowadzamy tkaniny z całego świata, żeby oferować to co najlepsze.
Wszystko robimy ręcznie – szyjemy, składamy komponenty i ciągle się doskonalimy…

Firma Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. istnieje od ponad 30 lat. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cenimy profesjonalizm, fachowość i zawsze dajemy z siebie 100 procent. Dzięki doświadczeniu oferujemy produkty PREMIUM w rozsądnych cenach. 

Pobierz aplikację Smart-Life!

Zaufali nam...

poniżej widać nasze realizacje elektrycznych paneli Japońskich

Umów się na spotkanie!

Dojeżdżamy do klientów z całej Polski

zajrzyj na nasze social media

zobacz artykuł o roletach na okna dachowe, naszego projektu 😉

Przewiń do góry