elektryczne panele japońskie • 3 sposoby na piękno • MDiA Poznań

Elektryczne panele japońskie w najnowszym wydaniu!

Elektryczne panele japońskie przeszły niedawno metamorfozę. Ich styl znacznie się poprawił, a to za sprawą nowego rozwiązania jakim jest system EaseIN i EaseOUT. Polega to na tym, że silnik nieco zwalnia pod koniec pracy. W momencie kiedy panel “dojeżdża” do końca szyny – silnik wychamowuje powoli co wygląda niesamowicie gładko. Nie powoduje to szarpnięć i kołysania paneli. Zachęcamy do zobaczenia na żywo możliwości nowych systemów.

Dlaczego polecamy panele Japońskie?

Chociaż główna cecha paneli Japońskich to ich prostota, to oczywiście nie mam tu na myśli tylko stylu. Panele tworzą surowy klimat, a wnętrza w których zostaną zastosowane nabiorą typowo Japońskiego, powściągliwego charakteru.

Oczywiście, nie wszędzie pożądamy tego efektu.

W wyniku tego, że panele świetnie sprawdzą się w stylach stawiających na prostotę formy jak np. styl skandynawski, oczywiście polecamy je również osobom lubiącym minimalizm.

Istotnie, genialnie wyglądają w salach konferencyjnych czy przestrzeniach biurowych firm nastawionych na nowoczesność oraz które chcą zaznaczyć swój ład korporacyjny choć nie tylko.

Budowa elektrycznych paneli japońskich.

Istotnie, chociaż na pierwszy rzut oka panele Japońskie z wyglądu są  jakby były wykonane z tworzywa to nie –  oczywiście, panele Japońskie wykonane są z tkanin. Chociaż mamy tu dowolność to najczęściej są wykonane z tkanin o 100 %-owej zawartości poliestru. Choć ma to znaczenie głównie ze względu na łatwość utrzymania czystości. W związku z tym również małe wymagania co do konserwacji.

Oczywiście, nowoczesne budownictwo stawia często na duże przeszklone przestrzenie, które mogą stanowić wyzwanie dla projektantów. Chociaż, to rozwiązanie, które charakteryzuje duża estetyka, prostota i nadawanie pomieszczeniu unikatowego charakteru, rozważ do niego panele Japońskie. Kończąc, elektryczne panele Japońskie są napędzane silnikiem elektrycznym o bardzo prostej budowie. Oczywiście, są energooszczędne i stosunkowo do rozmiarów – dużej mocy. Godne uwagi jest, że sterowane są drogą radiową. Chociaż służy do tego panel montowany na ścianę, można też skorzystać z aplikacji na telefonie z androidem lub iosem.

Oferta paneli Japońskich.

Dlatego, kiedy zamawiasz nasze elektryczne panele upewniasz się, że posłużą długo. Ich bezawaryjność, to wygoda. Przez to nadasz Twojemu wnętrzu unikatowy charakter.

Z pewnością, zamawiając panele w naszej firmie decydujesz się na produkt najwyższej jakości. Na sprawne działanie paneli otrzymasz 36-cio miesięczną gwarancję.

Ze względu na to, że do pracy podchodzimy całościowo, dlatego będziemy z tobą od zamówienia poprzez projekt, aż do gotowego produktu. Przede wszystkim, dzwoń do nas jeśli pojawią się dodatkowe pytania na temat czegokolwiek związanego z tym, choć nie tylko produktem.

elektryczne panele japońskie
Elektryczne panele japońskie z białej firanki
Panele japońskie schowane za zasłonami
Czarne zasłony z kryształkami a za nimi panele japońskie
Skórzana kanapa, na niej turkusowe poduszki , czarne zasłony za którymi są panele japońskie

Przykładowe tkaniny na Panele Japońskie...

Propozycja firanki siatkowej Corcel na panele japońskie

Corcel

Corcel to tkanina firankowa siatkowa. Wydaje się, że składa się z delikatnych koralików, ale to efekt bardzo ciekawego splotu. Ma delikatny połysk. Świetnie sprawdza się jako tkanina na panele japońskie ponieważ jest bardzo przewiewna, wpuszcza również dużo światła, a przy tym daje dużo intymności. Izolują również od wszelkiego rodzaju owadów 🦟

Kalcet

Wspaniale prezentuje się jako panel Japoński oraz firanka. Dzięki jej strukturze można uzyskać świetny efekt. Przejście gradientowe od koloru szarego lub kremowego w biały, dodatkowo postrzępione, tworzy niesamowity efekt wizualny. Dzięki niemu pomieszczenia stają się większe a jednocześnie przytulne. Często wybierany jest jako jedyny element dekoracji okiennej.

Propozycja biało-szarej wersji Kalcet na panele japońskie
Propozycja złotej tkaniny Hornet na panele japońskie

Hornet

Tkanina firankowa Hornet świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Bardzo popularny wzór nawiązujący do plastra miodu. Idealnie nadaje się do stylu nowoczesnego jak i glamour. 

Samblert

Tkanina dekoracyjna o bardzo regularnym i twardym splocie. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz świetnie uzupełniając ten styl. Jest to bardzo regularna tkanina której piękno drzemie w barwie. Panele Japońskie wykonane z tej tkaniny posłużą długo i bezproblemowo.

Propozycja tkaniny Lynx w kolorze złotym na panele japońskie
Propozycja tkaniny białej linen look na panele japońskie

Libnet

Tkanina typu linen-look. Świetnie sprawdzi się w jasnym, nowoczesnym wnętrzu. Wspominamy o niej również w zakładce rolety rzymskie, ponieważ wykonane z tego typu tkanin nadadzą naszemu wnętrzu prywatności oraz wpuszczą dużo światła w ciągu dnia. Podobnie w przypadku paneli Japońskich, jednak tutaj można ją podziwiać w pełnej okazałości.

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

zapraszamy na nasze social media

Przewiń do góry