panele japońskie z obsługą ze smartfona • Małgorzata Poznań

Panele Japońskie

Dlaczego polecamy panele Japońskie?

Chociaż główna cecha paneli Japońskich to ich prostota, to z oczywiście nie mam tu na myśli tylko stylu. Panele tworzą surowy klimat, a wnętrza w których zostaną zastosowane nabiorą typowo Japońskiego, powściągliwego charakteru.

Oczywiście, nie wszędzie pożądamy tego efektu.

W wyniku tego, że panele świetnie sprawdzą się w stylach stawiających na prostotę formy jak np. styl skandynawski, oczywiście polecamy je również osobom lubiącym minimalizm.

Istotnie, genialnie wyglądają w salach konferencyjnych czy przestrzeniach biurowych firm nastawionych na nowoczesność oraz które chcą zaznaczyć swój ład korporacyjny choć nie tylko.

Oferta paneli Japońskich.

Dlatego, kiedy zamawiasz nasze elektryczne panele upewniasz się, że posłużą długo. Ich bezawaryjność, to wygoda. Przez to nadasz Twojemu wnętrzu unikatowy charakter.

Z pewnością, zamawiając panele w naszej firmie decydujesz się na produkt najwyższej jakości. Na sprawne działanie paneli otrzymasz 36-cio miesięczną gwarancję.

Ze względu na to, że do pracy podchodzimy całościowo, dlatego będziemy z tobą od zamówienia poprzez projekt, aż do gotowego produktu. Przede wszystkim, dzwoń do nas jeśli pojawią się dodatkowe pytania na temat czegokolwiek związanego z tym, choć nie tylko produktem.

Budowa paneli elektrycznych.

Istotnie, chociaż na pierwszy rzut oka panele Japońskie z wyglądu są  jakby były wykonane z tworzywa to nie –  oczywiście, panele Japońskie wykonane są z tkanin. Chociaż mamy tu dowolność to najczęściej są wykonane z tkanin o 100 %-owej zawartości poliestru. Choć ma to znaczenie głównie ze względu na łatwość utrzymania czystości. W związku z tym również małe wymagania co do konserwacji.

Oczywiście, nowoczesne budownictwo stawia często na duże przeszklone przestrzenie, które mogą stanowić wyzwanie dla projektantów. Chociaż, to rozwiązanie, które charakteryzuje duża estetyka, prostota i nadawanie pomieszczeniu unikatowego charakteru, rozważ do niego panele Japońskie. Kończąc, elektryczne panele Japońskie są napędzane silnikiem elektrycznym o bardzo prostej budowie. Oczywiście, są energooszczędne i stosunkowo do rozmiarów – dużej mocy. Godne uwagi jest, że sterowane są drogą radiową. Chociaż służy do tego panel montowany na ścianę, można też skorzystać z aplikacji na telefonie z androidem lub iosem.

Firma Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. istnieje od ponad 30 lat. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cenimy profesjonalizm, fachowość i zawsze dajemy z siebie 100 procent. Dzięki doświadczeniu oferujemy produkty PREMIUM w rozsądnych cenach. 

Pobierz aplikację Smart-Life!

Zaufali nam...

poniżej widać nasze realizacje elektrycznych paneli Japońskich

Umów się na spotkanie!

Dojeżdżamy do klientów z całej Polski

zajrzyj na nasze social media

zobacz artykuł o roletach na okna dachowe, naszego projektu 😉

Przewiń do góry