dekoracje okienne mervino™ special ⋆ nowoczesne rozwiązania

Dekoracje okienne – niestandardowe okno to już nie problem.

Istotnie, niestandardowe okna w nowym budownictwie to już praktycznie standard. Dlatego, nasza firma, jako jedna z niewielu w Polsce, specjalizuje się w zamówieniach specjalnych. Okrągłe, półokrągłe czy też okna po łukach są oczywiście dla nas wyzwaniem, ale nasz doświadczony zespół nigdy nie poddał. Sprostaliśmy wszystkim stawianym przed nami wyzwaniami.

Dekoracje okienne mogą przysporzyć wielu problemów. Często, kwestia dekoracji okna nie jest brana pod uwagę podczas projektowania budynku co może prowadzić do utrudnień w późniejszej aranżacji wnętrz. Ale nie ma sytuacji bez wyjścia.

Dekoracja niestandardowych okien to wyzwanie, któremu sprosta tylko bardzo doświadczony zespół projektantów. Jako nieliczni w Polsce oferujemy rozwiązania typu pokaż nam swoje okno, a my zadbamy o jego wystrój.

Dlatego, to co nas cechuje w pracy to dbałość o najdrobniejsze detale. Korzystający z naszych usług właściciele najlepszych hoteli w Polsce często mówią nam, że stawiamy poprzeczkę niezwykle wysoko.

Nasze produkty to nie tylko innowacyjność, styl i jakość, ale to też odpowiednie podejście do finansów. Niejednokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją kiedy to nasze ceny były znacznie, bo czasami aż o 40% niższe niż ceny konkurencji.

Dbamy o każdy aspekt naszej działalności, dlatego decydując się na nasze usługi, wybierasz świetną jakość i cenę.

Na filmie widać roletę pionową po łuku. Zadanie było dość tródne, ale odpowiednio pobrane wymiary okien oraz zakrzywienia pozwoliły na bezproblemową realizację.

Szyny aluminiowe przygotowaliśmy specjalnie pod to konkretne zamówienie. Było trochę zabawy ze złapaniem odpowiedniego kąta na giętarce, ale poszło nam bardzo sprawnie.

Po przyjeździe do klienta z gotowym produktem, pozostało odpowiednie zamontowanie oraz kalibracja.

Jeśli mają Państwo więcej pytań na temat naszych rozwiązań, czekamy na telefon lub e-mail. Chętnie zajmiemy się Państwa problemem 🙂

mervino™ special

to nasza marka, która powstała na potrzeby naszej działalności w kwestii niestandardowych zamówień dekoracji okiennych.

chcemy, żeby nasze szczególne zamówienia były kojarzone właśnie z marką mervino™ special ponieważ często wymagają indywidualnego podejścia oraz dużego nakładu pracy projektantów.

co wchodzi w skład rozwiązań Mervino™

szyna Mervino™ KS

szyna Mervino™ MKS

Szyna Systemowa Mervino™ DM

Panele Japońskie Mervino™ PT 1.0

Rolety Rzymskie Mervino™ Cieco

Karnisze elektryczne Mervino™ DM 3.6

Karnisze elektryczne Mervino™ DM 4.6

Dzięki zastosowaniu wymienionych powyżej komponentów systemów Mervino™, jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejszą realizację.

Modułowość podzespołów sprawia, że nie ma limitu jeżeli chodzi o długość szyn, kąty. Posiadamy łączniki które niwelują najdrobniejsze drgania. Przejście zasłon przez łącznik jest ledwo słyszalne.

Szyny produkujemy w maksymalnie sześciometrowych odcinkach, które w miarę potrzeby łączymy ze sobą jeszcze przed montażem. 

Zastosowanie naszych rozwiązań dekoracyjnych znajdują też miejsce w teatrach, salach kinowych czy koncertowych. Nie ograniczamy się jedynie do realizacji prostych zamówień, ale staramy się ciągle rozwijać i poprawiać nasze systemy.

Dlatego, nasz autorski pomysł montażu dwóch silników na jednej szynie cieszy się ogromnym uznaniem w branży. Mamy za sobą wiele realizacji na salach bankietowych, kameralnych scenach teatralnych czy dużych halach widowiskowych.

Polecamy kontakt z nami szczególnie tym osobom, które podczas próby realizacji ambitnego projektu spotkały się z odmową wykonania zamówienia przez inne firmy, z przyczyn technicznych.

Obiecujemy, że znajdziemy rozwiązanie na każdy, nawet najodważniejszy projekt, o którym Państwo pomyślą.

Zaufali nam...

Rozpocznij rozmowę ...
1
Cześć! Dziękujemy za wizytę na naszej stronie. Kliknij żeby rozpocząć rozmowę :)

Zacznij rozmowę

Przewiń do góry

Skontaktuj się ze mną lub zostaw swoje dane...

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Małgorzata Kaczmarek

Profesjonalnie doradzę w dekoracji i automatyce okien, ...

Tel. kom. +48 601 782 190