Jak Dekorować Skośne Okna? ⋆ Nasze Rozwiązania

Zasłony na skośne okna – moda na nowoczesność

16 grudnia 2020

Podgląd treści na blogu

Zasłony na skośne okna to temat wielu poszukiwań w internecie. Coraz częściej, goniąc za nowoczesnością, stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania. Jako firma specjalizująca się w zadaniach specjalnych wiemy to najlepiej. Dlatego uważamy, że dzisiaj nie wystarczy tylko mieć nadzieję, że postęp nie wyrzuci nas z rynku – zaczęła się wielopoziomowa walka o to kto przegoni innych w rozwiązywaniu problemów. Zauważyliśmy, że co jakiś czas, a ostatnio w 2016 roku nastała nowa moda w świecie karniszy elektrycznych. Pojawiły się skośne okna – nowy wyznacznik luksusu i oryginalności. Co za tym idzie nadal ma to konsekwencje w dzisiejszej dekoracji okien. Czy uda nam się dogonić postęp?

Technologicznie gotowi do działania

Naszym celem, który przyświeca nam od kilku lat, jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. To dlatego nieustannie unowocześniamy park maszynowy, inwestujemy w pracowników oraz ich umiejętności. Ale jest jeszcze jeden powód. Chcemy żeby nasze rozwiązania oraz możliwości spełniały wymagania rynku. Dążenie do dostosowania się do potrzeb rynku to jedno. My idziemy o krok dalej i chcemy wyprzedzać trendy, które docierają do nas z opóźnieniem, z innych zakątków naszej planety.

Zasłony na skośne okna – jak są wykonane?

Zasłona na każde okno powinna być uszyta na wymiar. Dlaczego? Otóż dlatego, że nawet najlepiej ustandaryzowany wymiar gotowych zasłon nie zastąpi oka profesjonalisty. Czasami marszczenie powinno być większe, czasami mniejsze. Dlatego jeżeli chodzi o zasłony na skośne okna jedynie profesjonalnie przeszkolony i doświadczony zespół pomorze w tym skomplikowanym zadaniu. Nie chcę wchodzić tutaj w szczegóły, ale warto pamiętać o odpowiednim pobraniu pomiarów włącznie z kątem nachylenia skosu. Bez tego ani rusz.

Zasłony na skośne okna

To jak tworzymy zasłony na skośne okna, szczegółowo opisujemy tutaj

Firany na skośne okna – czy jest różnica w przygotowaniu?

Wydawało by się, że „krojenie” zasłon na skośne okna to zadanie bardzo podobne i rzeczywiście tak jest. Jednak, warto pamiętać, szczególnie w przypadku firan siatkowych, że często będziemy ograniczeni do wybrania kąta kroju na 45 procent – w zależności od rodzaju siatki. Jest jeszcze kilka różnic w przygotowywaniu i pobieraniu wymiarów firan na skośne okna, ale nie są to zbyt skomplikowane czynności. Jak zawsze – pomaga tutaj doświadczenie.

Jeżeli firanka na skośne okno to jaka?

Jak wszyscy wiemy, równie ważną kwestią co rodzaj zawieszenia firany na skośne okno, są jej właściwości. Cechy tkanin na nie są praktycznie analogiczne do tych pożądanych na zasłony. A więc, po pierwsze musimy pamiętać o miękkości takiej firanki. Twarde nie będą dobrze układały się po zsunięciu, co więcej gdy wybierzemy opcje z parkowaniem firany do niższego boku skosu, bardzo szybko pojawią się na nich zagniecenia. Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć firankę LIBNET odporną na zagniecenia. Jej specjalny, naturalny splot nici to właśnie umożliwia. Dodajmy jeszcze że jest ona wykonana z poliestru w 100% z recyclingu.

Przy rozwiązaniu z firanami na skośne okno na niższym boku, bardzo istotny również będzie kolor. Najlepiej unikać wtedy odcieni bieli a iść w stronę delikatnych szarości. Na takich firankach nie tylko nie będą widoczne ewentualne zabrudzenia od kurzu ale także zdecydowanie lepiej będą one załamywały światło wpadające przez nasze skośne okna🌞

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.