Zasłony na skośne okna – moda na nowoczesność

16 grudnia 2020

Podgląd treści na blogu

Zasłony na skośne okna to temat wielu poszukiwań w internecie. Coraz częściej, goniąc za nowoczesnością, stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania. Jako firma specjalizująca się w zadaniach specjalnych wiemy to najlepiej. Dlatego uważamy, że dzisiaj nie wystarczy tylko mieć nadzieję, że postęp nie wyrzuci nas z rynku – zaczęła się wielopoziomowa walka o to, kto przegoni innych w rozwiązywaniu problemów. Zauważyliśmy, że co jakiś czas, a ostatnio w 2016 roku, nastała nowa moda w świecie karniszy elektrycznych. Pojawiły się skośne okna – nowy wyznacznik luksusu i oryginalności. Co za tym idzie nadal ma to konsekwencje w dzisiejszej dekoracji okien. Czy uda nam się dogonić postęp?

Technologicznie gotowi do działania

Naszym celem, który przyświeca nam od kilku lat, jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. To dlatego nieustannie unowocześniamy park maszynowy, inwestujemy w pracowników oraz ich umiejętności. Ale jest jeszcze jeden powód. Chcemy, żeby nasze rozwiązania oraz możliwości spełniały wymagania rynku. Dążenie do dostosowania się do potrzeb rynku to jedno. My idziemy o krok dalej i chcemy wyprzedzać trendy, które docierają do nas z opóźnieniem, z innych zakątków naszej planety.

Zasłony na skośne okna – jak są wykonane?

Zasłona na każde okno powinna być uszyta na wymiar. Dlaczego? Otóż dlatego, że nawet najlepiej ustandaryzowany wymiar gotowych zasłon nie zastąpi oka profesjonalisty. Czasami marszczenie zasłon na skośne okna powinno być większe, czasami mniejsze. Dlatego, jeżeli chodzi o zasłony na skośne okna, jedynie profesjonalnie przeszkolony i doświadczony zespół pomoże w tym skomplikowanym zadaniu. Nie chcę wchodzić tutaj w szczegóły, ale warto pamiętać o odpowiednim pobraniu pomiarów, włącznie z kątem nachylenia skosu. Bez tego ani rusz.

Zasłony na skośne okna

To, jak tworzymy zasłony na skośne okna, szczegółowo opisujemy tutaj

Firany na skośne okna – czy jest różnica w przygotowaniu?

Wydawałoby się, że „krojenie” zasłon na skośne okna to zadanie bardzo podobne i rzeczywiście tak jest. Jednak warto pamiętać, szczególnie w przypadku firan siatkowych, że często będziemy ograniczeni do wybrania kąta kroju na 45 procent – w zależności od rodzaju siatki. Jest jeszcze kilka różnic w przygotowywaniu i pobieraniu wymiarów firan na skośne okna, ale nie są to zbyt skomplikowane czynności. Jak zawsze – pomaga tutaj doświadczenie.

Jeżeli firanka na skośne okno, to jaka?

Jak wszyscy wiemy, równie ważną kwestią co rodzaj zawieszenia firany na skośne okno, są jej właściwości. Cechy tkanin na nie są praktycznie analogiczne do tych pożądanych na zasłony. A więc, po pierwsze musimy pamiętać o miękkości takiej firanki. Twarde nie będą dobrze układały się po zsunięciu, co więcej, gdy wybierzemy opcje z parkowaniem firany do niższego boku skosu, bardzo szybko pojawią się na nich zagniecenia. Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć firankę LIBNET odporną na zagniecenia. Jej specjalny, naturalny splot nici to właśnie umożliwia. Dodajmy jeszcze że jest ona wykonana z poliestru w 100% z recyclingu.

Przy rozwiązaniu z firanami na skośne okno na niższym boku, bardzo istotny również będzie kolor. Najlepiej unikać wtedy odcieni bieli, a iść w stronę delikatnych szarości. Na takich firankach na skośne okno nie tylko nie będą widoczne ewentualne zabrudzenia od kurzu, ale także zdecydowanie lepiej będą one załamywały światło wpadające przez nasze skośne okna🌞

Średnia ocen użytkowników to 4 na podstawie 2 głosów.
Skontaktuj się z nami:
Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Bartłomiej Adamski
Bartłomiej Adamski
Firma nie zapłaciła za usługę transportu z Belgii(proszę sobie wyobrazić jakie ponieśliśmy koszty, a nie zobaczyliśmy złamanego grosza). Nie polecam. Oszuści.
Wiktoria Staszczuk
Wiktoria Staszczuk
Zasłony wyszły przepiękne, kontakt bezproblemowy. Najlepsza współpraca jak dotąd, a z wieloma fachowcami mieliśmy do czynienia :) bardzo polecamy Tym bardziej, że zasłony mają nietypowy wielki format i są elektryczne, a wiele firm nam odmówiło.
Ewelina Gubańska
Ewelina Gubańska
Trafiliśmy do P.Małgosi po roku od pierwszych wycen trzech innych firm . Myśleliśmy ze nie stać już nas na taki wydatek . Fakt dom duży i dużo okien ! Tu okazało się że wycena wychodziła 1/3 ceny innych firm na tych samych materiałach ! Pani Małgosia przemiła sympatyczna osoba, która umie doradzić i umie słuchać , nie wciska najdroższego, ale umie wyśrodkować. Efekt dom prezentuje się przepięknie, każdy kto wchodzi od razu docenia efekt jej pracy . Po roku znowu poprosiliśmy o pomoc przy sypialni i pokoju córeczki- efekt znów przerósł nasze oczekiwania . Polecam polecam polecam !
Grzegorz Sieg
Grzegorz Sieg
Świetna robota. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz wykonania dekoracji👌
Daria Przybylska
Daria Przybylska
Świetna jakość szycia, szeroki wybór tkanin oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.
Adam Solarek
Adam Solarek
Jakość, rzetelność to są cechy które charakteryzują Zespół Pani Małgorzaty. Ze względu na cenny profesjonalizm, współpraca z Zespołem Pani Małgorzaty to przyjemność.
Pozn Naniak
Pozn Naniak
Firma nie ma nic wspólnego z rzetelnością. Nie polecam.
Olga Filatova
Olga Filatova
nie polecam!!!!!!
autor wpisu
Scroll to Top
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.