Czy zasłony na skośne okna to nadal temat TABU? • MDiA Poznań

Zasłony na skośne okna – moda na nowoczesność

Zasłony na skośne okna
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Zasłony na skośne okna to temat wielu poszukiwań w internecie. Coraz częściej, goniąc za nowoczesnością, stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania. Jako firma specjalizująca się w zadaniach specjalnych wiemy to najlepiej. Dlatego uważamy, że dzisiaj nie wystarczy tylko mieć nadzieję, że postęp nie wyrzuci nas z rynku – zaczęła się wielopoziomowa walka o to kto przegoni innych w rozwiązywaniu problemów. Zauważyliśmy, że co jakiś czas, a ostatnio w 2016 roku nastała nowa moda w świecie karniszy elektrycznych. Pojawiły się skośne okna – nowy wyznacznik luksusu i oryginalności. Co za tym idzie nadal ma to konsekwencje w dzisiejszej dekoracji okien. Czy uda nam się dogonić postęp?

Technologicznie gotowi do działania

Naszym celem, który przyświeca nam od kilku lat, jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. To dlatego nieustannie unowocześniamy park maszynowy, inwestujemy w pracowników oraz ich umiejętności. Ale jest jeszcze jeden powód. Chcemy żeby nasze rozwiązania oraz możliwości spełniały wymagania rynku. Dążenie do dostosowania się do potrzeb rynku to jedno. My idziemy o krok dalej i chcemy wyprzedzać trendy, które docierają do nas z opóźnieniem, z innych zakątków naszej planety.

Zasłony na skośne okna – jak są wykonane?

Zasłona na każde okno powinna być uszyta na wymiar. Dlaczego? Otóż dlatego, że nawet najlepiej ustandaryzowany wymiar gotowych zasłon nie zastąpi oka profesjonalisty. Czasami marszczenie powinno być większe, czasami mniejsze. Dlatego jeżeli chodzi o zasłony na skośne okna jedynie profesjonalnie przeszkolony i doświadczony zespół pomorze w tym skomplikowanym zadaniu. Nie chcę wchodzić tutaj w szczegóły, ale warto pamiętać o odpowiednim pobraniu pomiarów włącznie z kątem nachylenia skosu. Bez tego ani rusz.

Więcej zdjęć prezentujemy w zakładce realizacje ->>

Zasłony na skośne okna

Firany na skośne okna – czy jest różnica w przygotowaniu?

Wydawało by się, że “krojenie” zasłon na skośne okna to zadanie bardzo podobne i rzeczywiście tak jest. Jednak, warto pamiętać, szczególnie w przypadku firan siatkowych, że często będziemy ograniczeni do wybrania kąta kroju na 45 procent – w zależności od rodzaju siatki. Jest jeszcze kilka różnic w przygotowywaniu i pobieraniu wymiarów firan na skośne okna, ale nie są to zbyt skomplikowane czynności. Jak zawsze – pomaga tutaj doświadczenie.

PO CIEKAWE INSPIRACJE ORAZ KONKURSY, ZAPRASZAMY NA NASZE SOCIAL MEDIA ->>

Wpis zamieszczony przez...
Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Założycielka firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu wnętrz, a szczególnie w dekoracji okien.
Przewiń do góry