Zasłony Do Garderoby ⋆ Zamiast Drzwi ⋆ Kotara Do Szafy
+48 601 782 190
co zamiast drzwi do garderoby?, zasłony do szafy, garderoba z zasłoną, zasłona zamiast drzwi do szafy

Zasłony do garderoby zamiast drzwi?
Jak wykorzystać Ich potencjał?

W wielu wnętrzach budowanie specjalnego pomieszczenia, które będzie służyło za garderobę graniczy z absurdem. Jest to zawsze drogie i zabierające bardzo dużo przestrzeni rozwiązanie. Dlatego też, bardzo często nasi klienci decydują się wyznaczyć tą przestrzeń zasłonami. W tej zakładce, pokażemy wam jak powinny wyglądać zasłony do garderoby. Jest na co popatrzeć – prawda?

Zasłony do garderoby zamiast drzwi?
Jak wykorzystać Ich potencjał?

W wielu wnętrzach budowanie specjalnego pomieszczenia, które będzie służyło za garderobę graniczy z absurdem. Jest to zawsze drogie i zabierające bardzo dużo przestrzeni rozwiązanie. Dlatego też, bardzo często nasi klienci decydują się wyznaczyć tą przestrzeń zasłonami. W tej zakładce, pokażemy wam jak powinny wyglądać zasłony do garderoby. Jest na co popatrzeć – prawda?

co zamiast drzwi do garderoby?, zasłony do szafy, garderoba z zasłoną, zasłona zamiast drzwi do szafy

W jakich sytuacjach na pewno sprawdzą się zasłony do garderoby?

Wielu z was pewnie ciekawi, gdzie zasłony do garderoby już się sprawdziły i na co dzień zakrywają ubraniowy nieład naszych klientów. Najczęściej takie zasłony wybierane są do niedużych pomieszczeń. Szczególnie gdy są to wysokie wnętrza.

Podobnie jest z garderobami narożnymi. Wydzielenie na nie przestrzeni, to dosyć skomplikowana, a przez to kosztowna praca dla ekipy wykończającej wnętrza. Dla nas, to po prostu inne miejsce w pomieszczeniu w którym montujemy karnisze i wieszamy zasłony.

Następnym popularnym dla nich miejscem, są sypialnie. Tutaj wielkość pomieszczenia nie gra dużej roli. Zasłony wyznaczające miejsce na garderobę, są po prostu piękną, klimatyczną i w końcu bardzo praktyczną dekoracja. Raz, że oszczędzają miejsce, a dwa, że pięknie wyglądają.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie naszych klientów

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!

Zasłony do szafy na karniszach elektrycznych

Garderoba to miejsce w domu, które odwiedzamy przynajmniej kilka razy w ciągu dnia. Gdy wybierzmy do jej stworzenia zasłony, to dokładnie tak samo jak w przypadku drzwi, wiąże się to z częstymi ich odsuwaniem.

Tkaniny na zasłony, w mniejszym stopniu jak ubraniowe, ale ciągle się gniotą. Po dłuższym czasie mogą przestać wyglądać świeżo. Dlatego też żeby temu zapobiec, zasłony powinny odsuwać się bez kontaktu z naszymi rękoma.

A taką możliwość dają nam właśnie karnisze elektryczne. Kolejnym plusem jest fakt, że zasłony będą dłużej czyste. Jednocześnie zapewniamy Was, że koszt karnisza elektrycznego z zasłonami będzie dużo niższy niż zabudowa.

Dowiedz się więcej na temat firanek szytych na wymiar

Zobacz co oferujemy w kwestii szytych na wymiar firanek i zasłon. Różne style, różne tkaniny, różne wnętrza. Łączymy wszystko wysoką jakością wykonania dekoracji. Skusisz się? 🙂

Nowoczesna lampa a w tle firany

Koszt widocznej realizacji?

Żeby dobrze zobrazować Wam sytuację, podamy zakres prac oraz koszt wykonanej przez nas realizacji w mieszkaniu widocznym na zdjęciach.

Sufit miał dosyć duży spad, dlatego zdecydowaliśmy się na system do karniszy elektrycznych na skosy.

Zasłona z białego weluru z mocowaniem flex plus karnisz elektryczny to wydatek rzędu 3 tys. złotych. Zaoszczędzono ok 1500 złotych.

W jakiej odległości od szafy powinny być zawieszone zasłony

Bardzo ważną kwestią przy wyborze zasłon, które wyznaczą naszą garderobę, jest odpowiedni dystans między zasłoną a szafą. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy nasza garderoba to po prostu układ szaf na jednaj ścianie pokoju. Wtedy warto o dłuższe zastanowienie.

70-80cm pozwoli nam wchodzić do garderoby nawet przy zasłoniętych zasłonach. Jednakże. Ta odległość zazwyczaj jest zależna od wielkości pomieszczenia. W małej sypialni będziemy chcieli jak najwięcej przestrzeni, przez co zamontujemy karnisz jak najbliżej regału.

W dużych, przestronnych sypialniach przeciwnie możemy pozwolić sobie nawet 1,5-2m. Stworzymy w ten sposób funkcjonalne pomieszczenie. Będzie w nim można schować wiele sporych rozmiarów rzeczy oraz nadamy pomieszczeniu trochę ciepła. Warto dobrze sprawę przemyśleć.

Bądź Eko i zyskaj rabat!

Zamów u nas zasłony lub firany do których produkcji użyto materiałów z recyklingu! W zamian za bycie świadomym konsumentem dostaniesz od nas rabat w wysokości 5 procent!

Jakie tkaniny na takie zasłony?

Tak jak już wspomnieliśmy, zasłony do garderoby są jak nigdzie indziej narażone na uszkodzenia. Ale możemy temu z łatwością zapobiec wybierając odpowiednie tkaniny. Przede wszystkim muszą być miękkie. Te dekoracje, będziemy bardzo często „miętolić”, czyli przesuwać, napinać itp.

A jaki kolor na zasłony do garderoby?

Równie ważną kwestią co właściwości zasłony, jest także jej kolor. Tutaj nie ma niczego skomplikowanego. Jak wszyscy wiemy, jasne kolory lubią się „szybko brudzić”. Dlatego też na takie zasłony najlepiej wybrać ciemne kolory, takie jak chociażby aktualnie bardzo popularny grafitowy czy ciemny turkusowy. Czasami jest też tak, jak w pokazanej tutaj realizacji. Takie kolory kompletnie by tutaj nie pasowały i co więcej zabierały by sporo światła z wnętrza. Wybierając więc kolory jak biały czy beżowy, będziemy musieli po prostu raz do roku oddać zasłony do czyszczenia. Ale w przypadku nawet sporej wielkości zasłon jest to bardzo proste.

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Średnia ocen użytkowników to 5 na podstawie 1 głosów.
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.