Jesteś webmasterem i specjalistą seo?

To właśnie Ciebie szukamy!

Praca

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem ekologicznych dekoracji okiennych (firany, zasłony itd) na wymiar, do polskich domów i mieszkań. To nie będzie zwykła posadka w której musiałbyś coś tam zoptymalizować i napisać. Jeżeli dołączysz do naszego zespołu marketingowego, będziesz pracować nad promowaniem rewolucyjnej firmy, która chroni nasze środowisko przed emisją polietylenów. Tworzymy najciekawsze, najbardziej innowacyjne rozwiązania dzięki którym bardzo szybko się rozwijamy, a zarazem maksymalnie pomagamy naszym klientom w wyborze ich wymarzonych dekoracji.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekuje wszystkich kluczowych umiejętności związanych z budową stron internetowych oraz szeroko rozumianym SEO. Po pierwsze musisz na wylot znać pracę w builderze WordPress wraz z najważniejszymi wtyczkami jak Elementor Pro i Yoast. Chciałbym abyś miał także wiedzę w zakresie Link buildingu, niekoniecznie będzie to akurat twoje główne zadanie, ale jest ona potrzebna praktycznie wszędzie. Musisz być dobry w pisaniu merytorycznych tekstów pod algorytmy. Całą wiedzę merytoryczną i praktyczną dostaniesz ode mnie i innych osób pracujących w naszej firmie. Nasze biuro mamy w tym samym budynku co szwalnia, więc możesz pytać do woli. Przy tworzeniu contentu, bardzo ważne jest jeszcze poczucie estetyki. Nasi klienci kupują nasze produkty oczami, więc szczególnie zwracamy na to uwagę. Generalnymi analizami działań wszystkich osób w zespole zajmuje się ja, ale będę wymagał od ciebie także sporej wiedzy w analizowaniu danych internetowych. (search console, analytics i programy wydawane przez inne firmy niż google) Jest to niezbędne w wyciąganiu wniosków ze swoich zadań. Co więcej chciałbym współpracować z osobą która uwielbia, pasjonuje się w tym co robi oraz bardzo chce się rozwijać (w czym postaram się pomóc).

Co dostajesz w zamian?:

To co sam uwielbiam tworząc tą firmę, jest to że wszystko co robimy używając najróżniejszych i najbardziej szalonych metod realnie przekłada się na ochronę naszego środowiska przed poliestrami. Ze względu, że jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, nie bawimy się w karty sportowca, zdrowia, czy na riksze w Bangkoku oraz osobnymi boksami. Sami tworzymy sobie warunki do pracy jakie nam się podoba, w których będzie nam się dobrze pracowało. Od nas otrzymasz standardową pensje jak na to stanowisko czyli 4000 netto oraz bardzo luźne godziny pracy w biurze i w domu. Najbardziej zależy mi abyśmy pracowali hybrydowo, to co najefektywniej zrobimy w biurze to robimy w biurze a jeśli nie ma takiej potrzeby to po co masz tracić swój czas na dojazdy.

Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp.  z o.o. 

General Director, Chief of Marketing 

Mikołaj Kaczmarek

Podoba Ci się nasza strona? Oceń nas!
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.