szyna karniszowa • rodzaje • akcesoria • Opisy szyn karniszowych

szyna karniszowa czyli jak budujemy karnisze

Szyna karniszowa to potrzebny element karnisza elektrycznego. Jakie są rodzaje szyn karniszowych i jakie my, jako firma, stosujemy? Dowiesz się tego wszystkiego z tej zakładki. Mam nadzieję, że uda mi się przekonać Ciebie, że to najlepsze rozwiązanie na rynku – warte jest każdej złotówki.

Szyna karniszowa Mervino™ KS

WŁAŚCIWOŚCI

Szyna karniszowa Mervino ™ KS to najczęściej stosowane przez nas rozwiązanie – jeżeli chodzi o karnisze elektryczne. Dobre szyny KS odróżnia od tanich podróbek metoda wytwarzania. Nasze szyny są malowane proszkowo co pozwala na bezszelestne działanie systemu. Są wykonane z wysokiej jakości aluminium co sprawia że są lekkie i w razie potrzeby – elastyczne.

MOŻLIWOŚCI

Szyna karniszowa Mervino ™ KS jest lekka i elastyczna. Dzięki temu mocowanie jej do sufitu jest ze względów praktycznych łatwe i wydajne. Niska masa własna aluminiowej szyny karniszowej powoduje, że nie obciąża ona dodatkowo całego systemu. Kolejna rzecz to możliwość kształtowania szyny. Dzięki specjalnej metodzie gięcia bezstratnego, możemy formować ją w łuki.

CENA

Podstawowa cena szyny karniszowej Mervino ™ KS to 150 zł brutto za metr. Oczywiście cena ta jest proporcjonalnie niższa w zależności od ilości potrzebnej do wykorzystania w danym zamówieniu. Cena szyny aluminiowej jest odpowiednia do jej walorów. Dostępne jest kilka kolorów szyn tak, żeby była możliwość dopasowania jej do pomieszczenia. Najczęściej spotykana jest wersja biała.

Kawałek szyny karniszowej Mervino KS na szarym tle
Szyna karniszowa na szarym tle
Gięta szyna karniszowa na szarym tle

Akcesoria do szyn karniszowych Mervino™

Pilot i panel sterowania

Moduł sterujący do szyny karniszowej

Kliki do szyny KS

Uchwyty do szyny karniszowej Mervino KS

Ślizgi

Ślizgi do szyny karniszowej Mervino KS

Rolki

Rolki do szyny karniszowej Mervino DM

Wspornik główny

Uchwyt główny do szyny karniszowej Mervino DM

Wspornik dodatkowy

Uchwyt zameczkowy do szyny karniszowej Mervino DM

Szyna karniszowa Mervino™ DM

Szyna anodowana. To specjalny proces malowania aluminium, który pozwala na bardzo precyzyjne nakładanie farby. Na szynie nie powstają gródki utrudniające przesuwanie rolek. Dlatego, ta szyna jest specjalnie wytworzona pod użycie rolek. Jest to świetna metoda zawieszenia zasłon lub firan.

Szyna karniszowa Mervino dm-widok z przodu
Szyna karniszowa Mervino DM
Wzór szyny karniszowej Mervino DM

Uchwyt Mervino™ MC

Uchwyt służy do przesuwania zasłon. Tzw. Main Carrier to urządzenie, które pozwala “załatwić” dwie sprawy. Przymocowuje się do niego firanę lub zasłonę. Dzięki swojej budowie, w miejscu spotkania dwóch zasłon powstaje efekt zachodzenia zasłon na siebie. Doprowadza on również zasłonę lub firanę do końca ściany i niweluje powstawanie szpary.

Szyna karniszowa Mervino MC -łączenie
Szyna karniszowa Mervino MC -widok z boku
Syna karniszowa Mervino MC-widok z góry

Mervino™ MKS

Jeżeli chcesz zasłonę i firankę na jednym karniszu szynowym z pomocą przyjdzie szyna karniszowa MKS. Dzięki jej zastosowaniu możemy ograniczyć koszty, a praca związana z montażem będzie łatwiejsza do wykonania. Mniej wkrętów, mniej śrub, a efekt zadowoli najbardziej wymagających.

Kawałek szyny karniszowej Mervino mks
Przekrój szyny karniszowej Mervino MKS
Szyna karniszowa Mervino MKS
Przewiń do góry

covid-19 | informacja

W związku z trwającą epidemią wirusa covid-19 chcemy poinformować Państwa, że nasza firma pracuje w normalnym trybie. Przedsięwzięliśmy szereg zabezpieczeń takich jak codzienna dezynfekcja, wymagane noszenie maseczek przez personel oraz w miarę możliwości – poddawanie się szczepieniu przeciw covid-19. Zachęcamy do odwiedzin w naszej firmie.