szyna karniszowa czyli jak budujemy karnisze

Szyna karniszowa to potrzebny element karnisza elektrycznego. Jakie są rodzaje szyn karniszowych i jakie my, jako firma, stosujemy? Dowiesz się tego wszystkiego z tej zakładki. Mam nadzieję, że uda mi się przekonać Ciebie, że to najlepsze rozwiązanie na rynku – warte jest każdej złotówki.

Szyna karniszowa Mervino™ KS

WŁAŚCIWOŚCI

Szyna karniszowa Mervino ™ KS to najczęściej stosowane przez nas rozwiązanie – jeżeli chodzi o karnisze elektryczne. Dobre szyny KS odróżnia od tanich podróbek metoda wytwarzania. Nasze szyny są malowane proszkowo co pozwala na bezszelestne działanie systemu. Są wykonane z wysokiej jakości aluminium co sprawia że są lekkie i w razie potrzeby – elastyczne.

MOŻLIWOŚCI

Szyna karniszowa Mervino ™ KS jest lekka i elastyczna. Dzięki temu mocowanie jej do sufitu jest ze względów praktycznych łatwe i wydajne. Niska masa własna aluminiowej szyny karniszowej powoduje, że nie obciąża ona dodatkowo całego systemu. Kolejna rzecz to możliwość kształtowania szyny. Dzięki specjalnej metodzie gięcia bezstratnego, możemy formować ją w łuki.

CENA

Podstawowa cena szyny karniszowej Mervino ™ KS to 150 zł brutto za metr. Oczywiście cena ta jest proporcjonalnie niższa w zależności od ilości potrzebnej do wykorzystania w danym zamówieniu. Cena szyny aluminiowej jest odpowiednia do jej walorów. Dostępne jest kilka kolorów szyn tak, żeby była możliwość dopasowania jej do pomieszczenia. Najczęściej spotykana jest wersja biała.

Akcesoria do szyn karniszowych Mervino™

Pilot i panel sterowania

Kliki do szyny KS

Ślizgi

Rolki

Wspornik główny

Wspornik dodatkowy

Szyna karniszowa Mervino™ DM

Szyna anodowana. To specjalny proces malowania aluminium, który pozwala na bardzo precyzyjne nakładanie farby. Na szynie nie powstają gródki utrudniające przesuwanie rolek. Dlatego, ta szyna jest specjalnie wytworzona pod użycie rolek. Jest to świetna metoda zawieszenia zasłon lub firan.

Uchwyt Mervino™ MC

Uchwyt służy do przesuwania zasłon. Tzw. Main Carrier to urządzenie, które pozwala “załatwić” dwie sprawy. Przymocowuje się do niego firanę lub zasłonę. Dzięki swojej budowie, w miejscu spotkania dwóch zasłon powstaje efekt zachodzenia zasłon na siebie. Doprowadza on również zasłonę lub firanę do końca ściany i niweluje powstawanie szpary.

Mervino™ MKS

Jeżeli chcesz zasłonę i firankę na jednym karniszu szynowym z pomocą przyjdzie szyna karniszowa MKS. Dzięki jej zastosowaniu możemy ograniczyć koszty, a praca związana z montażem będzie łatwiejsza do wykonania. Mniej wkrętów, mniej śrub, a efekt zadowoli najbardziej wymagających.

Przewiń do góry