Sala kinowa w domu • wycena • realizacja • dekoracja i automatyka

Sala kinowa w domu – co mamy z tym wspólnego?

sala kinowa w domu
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Sala kinowa w domu to marzenie wielu z nas. Jednak szczególnie budzi to zainteresowanie wśród szerokiego grona użytkowników serwisów stream-ingowych. Jesteśmy trochę jak dobra wróżka. Sprawiamy, że to co do tej pory było zarezerwowane dla nielicznych, udostępniamy rzeszom fanów kina i telewizji. Niezmiernie nas to cieszy…

sala kinowa w domu

Kino w domu – O czym mowa?

Dlatego, że spełnianie marzeń innych osób sprawia, że to my czujemy się niesamowicie spełnieni – robimy to często 😉

Od kina w domu można oczekiwać wiele. Często, mając do dyspozycji wolny pokój – bo na przykład pociechy opuściły gniazdo – pomyślmy nad przekształceniem wolnej przestrzeni na salą kinową w domu. Nie chodzi o to żeby postawić wygodną kanapę i duży telewizor. Chodzi o to uczucie, które mamy wchodząc do kina – ten stan lekkiego podekscytowania w oczekiwaniu na seans.

Te emocje można odtworzyć u siebie w domu. Należy jednak pamiętać o szczegółach, które mają wpływ na nasze samopoczucie w sali kinowej.

Idealna realizacja – czyli co potrafią nasze systemy?

Jak powinna wyglądać sala kinowa w domu?

Chcemy, żebyś uruchomił/a nieco swoją wyobraźnię. Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie w swoim ulubionym fotelu w pustym, jasnym pomieszczeniu. Nagle, okno po Twojej lewej stronie wpuszcza oślepiające promienie. Trwa to chwilę. Czujesz lekki dyskomfort.

Strzel palcami 🙂

W ręku trzymasz pilota. Na ścianie na przeciwko pojawia się plansza rzutnika. Kolory ścian są ciemne. Śpiew ptaków za oknem jest coraz cichszy. Podłoga jest ciemna. Na oknie pojawiają się elektryczne zasłony. Światło przygasa. Jest cicho, przyjemnie chłodno i panuje półmrok. Wciskasz przycisk.

Zasłony na oknie zasuwają się z gracją i lekkim szmerem. Za sobą słyszysz jak uruchamia się rzutnik. Po chwili pomieszczenie rozjaśnia stu calowy ekran rzutnika. Zaczyna się Twój ulubiony film. Jesteś tam. W krainie marzeń, w swoim własnym domu.

Co oferujemy?

Automatyczny system zaciemniania pomieszczenia. Integracja z wszystkimi elektrycznymi urządzeniami w Twoim pomieszczeniu począwszy od żarówki w żyrandolu przez systemy audio-wizualne do elektrycznie sterowanych foteli.

Nasza oferta jest bardzo szeroka więc jeśli chcesz poczuć magię kina w swoim domu – napisz do nas. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

KONTAKT>>

Facebook>>

Wpis zamieszczony przez...
Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Założycielka firmy Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu wnętrz, a szczególnie w dekoracji okien.
Przewiń do góry