Sala kinowa w domu ⋆ wycena ⋆ realizacja ⋆ dekoracja i automatyka

Sala kinowa w domu – co mamy z tym wspólnego?

21 sierpnia 2020

Podgląd treści na blogu

Sala kinowa w domu to marzenie wielu z nas. Jednak szczególnie budzi to zainteresowanie wśród szerokiego grona użytkowników serwisów stream-ingowych. Jesteśmy trochę jak dobra wróżka. Sprawiamy, że to co do tej pory było zarezerwowane dla nielicznych, udostępniamy rzeszom fanów kina i telewizji. Niezmiernie nas to cieszy…

sala kinowa w domu

Kino w domu – O czym mowa?

Dlatego, że spełnianie marzeń innych osób sprawia, że to my czujemy się niesamowicie spełnieni – robimy to często 😉

Od kina w domu można oczekiwać wiele. Często, mając do dyspozycji wolny pokój – bo na przykład pociechy opuściły gniazdo – pomyślmy nad przekształceniem wolnej przestrzeni na salą kinową w domu. Nie chodzi o to żeby postawić wygodną kanapę i duży telewizor. Chodzi o to uczucie, które mamy wchodząc do kina – ten stan lekkiego podekscytowania w oczekiwaniu na seans.

Te emocje można odtworzyć u siebie w domu. Należy jednak pamiętać o szczegółach, które mają wpływ na nasze samopoczucie w sali kinowej.

Idealna realizacja – czyli co potrafią nasze systemy?

Jak powinna wyglądać sala kinowa w domu?

Chcemy, żebyś uruchomił/a nieco swoją wyobraźnię. Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie w swoim ulubionym fotelu w pustym, jasnym pomieszczeniu. Nagle, okno po Twojej lewej stronie wpuszcza oślepiające promienie. Trwa to chwilę. Czujesz lekki dyskomfort.

Strzel palcami 🙂

W ręku trzymasz pilota. Na ścianie na przeciwko pojawia się plansza rzutnika. Kolory ścian są ciemne. Śpiew ptaków za oknem jest coraz cichszy. Podłoga jest ciemna. Na oknie pojawiają się elektryczne zasłony. Światło przygasa. Jest cicho, przyjemnie chłodno i panuje półmrok. Wciskasz przycisk.

Zasłony na oknie zasuwają się z gracją i lekkim szmerem. Za sobą słyszysz jak uruchamia się rzutnik. Po chwili pomieszczenie rozjaśnia stu calowy ekran rzutnika. Zaczyna się Twój ulubiony film. Jesteś tam. W krainie marzeń, w swoim własnym domu.

Co oferujemy?

Automatyczny system zaciemniania pomieszczenia. Integracja z wszystkimi elektrycznymi urządzeniami w Twoim pomieszczeniu począwszy od żarówki w żyrandolu przez systemy audio-wizualne do elektrycznie sterowanych foteli.

Nasza oferta jest bardzo szeroka więc jeśli chcesz poczuć magię kina w swoim domu – napisz do nas. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

KONTAKT>>

Facebook>>

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.