rolety wewnętrzne elektryczne sterowane z telefonu • Małgorzata Poznań

rolety wewnętrzne elektryczne

i niedrogie.

Rolety wewnętrzne elektryczne - z pewnością, to rozwiązanie dla wymagających.

Oczywiście, każdy z nas wie jak podnieść i opuścić roletę za pomocą sznurka czy koralika podpiętego do rolki nawijającej. My proponujemy coś więcej dla osób lubiących otaczać się luksusem i gadżetami.  Chociaż zasada działania rolety zwijanej nie jest dla nikogo zaskakująca, to jej żywotność zależy w dużej mierze od materiału, z którego zostały wykonane jej komponenty. Słabej jakości podzespoły nie gwarantują długiego, bezawaryjnego działania rolety.

Istotnie, jako firma z 30-to letnim doświadczeniem w montażu i konserwacji rolet zwijanych, stosujemy wyłącznie rolety najwyższej jakości. Oczywiście, nasze rolety wykonujemy ze stali, aluminium malowanego proszkowo oraz w mniej newralgicznych miejscach – z twardego plastiku.

Jak wykonane są oferowane przez nas wewnętrzne rolety elektryczne?

Także, część rolety elektrycznej, na której opiera się jej cały ciężar po zawieszeniu, zbudowana jest ze stali. Ponieważ wybór tego surowca był oczywisty ze względu na jego twardość, pozwala to zapobiec wyginaniu się konstrukcji, a to z kolei przekłada się na żywotność całej rolety.

Nasze rolety, z pewnością posłużą wiele lat. Oczywiście bezawaryjnie 🙂

Dlatego, kaseta, osłona oraz rolka wykonane są z aluminium malowanego proszkowo. Główną cechą tego surowca jest odporność na korozję oraz lekkość – zachowana również w przypadku większych konstrukcji.

Kończąc, jeśli chodzi o rolkę na którą nawijany jest materiał rolety, jest ona dostępna w dwóch wariantach. Pierwszy, stosowany przy oknach do 100 cm szerokości mierzy 16mm średnicy. Do okien szerszych niż 1 metr, przede wszystkim, stosujemy 34-ro milimetrową rolkę. To sprawdzone rozwiązania.

Rolety wewnętrzne elektryczne na wysokie okna - istotnie, w tym się specjalizujemy 🙂

Z pewnością, duże okna mogą przysporzyć wiele problemów, to ich zasłanianie i odsłanianie  wcale nie musi być czymś co wymaga wysiłku.

Przede wszystkim, odpowiednio opracowana technologia może nam pomóc.

Dlatego, że specjalizujemy się w realizacjach i zadaniach specjalnych – tam gdzie inni rozkładają ręce, my widzimy jedynie problem do rozwiązania. 

Podczas gdy, inne firmy ciągle szukają dobrych rozwiązań, nasze systemy pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Wewnętrzna roleta elektryczna - jaka tkanina będzie najlepsza?

W rezultacie, materiał do rolet wewnętrznych elektrycznych dzielimy na dwie grupy główne: tkane oraz PCV.

Tkanina PCV dlatego, że nie jest tkana to istotnie, świetnie sprawdzi się w miejscach mocno nasłonecznionych. Blokuje 100 % światła co często nasi klienci doceniają w sezonie letnim.

Tkaniny “tradycyjne” możemy podzielić na trzy podkategorie. Typ blackout który jest materiałem zaciemniającym. Typ przesłaniający, zaciemniający pomieszczenie do 50 % oraz typ prześwitujący, którego bez wątpienia zadaniem jest wpuszczenie jak najwięcej światła przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Firma Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. istnieje od ponad 30 lat. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cenimy profesjonalizm, fachowość i zawsze dajemy z siebie 100 procent. Dzięki doświadczeniu oferujemy produkty PREMIUM w rozsądnych cenach. 

Pobierz aplikację Smart-Life!

poniżej widać nasze realizacje wewnętrznych rolet elektrycznie zwijanych

Zaufali nam...

Umów się na spotkanie!

Dojeżdżamy do klientów z całej Polski

zajrzyj na nasze social media

zobacz artykuł o roletach na okna dachowe, naszego projektu 😉

Przewiń do góry