Rolety Rzymskie Duo Opinie Na Temat Nowoczesnego Systemu

Rolety rzymskie duo opinie

4 kwietnia 2021

Podgląd treści na blogu

Rolety rzymskie duo opinie są różne. Zasłonami, firanami i roletami zajmujemy się od wielu lat. Przez cały czas śledzimy trendy i nowości na rynku, staramy się ciągle ulepszać zarówno siebie, jak i nasze produkty. Kluczem jest to, że robimy to z pasją. Nie będziemy skromni – cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród naszych klientów i jesteśmy z tego dumni! Stając naprzeciw wymaganiom naszych klientów wprowadziliśmy do oferty Rolety Rzymskie Duo!

Czym są rolety rzymskie duo?

To po prostu podwójny system rolet, najczęściej na jednym montujecie rolety z tkanin firankowych, materiał jest transparentny, światło dzienne może swobodnie oświetlać pomieszczenie, a do tego nie jesteśmy na widoku sąsiadów i osób z zewnątrz. Na drugim rolety z tkanin zaciemniających (jak np. welur) z których najczęściej korzystacie po zmroku, lub gdy potrzebujecie ciemności (np. podczas oglądania filmów. PS. wiecie, że nasze karnisze elektryczne mogą być częścią kina domowego? Możecie przeczytać o tym tutaj). Rolety rzymskie duo są tak samo niezawodne, tak samo ergonomiczne jak tradycyjne rolety czy zasłony i również mogą być elektryczne! Mimo że na rynku są od niedawna, to opinie o roletach rzymskich duo są znakomite, a zainteresowanie nimi ciągle rośnie!

Bo najważniejszy jest feedback!

Feedback to w komunikacji interpersonalnej najważniejsze pojęcie i oznacza informację zwrotną. Zawsze prosimy naszych klientów, aby podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami. Chcemy ulepszać zarówno siebie, jak i nasze produkty. Niesamowicie interesowała nasz opinia na temat rolet rzymskich duo bo tylko dzięki nim możemy jeszcze bardziej się udoskonalać.

“Dziękujemy Pani Małgorzato za pomoc w doborze rolet, to był strzał w dziesiątkę! Wyglądają nieziemsko, a przy tym są super funkcjonalne!”

To jedna z opinii którą znaleźliśmy w naszej skrzynce i która, jak to się teraz mówi, zrobiła nam dzień! W innych wiadomościach piszecie, że są niezawodne i łatwe do czyszczenia. Częstą opinią jest również to, że są bezawaryjne. Nasz sprzęt obejmuje pięcioletnia gwarancja, a nasi konserwatorzy nie mają zbyt wiele do roboty…

Rolety rzymskie duo to tysiące możliwości!

Dosłownie. Z zamontowanym systemem możecie zmieniać tkaniny zasłonowe, czy firankowe z których rolety są wykonane na inne. Przez to tanim i szybkim sposobem możecie zmienić charakter i styl swojego mieszkania. Możliwość dużego wyboru materiałów to według Was jedna z naszych największych zalet! Tę metodę sprawdziło wiele naszych klientów, jedni gdy robili remont, inni po prostu z potrzeby zmiany. I tak ze stylu boho łatwo przejdziemy w styl skandynawski lub nawet vintage. Często zmieniacie też tkaniny przy zmianie pór roku. Na wiosnę i lato wybieracie najczęściej kolory pastelowe i jasne, a latem i jesienią ciemniejsze i wyraziste.

Rolety Rzymskie Duo opinie – te najzabawniejsze!

Sprawdzając naszą skrzynkę, najczęściej rano, nieraz dosłownie zwijamy się ze śmiechu. Nasi klienci znajdują zalety tam, gdzie byśmy się nie spodziewali. Raz dostaliśmy wiadomość od fanki naturalności i nudyzmu. Pisała, że dzięki nam może cieszyć się wolnością i wreszcie chodzić nago po mieszkaniu. Innym razem dostaliśmy podziękowania od Pana który dzięki roletom rzymskim duo wreszcie może wpuszczać psa do salonu – wcześniej wszystkie końcówki zasłon były obgryzione i poślinione. Zdarzały się też podziękowania w imieniu… robota Roomba.

Podsumowując

Rolety rzymskie duo to według Waszych opinii niezawodne rozwiązanie problemów związanych z aranżacją okien. Często chwalicie oryginalność systemu i szeroki wachlarz możliwości dekoracyjnych. A Wy jakie zalety rolet rzymskich duo byście wymienili?

Skontaktuj się z nami:

Tel. kom. +48 601 782 190

Opinie o naszej firmie

Klaudia
Klaudia
Read More
Szukałam firanek i.....natrafiłam na zakład P.Małgosi . Obsługa na +++++ ilość materiałów jakie pokazała pozwolił trafić na ten właściwy i co ważne niedrogi, a naprawdę nie różnił się niczym od tych oferowanych mi z innych zakładów za dość wysoką cene . Polecam usługi u p Małgosi jeśli ktoś chce za niewysoka cene upiększyć sobie swoje okna 😊 P.Malgosiu jeszcze raz dziękuję 👍
Joanna Zofia
Joanna Zofia
Read More
Jestem estetką której trudno dogodzić, lecz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w firmie Małgorzata wręcz mnie zaskoczył. Zasłony są perfekcyjnie dobrane do pomieszczeń. Design na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!
autor wpisu
Przewiń do góry
Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Profesjonalnie zajmę się dekoracją Twoich okien!

- Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek zdjęcie

Cześć. Nazywam się Małgorzata Kaczmarek. Szybko i profesjonalnie doradzę w dekoracji i /lub automatyce Twoich okien.