roleta na okno dachowe? • Mamy rozwiązanie ... MDiA

Roleta na okno dachowe...

z mocowaniem

Rolety dachowe. Rzymskie? Proszę bardzo…

Pięknem oraz funkcjonalnością rolet rzymskich zachwycali się już starożytni. Proste mechanizmy sznurkowe funkcjonują do dziś w podobnej formie. Zostały oczywiście unowocześnione. Zastosowano nowsze, bardziej zaawansowane materiały, jednak ich charakter i estetyka pozostały niezmiennie i niezaprzeczalnie gustowne.

Cechą, która tworzy ich ponadczasowy styl jest prostota pomysłu. Łatwa konstrukcja działa bezawaryjnie przez wiele lat, co stanowi dobrą alternatywę dla dość szybko zużywających się, tanich rolet zwijanych.

Rolety dachowe stanowią nie lada wyzwanie. Często montowane bezpośrednio do okna może stwarzać więcej problemów niż nieść korzyści. Nasze rozwiązanie pozwala na zachowanie struktur okna nienaruszonymi i przez to jego gwarancji, a jednocześnie podnosi poziom stylu w pomieszczeniu.

Okna dachowe, często są mocowane we wnękach. W zależności od ich umiejscowienia stosujemy kilka rozwiązań. Najpopularniejsze jest jednak mocowanie na szynach, przed wnęką okna, na skośnej ścianie pomieszczenia. Nasze rolety dachowe są tak skonstruowane, że nic z nich nie „zwisa”. Odpowiednio napięty materiał zawsze tworzy gustowny i lekki widok, a konstrukcja trzyma się pewnie.

Zasłanianie i odsłanianie rolety rzymskiej na okno dachowe jest bardzo łatwe. Nie sprawia problemu nawet młodszym użytkownikom. Mechanizm działa równo, bez opóźnień, nie powoduje szarpnięć – działa po prostu tak jak byśmy tego chcieli 😁

Różnice między produktem gotowym, a roletami na zamówienie.

Zamówienie rolety gotowej mija się z celem kiedy chcemy nadać naszemu wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu.

Decydując się na nasze produkty i styl pracy, masz pewność, że zaaranżowanie wnętrz będzie na najwyższym poziomie. Możemy na przykład dobrać odpowiednią tkaninę na zasłony, a z niej wykonać także roletę.

Spójność kompozycji zachowana może być w całym Twoim domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom najwyższych standardów hotelarskich, naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o najdrobniejszych szczegółach. W związku z rozwojem naszej firmy i rosnącym możliwościom obsługi klientów, postanowiliśmy, że udostępnimy najwyższej jakości produkty także klientom prywatnym. 

Zainteresowanie naszymi rozwiązaniami rolet dachowych ciągle rośnie. Cieszymy się mogąc oferować wypracowany w środowisku luksusowych hoteli produkt i zaproponować go osobom o wysokich wymaganiach jakościowych – w rozsądnej cenie.

Decydując się na nasze produkty, mają Państwo pewność najwyższej jakości, niedostępnych na rynku ogólnym rolet. Każda roleta jest inna. Inne są jej wymiary, inne są materiały. Nasze rolety na okna dachowe to coś nietuzinkowego. Coś czym można się pochwalić.

Przykładowa realizacja!

Roleta rzymska dachowa na typowe okno Velux 78×118 cm

400-450 zł*

*cena waha się w zależności od rodzaju tkaniny

Zaufali nam...

Umów się na spotkanie!

Dojeżdżamy do klientów z całej Polski

zajrzyj na nasze social media

zobacz artykuł o roletach na okna dachowe, naszego projektu 😉

Przewiń do góry