Roletki Poznań - poznaj szyk i elegancję ręcznie szytych rolet

Wpisując w wyszukiwarce Roletki Poznań, pewnie miałeś na myśli któryś z rodzajów rolet. Jeśli szukasz inspiracji, pozwól, że przedstawimy Ci naszą ofertę.

Roletki Poznań to hasło dość ogólne. Na rynku dostępne są rolety rzymskie, zwijane, plisowe, dzień/noc. Chcemy jednak żebyś pamiętał, że naszym zdaniem na uwagę zasługują dwa pierwsze typy rolet.

Pierwszy z nich, czyli rolety rzymskie to ponadczasowy styl i elegancja. Rolety zwijane to komfort i praktyczność. Żebyś mógł zdecydować się na któryś z tych modeli odpowiedz sobie na pytanie… Czy potrzebujesz rolet na chwilę, czy może na dłużej?

Wpisując słowa roletki poznań musisz wiedzieć, że wśród dostępnych na masowym rynku rolet tylko 5% spełnia europejskie wymagania jakościowe. Większość jest po prostu do wyrzucenia po dwóch latach używania. Czy stać Cię żeby wymieniać rolety co dwa lata? Czy chcesz otaczać się sprzętem, który może Cię zawieść już w pierwszym miesiącu używania?… No właśnie. Dlatego, potraktuj kupno rolet jako inwestycję w swoje dobre samopoczucie.

Roletki Poznań – Roletki zwijane

Polecamy je w nowoczesnych wnętrzach, w pomieszczeniach, które są dobrze nasłonecznione. Dostępnych jest wiele rodzajów tkanin do rolet zwijanych, ale mając przed oczami naszą ofertę zastanów się: ręczne czy elektryczne?

Manualne są nieco tańsze za to nasze rolety elektryczne możesz obsługiwać ze swojego smartfona. Możesz je na przykład zaprogramować żeby odsłaniały się rano i zasłaniały wieczorem. Fajnie?

Tkaniny zobaczysz wszędzie na naszej stronie, a najlepiej – jeśli zdecydujesz się na odwiedziny w naszej szwalni.

Zawsze z chęcią doradzimy, pokażemy możliwości i zachęcimy do celebrowania wyboru np. lampką szampana 😉

ul. Radziwoja 18, Poznań

Roletki rzymskie

Coś dla poszukiwaczy stylu. Świetnie sprawdzą się w większości styli dekoracyjnych, a na dodatek, podkreślą go i urozmaicą. Dostępne są piękne tkaniny, które warto zobaczyć na żywo 🙂 Także zapraszamy do nas.

Również roletki rzymskie są u nas dostępne w dwóch wariantach: manualnym i elektrycznym. Decyzję powinien pomóc podjąć fakt, że rolety rzymskie to ponadczasowy styl… nigdy nie wyjdą z mody.

Nie wiesz co myśleć? Ciągle się wahasz?

Jest taniej niż myślisz! 🙂

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Przewiń do góry